Някой ще ме светне ли за EBAY?- тема 2

  • 40 085
  • 808
  •   2
Отговори
# 780
  • Мнения: 5 255
Вече няколко пъти получавам веднага след като платя  Peace


 Ти си друга категория  Mr. Green,надушват те от хиляди километри колко си люта. Joy Joy Joy
Кат македонска ракия  Mr. Green Joy

# 781
  • Мнения: 3 219
Момичета,
кога трябва да ми поставят оценка, след като аз вече съм си платила не може ли да ми врътнат една (+) оценка или трябва да чакам чак когато приключи сделката т.е. получа си стоката и им пиша, че всичко е ок.
И още едно ?, навих една фирма, която по правило отказва да изпраща до България, да ми изпрати един продукт и са ми писали, че ще ми го изпратят независимо в кой ибей спечеля, но цената е 43Е, не е ли скъпичко за стока тежка 4 кг?
Благодаря!
Скъпо-евтино, толкова.....Не можеш се пазари с тях, като го искаш-плащаш. Продавача  си пише към транспорта дори и бензина до пощата, опаковка и т.н. Нищо не можеш да направиш. Ама 43 евро са си доста.  То не знам и какво искаш де Rolling Eyes, може и да си струва, ако тук е доста по-скъпо.

Преди няколко дни платих десет минути след като спечелих......еми много бързо дойде пакета от Англия, писах положителната оценка...и ЧАК тогава ми писаха и на мен.

# 782
  • Мнения: 751
Аз съм с дебитна Виза Електрон - ПИБ
Аз работя в ПИБ(по майчинство съм де)мисля да отида в понеделник да си изкарам от там карта.Но нали четох,че с тези карти имало проблем и за това питах.Ти не си имала проблеми така ли?

# 783
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, къде мога да прочета, какво представлява сайта, как се пазарува и всичко което би ми било от полза. Опитах се да вляза в предната тема, но вече не е активна. А в www.amazon.com мога ли да давам адрес в Германия, знам че няма доставка до България. Ще ви бъда много благодарна за съдействието ви. (може и на лични)

# 784
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами трудно е да ти обяснят всичконаведнъж.
 Регистрирай се и ако имаш въпроси и не разбираш нещо конкретно тогава питай и ще получиш конкретен отговор. Peace

# 785
  • Мнения: 3 219
Момичета, къде мога да прочета, какво представлява сайта, как се пазарува и всичко което би ми било от полза. Опитах се да вляза в предната тема, но вече не е активна. А в www.amazon.com мога ли да давам адрес в Германия, знам че няма доставка до България. Ще ви бъда много благодарна за съдействието ви. (може и на лични)
Ами на предните две-три страници има доста обяснения дадени, че и два линка има. Виж в сайта на Финти, като и в едни друг, дето го дадох на предната страница.

# 786
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте,
за пръв път получих известие за пакет от САЩ, който трябва да взема от митница. Колета е малко над 2 килограма - трябва ли да платя на митницата и ако да горе долу каква ще е сумата?

# 787
  • Мнения: 5 255
Здравейте,
за пръв път получих известие за пакет от САЩ, който трябва да взема от митница. Колета е малко над 2 килограма - трябва ли да платя на митницата и ако да горе долу каква ще е сумата?
4 лв

# 788
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте,
за пръв път получих известие за пакет от САЩ, който трябва да взема от митница. Колета е малко над 2 килограма - трябва ли да платя на митницата и ако да горе долу каква ще е сумата?
4 лв
Благодаря за светкавичния отговор  Simple Smile

# 789
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз съм с дебитна Виза Електрон - ПИБ
Аз работя в ПИБ(по майчинство съм де)мисля да отида в понеделник да си изкарам от там карта.Но нали четох,че с тези карти имало проблем и за това питах.Ти не си имала проблеми така ли?
Аз съм с такава карта и не съм чула до сега някой да е имал проблем,проблем има от ОББ ако е картата.
С тази карта съм плащала навсякъде,където съм пожелала(стига да имаш пари вътре)

# 790
  • Мнения: 4 009
Уф набутах се с едни дестки неща, то това бидване в последната минута много увлича, но нищо следващия път ще бъда по въздържана.
Момичета имам следните конкретни въпроси
Сега тръгнах да се регистрирам в ПейПал - първата опция ли да избера - която е за пазаруване он лайн и т.н.

https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run

Друго - питах продавачката колко ще ми е до БГ, тя каза да добавя 1.9 ГБП -  или ставаше 3.6-3.7 някъде, а сега в инвойса виждам 6 лири, дали да и пиша. Става въпрос за 3 детски тениски и едно летно детско якенце, във никакъв случай няма да е над 2 кг.
И трето пак не разбрах колко дни и е плащането на тази продавачка - ето ви линк към това, което спечелих, кажете ми моля - никъде не видях
http://my.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?MyeBay&CurrentPage=Mye … Name=STRK:ME:RMDR

# 791
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Уф набутах се с едни дестки неща, то това бидване в последната минута много увлича, но нищо следващия път ще бъда по въздържана.
Момичета имам следните конкретни въпроси
Сега тръгнах да се регистрирам в ПейПал - първата опция ли да избера - която е за пазаруване он лайн и т.н.

https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run

Друго - питах продавачката колко ще ми е до БГ, тя каза да добавя 1.9 ГБП -  или ставаше 3.6-3.7 някъде, а сега в инвойса виждам 6 лири, дали да и пиша. Става въпрос за 3 детски тениски и едно летно детско якенце, във никакъв случай няма да е над 2 кг.
И трето пак не разбрах колко дни и е плащането на тази продавачка - ето ви линк към това, което спечелих, кажете ми моля - никъде не видях
http://my.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?MyeBay&CurrentPage=Mye … Name=STRK:ME:RMDR
може само за 1бр да е 1,9 а за другите да се добавя още.Това е нещо стандартно

# 792
  • Мнения: 678
Момичета,
кога трябва да ми поставят оценка, след като аз вече съм си платила не може ли да ми врътнат една (+) оценка или трябва да чакам чак когато приключи сделката т.е. получа си стоката и им пиша, че всичко е ок.
И още едно ?, навих една фирма, която по правило отказва да изпраща до България, да ми изпрати един продукт и са ми писали, че ще ми го изпратят независимо в кой ибей спечеля, но цената е 43Е, не е ли скъпичко за стока тежка 4 кг?
Благодаря!
Със същата фирма и аз се разправях за пустата детска количка.Но при мен след като ги бях питала колко ще ми е шипинга и одговора беше 19.90 след приключване на търга ми казаха 43
Много са некорекни .

# 793
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Уф набутах се с едни дестки неща, то това бидване в последната минута много увлича, но нищо следващия път ще бъда по въздържана.
Момичета имам следните конкретни въпроси
Сега тръгнах да се регистрирам в ПейПал - първата опция ли да избера - която е за пазаруване он лайн и т.н.

https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run

Друго - питах продавачката колко ще ми е до БГ, тя каза да добавя 1.9 ГБП -  или ставаше 3.6-3.7 някъде, а сега в инвойса виждам 6 лири, дали да и пиша. Става въпрос за 3 детски тениски и едно летно детско якенце, във никакъв случай няма да е над 2 кг.
И трето пак не разбрах колко дни и е плащането на тази продавачка - ето ви линк към това, което спечелих, кажете ми моля - никъде не видях
http://my.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?MyeBay&CurrentPage=Mye … Name=STRK:ME:RMDR


 Копирай мейла с отговора и да видим.Ако наистина така е написала ,препрати и го да види какво е казала.Аз имах подобен проблем и така направих.Продавача измрънка,че нещо се бил объркал,ама щом веднъж е казал да платя толкова.Казах,че ще се оплача на ибей,че сме имали уговорка и не я спазва. Peace

# 794
  • Мнения: 4 429
Има ил Пейпал лимит в началото ,как се вдига и кога?

Общи условия

Активация на акаунт