"Рефан" - обсъждане на продуктите им

  • 269 075
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Би трябвало да е това: 305 HALLOWEEN / JESUS DEL POZO      

Благодаря ти много!        bouquet
от къде го купи

# 631
  • Варна
  • Мнения: 4 977
Хайде и аз цоп тук, като започнала да ползва Рефан. Сега съм със 120-womanity и мога да кажа, че е доста траен и съм доволна. Може ли да ми препоръчате почистваща маска за лице? Ако е и от тип съхнещите, които после се отлепят ще съм много благодарна  Simple Smile

# 632
  • Мнения: 11
Здравейте! Някой знае ли новият им дамски аромат с номер  325 на кой парфюм отговаря?

# 633
  • София
  • Мнения: 38
Рефан има и в Mall of Sofia.

Има ли наливни там?

# 634
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Рефан има и в Mall of Sofia.

Има ли наливни там?

Да, но не съм обърнала внимание кои и дали са всички.
Аз ползвам другите им продукти.

# 635
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
192 си бях купила наливен не съм ползвала оригинала. Една французойка ми усети аромата и ми каза името на парфюма и че е на Пако Рабан явно е като оригинала тук те не ползват наливни парфюми.

# 636
  • Мнения: 1 767
Искам да изкажа възхищението си от парфюмите на Рефан.Вчера си купих164 -реплика на  Gucci  Guiltyи съм очарована.Траен и много добър .Напръсках се сутринта, а към 15 часа една позната ме попита какъв ми е парфюма и каза, че го усещала осезаемо.Ще се снабдя и с други непременно.Моля ви за съвет за друг също траен  ,  подходящ за лятото.Благодаря! Simple Smile

# 637
  • Мнения: 813
Искам да изкажа възхищението си от парфюмите на Рефан.Вчера си купих164 -реплика на  Gucci  Guiltyи съм очарована.Траен и много добър .Напръсках се сутринта, а към 15 часа една позната ме попита какъв ми е парфюма и каза, че го усещала осезаемо.Ще се снабдя и с други непременно.Моля ви за съвет за друг също траен  ,  подходящ за лятото.Благодаря! Simple Smile
Има тема за имитации в която се обсъждат такива неща , заповядай ако решиш   bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=787539.0;topicrefid=19

# 638
  • Мнения: 3 421
Да похваля ексфолиантите - имам този на Николета, преди това с портокал или нещо от сорта. Много добра работа вършат за цената си.
От парфюмите - Black XS на Пако Рабан е много добра имитация.
Не, няма го развитието на парфюма като оригинала. Набарали са връхните нотки, оттам нататък нищо общо  Naughty

# 639
  • София
  • Мнения: 2 389
Ексфолиантите им и кремовете за ръце използвам и харесвам  Peace А парфюмите им имат една обща задушлива нотка, която не понасям  Thinking

# 640
  • Мнения: 3 421
Ексфолиантите им и кремовете за ръце използвам и харесвам  Peace А парфюмите им имат една обща задушлива нотка, която не понасям  Thinking
Тази нотка наричам Евтинджос  Mr. Green Някак мирише на евтино, поне тези аромати, които добре познавам и съм ги тествала. За мен разликата оригинал-Рефан е огромна и добре надушвам Рефанското  Flutter Надявам се никой да не обидя с коментара си  Hug

# 641
  • Мнения: 2 848
Рефан имат новооткрит фирмен магазин,гр.Монтана ТЦ Милениум.

# 642
  • Варна, България
  • Мнения: 81
И аз благодаря за списъка  newsm10 Номер 113 обаче ме озадачи... Няма такъв парфюм на Lancome - има Casmir на Chopard, и само за инфо -  O97    TARANTINE & CHOCOLAT PTISENBON  е детски парфюм!  smile3503

# 643
  • Мнения: 1 670
Здравейте! Някой знае ли новият им дамски аромат с номер  325 на кой парфюм отговаря?
Ето каталог с новите аромати.
 номер- 325 CRYSTAL NOIR/VERSACE
http://parfumrefan.ru/?page_id=1605  Peace

# 644
  • Мнения: 2 590
В списъка не видях дали има Долче на Долче и Габана, а една колежка на работа ми каза, че имало.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт