АЛИАНС, ПРЕСТИЖ, БРИТАНИКА или друга школа за чужди езици - мнения и отзиви

  • 174 511
  • 397
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 234
И аз съм в чуденка все още, но май от всички школи в Британика ми са най-неприятни.

# 136
  • Мнения: 2 728
И аз съм в чуденка все още, но май от всички школи в Британика ми са най-неприятни.
Какво имаш предвид под неприятни?

# 137
  • Мнения: 22
Препоръчвам школата на бившия ББС център - Британско-български информационен и езиков център. Моето дете ходи от 2 клас на английски там, а в момента ще бъде 8 клас. На бул. Македония, близко до Руски паметник, в закътана къща във вътрешен двор на няколко етажа – мястото е изключително приятно. За тези 6 години в школата досега учителите останаха един и същ задружен и професионален екип с интелигентно отношение към процеса.

# 138
  • Мнения: 14
Моето дете беше на лагера на Английски клуб през лятото. Още говори за лагера и събитията на него.  Впечатлена съм от екипа, който имат - високо образовани млади хора с многостранни интереси. Там го записах на курсове през учебната година. Интуицията ми и отзвука във форумите ми помогнаха да взема това решение. Надявам се, лагерното въодушевление на продължи и през учебната година.

# 139
  • Мнения: 145
Аз също съм впечатлена от Фондация "Английски клуб" http://englishclub.bg/   и  най-вече от методите им на преподаване, малките групи и обстановката, която създават. Харесва ми това, че говорят по различни актуални теми и правят презентации. Дано да продължат да поддържат нивото. Успех през новата учебна година!

# 140
  • София
  • Мнения: 4 245
Къде се помещава в момента Алианса в София?
Мислех, че са на ул.Оборище, сега потърсих и излиза, че са в Лозенец до 120-то ОУ.

# 141
  • софия
  • Мнения: 45
Да, Алианса е в Лозенец вече от една година.
Зад 120 училище.

# 142
  • София
  • Мнения: 650
Там са само малките, големите ученици са някъде на бул.Мария Луиза

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Аз също съм впечатлена от Фондация "Английски клуб" http://englishclub.bg/   и  най-вече от методите им на преподаване, малките групи и обстановката, която създават. Харесва ми това, че говорят по различни актуални теми и правят презентации. Дано да продължат да поддържат нивото. Успех през новата учебна година!

Аз не съм с добри впечатления от тази школа. Ние загубихме една година там. Методите на работа почти отказаха детето от изучаването на езика  Sad

# 144
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Аз вече се триумя  Thinking  Аво-Бел, Британика или Интелект... Става дума за осемгодишно дете.
По принцип най-много искам да я запиша в Аво-Бел, но ми е най-далече и най-неудобно като придвижване. Между Британика и Интелект също не мога да реша...дайте мнение  Rolling Eyes
Аво-бел имат програма за курсове в училище. Може да провериш в кои училища провеждат курсове и да запишеш там детето (ако има някое удобно за теб).
В училището на малкия от тази година ще водят курсове.

# 145
  • софия
  • Мнения: 45
Авото предлагат много малък брой часове.
Цената за този брой часове е доста висока.
Два пъти седмично по 60 минути.........85 часа за една учебна година на цена 499 лв.

В Алианса нещата са коренно различни!
198часа за 1 клас,
185часа за 2 ,3,4,5,6 клас!
За сертификатните курсове са 170 часа годишно.

Все пак разликата е огромна!

# 146
  • София
  • Мнения: 650
В авото не са по 60 мин, а по 90 и общо са 150.

# 147
  • софия
  • Мнения: 45



   " занятия  два пъти седмично по 1.5 учебни часа (85 уч. часа за годината)
* групи начинаещи и напреднали
* престижни сертификати на Кеймбридж за малки ученици.


Цена за целогодишно обучение -  499 лв.
* при еднократно плащане – 499 лв. + бонус учебник   
или
* при плащане на 2 вноски  по 250 лв. +46,80 лв. за учебник."


 newsm78

Това е цитат от обявата им в сайта на 73 СОУ.

# 148
  • София
  • Мнения: 650
А нашия струваше 800лв в самата школа, а не в училище.

# 149
  • Мнения: 349
Някой има ли впечатление от курсовете по немски в Алианс?   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт