"Рефан" - обсъждане на продуктите им

  • 268 990
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Някой има ли отзиви за Womanity? Много ми харесва оригинала, но не ми се дават толкова пари.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Според ме се доближава доста.

# 662
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Според ме се доближава доста.
Благодаря! Ще го пробвам в по-малка шишенце. На жени около мен много ми харесва, но не знам дали като е с мен цял ден, ще ми понесе. От повечето парфюми ме боли глава. newsm78 Иначе сега съм с Cool Water на Davidoff - всички ме питат с какво съм, много е траен (слагам 30 капки на 50мл, не знам колко е добре иначе...)

# 663
  • Варна
  • Мнения: 1 166
Някой знае ли дали във Варна има някъде наливен Рефан?  Thinking Бях питала в магазините и казаха, че няма Tired

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Пак да попитам някой дали може да ми каже W324 на кой парфюм отговаря?

# 665
  • Мнения: 152
Пак да попитам някой дали може да ми каже W324 на кой парфюм отговаря?
324    SI ARMANI / ARMANI   

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
esita   bouquet

# 667
  • Варна
  • Мнения: 1 166
Десиссслава траен ли е номер 324? По принцип знам как мирише оригинала и е страхотен Heart Eyes идеален за студените месеци.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
tedi133, честно казано и аз не знам, онзи ден го купих, защото ми хареса аромата. Моят е пакетиран готов, не е наливен с капки. Нека да го ползвам няколко дни и ще пиша.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 1 166
tedi133, честно казано и аз не знам, онзи ден го купих, защото ми хареса аромата. Моят е пакетиран готов, не е наливен с капки. Нека да го ползвам няколко дни и ще пиша.
Ще се радвам да споделиш   bouquet

# 670
  • Мнения: 2 846
tedi133, честно казано и аз не знам, онзи ден го купих, защото ми хареса аромата. Моят е пакетиран готов, не е наливен с капки. Нека да го ползвам няколко дни и ще пиша.


И аз купувам готови,капсуловани доволна съм,но не знам в тях има ли добавени капки?Вие как мислите?

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Mimeto74, аз мисля, че няма капки в тях. По принцип и наливни взимам, но този път бях в Асеновград и просто го имаха този номер, хареса ми и го купих. Като цяло си мисля, че капсулованите са една идея по наситени, но това е само моя теория.

# 672
  • Мнения: 36 174
капките са масла, те са фабрично сложени в капсулования флакон

# 673
  • Мнения: 2 846
капките са масла, те са фабрично сложени в капсулования флакон

Благодаря,за отговора!  bouquet

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
tedi133, два дена използвам парфюма, в началото е силен и доста се усеща...вечерта го усещам единствено по косата.

Общи условия

Активация на акаунт