Пред кого кърмите?

  • 3 968
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 581
Мисля че това напълно естествено нещо, но мисля че навън не бих до направила не защото ме е срам, по скоро заради реакциите на хората.

А аз не сым срещала неприятни реакции от хората. Нито в БГ нито тук кыдето живея. Даже напротив, някой са били трогнати или са го намирали за много мила картинка. И сега като видя кырмеща майка и ми се насылзяват очите (а уж хормоните вече би трябвало да ги няма) и сым сигурна, че не сым единствената. Но все пак може би в по-малките селища да е различно. Ако имах негативен опит от самото начало, едва ли щях да сым толкова смела и да кырмя навсякыде. Когато ходех в тукашните Мол, в ресторантите редовно виждах по две три майки да кырмят, и някак си останах с чуството, че това е супер нормално и естественно, а наоколо щыкаха десетки хора и на никой не му правеше ни най-малко впечатление. А между другото и в Русе в парка до Дунава е много приятно да се кырми. Ако се отпуснеш, това си е направо рай - и гледка имаш, и спокойствие и бебенцето до теб.....

# 76
  • Мнения: 9 973
само пред мъжа ми,а свекито веднага се мъкнеше като пред бит пазар да зяпа Close

# 77
  • Мнения: 1 674
Само пред съпруга си и майка си-всички други Stop

# 78
  • Мнения: 660
Давам навсякъде, когато е гладен. Гледам да спазвам някакво благоприличие, когато сме на обществено място, но в представите ми за благоприличие не влиза картината на ревящо и недоволно дете. Пък и гърдите са създадени за да хранят децата, а не някой да се впечатлява по други поводи от тях, така че който е седнал да се впечатлява, да си се срамува сам от себе си!

# 79
  • Мнения: 725
Yavno vsi4ki svekarvi sa ednakvi - moiata stoe6e mejdu men i bebeto, dokato kurmeh #2gunfire, vupreki, 4e kato otivah v spalniata da kurmia kazvah: '" Vsi4ki vun!"" #2gunfire

# 80
  • Мнения: 2 631
Кърмя навсякъде и пред всички, на който не му е удобно - да не гледа  Mr. Green
Аз също нямам по-голямо дете, но не бих се крила и от него, това е нещо естествено за мен  Peace

# 81
  • Мнения: 8 242
Винаги съм кърмила (и все още) навсякъде, по всяко време.. Пред който се случи просто.. Това ми е най-малкия проблем  Crazy

# 82
  • Мнения: 867
И аз не се притеснявам. За толкова време щеше да ми доста труден живота ако постоянно се съобразявам пред кого кърмя.

# 83
  • Мнения: 1 225
Аз също кърмя когато беба си поиска - гледам да е дискретно, доколкото може.  Hug
А какви реакции от жени съм чувала, срам ме е да кажа чак  Embarassed

# 84
  • Мнения: 1 440
Кърмя пред всеки и на всяко място,важното е бебка да е доволна!Разбира се,правя го по възможност по-дискретно на обществени места.

# 85
  • Мнения: 250
Пред когото се случи.Когато детето е гладно му давам да яде.Не се притеснявам особено.Единствено бих накарала "свекъра" Close ми да излезе ако е в стаята.

# 86
  • Мнения: 2 336
Мога да се похваля, че след като ви прочетох вече не ми е толкова притеснено, ако детето ми случайно налети на мен като кърмя.
Не че му давам да гледа де, но все пак имам напредък.

# 87
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Кърмила съм и кърмя,пред всеки и навсякъде. Grinning Кърмила съм :на пейка пред НДК(София),в градския транспорт,във влака,на капаните в Бургас.....Когато Фил каже дай,давам. Peace

# 88
  • Мнения: 423
Кърмя винаги и навсякъде, когато детето ми е гладно. А това означава, че кърмя пред когото се падне Laughing Естествено, когато имам "компания" гледам да е възможно най-дискретно.

# 89
  • Мнения: 506
Аз също съм кърмила на много места и пред разни хора.Отначало малко ми беше притеснено,но после това отмина.Няма нищо срамно.

Общи условия

Активация на акаунт