Къде мога да намеря такава шейна?

  • 5 553
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте! Намерих една тема от миналата година, където видях страхотна шейна. Знаете ли къде мога да я намеря тази година? Ето я и шейната:

# 1
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Много интересно наистина, като количка Grinning
И на мен ми стана любопитно къде може да ги има newsm78

# 2
  • Мнения: 2 723
Страхотна е и аз искам такава за дребо Praynig

# 3
  • Мнения: 1 655
Наистина е много готина шейната, но не съм виждала никъде такава. Миналата зима на Метро имаше доста модели шейни но такава не.

# 4
  • Мнения: 5 255
На снимката е дъщеря ми  Mr. Green
Шейната е закупена от м-н за цветя Гардения - Горнобански път и Цар Борис III  Wink

# 5
  • Мнения: 272
Много ти благодаря, mam@! Страхотна е шейната, дано все още да ги има там!

# 6
  • Мнения: 706
А каква е цената?

# 7
# 8
  • Мнения: 3 926
Мдааа, с тази цена съвсем като количка Wink Ама наистина е страхотна Grinning

# 9
  • Мнения: 77
Някой може ли да ми каже каква марка е шейната?

Дали я има в магазина за цветя,от който я е купила mam@,някой провери ли вече?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Не бойте се сега заредиха за всички ще стигнат Mr. Green Шейните са немски.

# 11
  • Мнения: 5 255
Някой може ли да ми каже каква марка е шейната?

# 12
  • Мнения: 272
Chocha, въобще не съм сигурна, че ще има за всички  Mr. Green. Днес поне 10 човека ме питаха в парка откъде е шейната и колко струва. Половината бяха толкова ентусиазирани, че имах чувството, че веднага тръгват натам.

Шегата на страна, но за мен шейната е без алтернатива за малки деца. Благодарение на mam@ я имаме още от миналата година. Още веднъж мога да и кажа Благодаря!   bouquet

# 13
  • Мнения: 5 255
Още веднъж мога да и кажа Благодаря!   bouquet
bowuu
Когато съм доволна от нещо винаги тръбя   ruporuu Mr. Green
Накрая ще ме обвинят че магазините са мои и си правя реклама  hahaha

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
и не си плащаш... Mr. Green

# 15
  • Мнения: 5 255
Мислех, че ще се обадиш в моя защита  Whistling

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
обаждам се Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 255
 Heart Eyes
Заключете темата  hahaha

# 18
  • Мнения: 2 936
Heart Eyes
Заключете темата  hahaha

в никакъв случай,да не е посмял някой  Naughty

п.п.това е най-красивата шейна която съм виждала  Peace  а за дете на 3 г. какви модели има...в миналогодишната тема някой беше дал снимки на всички модели на тази марка,май беше Chocha... newsm78 ako може сега да ги дадете пак  Praynig

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 578
А двуместни мяркате ли? Че аз няма как да ги карам с 2 шейни ooooh!. Ама, ако може под 2*200 лв, че не съм слушала толкова и дядо Коледа няма да ни я донесе  Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Третата е двуместна и аз в нея се огледах.
Освен за групова отстъпка да питам newsm78

# 22
  • Мнения: 5 255
Разгледай ги тези от общата снимка.
Тези в началото са подходящи за 2 бр. деца /стига да са мирни  Mr. Green/

# 23
  • София
  • Мнения: 4 578
Глеееедам, харесах си тази с кормилото, ама ще помисля още 2-3 дни. Дали всички от снимката ги има на Гардения?

# 24
  • Мнения: 2 936
mam@,благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 255
Глеееедам, харесах си тази с кормилото, ама ще помисля още 2-3 дни. Дали всички от снимката ги има на Гардения?
Питай Chocha,  тя ги "докара"  Mr. Green

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз си поръчах ето такава ; http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=f77 … %7C%7C&ss_n=2||||||Weihnachten|||#
е,разбира се ,тази ,която коментирате е по-добра,но и моята си я бива-вече я изпробвах  Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Незнам какви модели са докарали.На мен ми беше зора за тази с дръжката.Тамън се кротнах сега друга харесах.Само,че финансовия удар там май ще е по-тежък.В Ибей немския я гледах по 185евро.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 880
Аз си поръчах ето такава ; http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=f77 … %7C%7C&ss_n=2||||||Weihnachten|||#
е,разбира се ,тази ,която коментирате е по-добра,но и моята си я бива-вече я изпробвах  Peace

Мими, твоята за колко голямо детенце става,че както знаеш съм скарана с немския език и нищо не разбирам от описанието?

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аз си поръчах ето такава ; http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=f77 … %7C%7C&ss_n=2||||||Weihnachten|||#
е,разбира се ,тази ,която коментирате е по-добра,но и моята си я бива-вече я изпробвах  Peace

Мими, твоята за колко голямо детенце става,че както знаеш съм скарана с немския език и нищо не разбирам от описанието?

За детенце до  20 кг   Peace

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 01:02 от marianik

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Да се похваля,въпреки мойте протести мъж ми е купил такава шейна.Каза,че въобще не била толкова малка на живо Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 880
Да се похваля,въпреки мойте протести мъж ми е купил такава шейна.Каза,че въобще не била толкова малка на живо Peace

За въпросната от 200 лв ли става на въпрос?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Да, същата като на mam@

# 33
  • София
  • Мнения: 3 880
Chocha и mam@, дайте някакъв телефон на този магазин.Аз харесах една по-голяма шейна, а пък ми е далеч и искам да попитам по телефона.
Chocha, в сайта на KHW пише,че тази шейна е за деца до 3 години, на теб как ти се струва колко годишно детенце евентуално може да се вози в нея, защото аз си мисле за по-големите шейни и закупуване на допълнителната седалка тази сивата,докато е по-малко детенцето?
Ох, успях ли да обясня притесненията си - не знам?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Аз още не съм я видяла на живо.Не мога да ти дам координати на фирмата,защото не съм ходила до там.Човека я е занесъл до офиса на мъжа ми.Аз поради същата причина не исках да я взимам,че пише че е до 3год.,но всъщност седалката била доста широка.А след това седалката се маха и става само от долната част.
Другата ,която харесах е двойно по-скъпа.

# 35
  • Мнения: 865
в този магазин,в който продават въпросната шейна от 200лв,дали има и други модели. newsm78.нещо не ми се дават толкова пари за шейна. Confused.а иначе магазина за спортни стоки или за детски неща ли е????????

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Другите модели не са много по-евтини.Със сигурност всички са над 100лв

# 37
  • Мнения: 5 255
Да се похваля,въпреки мойте протести мъж ми е купил такава шейна.Каза,че въобще не била толкова малка на живо Peace
Peace Честито  Heart Eyes
Кога ще ги бягаме  Joy
И колелетата и колелетата  Joy

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Peace Честито  Heart Eyes
Кога ще ги бягаме  Joy
Като я донесе Дядо Коледа Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
в този магазин,в който продават въпросната шейна от 200лв,дали има и други модели. newsm78.нещо не ми се дават толкова пари за шейна. Confused.а иначе магазина за спортни стоки или за детски неща ли е????????
Днес като се прибирам, ако не забравя, ще спра да искам тел.номер от магазаина.
магазинът е цветарски, на ъгъла на Панорамен  и Беловодски път, с/у р-т Чепишев(продължението на  бул.България, посока Бояна)

# 40
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Какво стана с тел на магазина някой откри ли го?
Аз бих си взела това    http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=4957bb51f0130 … %7C%7C&ss_n=2    ако го е мяркал някой по магазините да свирне.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз да питам за тая бебешка шейна Mr. Green, че нашата баба иска да ми подари Grinning Като се има предвид, че няма кой знае колко сняг, а ще се ползва в градски условия, а не по планините, има ли опасност да се повреди? Примерно като се пресече шосе без сняг, което не се случва с дървените? Отделно как става слизането и качването на тротоари? Издържа ли дръжката? Има ли чувалче към нея? Колко годишно дете може да се вози в седалката - до 3 ли? И имате ли снимка на шейната без седалката?
Аааа, и последно Embarassed знаете ли кои маршрутки стигат до 2та цветарски магазина?
Предварително благодаря  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 255
Няма чувалче.
Още я ползваме  със седалка -  на три години и половина сме  Wink
Ето как изглежда без седалката  Grinning

# 43
  • Мнения: 5 255
Маршрутна линия 21 - Бояна - Слатина - цък  Wink

# 44
  • Мнения: 77
Ето какво открих
http://www.cvetia.eu/index.php?option=com_virtuemart&page=sh … d=26&Itemid=1
Това е сайта на магазин Гардения,който продава тези шейни и прави доставка в цялата страна
http://www.cvetia.eu/index.php?option=com_content&task=secti … id=2&Itemid=5
Тук има и телефон   bouquet

# 45
  • София
  • Мнения: 1 715
Мам@, благодаря за снимката. Моля те да ми отговориш на въпросите по-горе, защото тая шейна ми хареса най-вече заради дръжката  bouquet
Благодаря на ДесиМ  bouquet

# 46
  • Мнения: 5 255
Шейната е направена за бутане върху сняг, а не асфалт.
Отдолу има две лайсни, както е и при други шейни.
Пластмасата е много здрава и стабилна /ако мога така да се изразя/.
Отидете на място - разгледайте ги и вземете решение  Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси за темата, намерих шейната, която търси една приятелка!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт