Детски клубове в София

  • 318 820
  • 1 629
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 6 596
Някой да знае клуб, който работи сутрин от 8ч или 8,30ч  newsm78
Идва ваканция и търся някакъв изход ooooh!
http://abagar.info/pages/about_us.htm - това е добар вариант, ако те устройва като място, цена и т.н. ходила съм на място. впечатленията ми са добри. приемат деца над 3 г. май

# 1 051
  • Мнения: 7 474
http://abagar.info/pages/about_us.htm - това е добар вариант, ако те устройва като място, цена и т.н. ходила съм на място. впечатленията ми са добри. приемат деца над 3 г. май

Това ми е на път, но никой не вдига днес, в понеделник ще пробвам пак   bouquet


А някой да има впечатления за този клуб - нямам предвид РД, а почасово гледане
Чудополис  - ж.к. "Западeн парк", срещу бл.110, 920 1248, 087 820 1248, www.chudopolis.dir.bg  Thinking

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:17 от L e o

# 1 052
  • Мнения: 4 474
KokonaBonbona ,АЗ не получихникакъв документ,но като се обадих да питам дали да водя малката попитах и колко е на час-казаха 3 лв стояхме около час и половина и пих едно кафе -1 лв.
Обаче платих 9.30 лв Rolling Eyes.Това в малката зала.Не става въпрос за парите аз живея на 40 мин с кола извън София и само пътя ми струва много повече.Просто според мен така се създава лошо впечатление.А домакинята на рожденния ден сподели,че без да е поръчвала са и искали пари за  шоу с клоун
/децата бяха под 2 год/ и за снимки и камера,а също и нещо с алкохола но не помня.Възмутена бе ,че уговореното не е спазено,а са я поставили пред свършен факт да плаща каквото не е поръчвала.....не е ли неприятно.
Нямаше да пиша тук ако се касаеше за една или две случайно стекли се неприятности,но както вече споменах май става дума за ЛОША ПРАКТИКА.

# 1 053
  • Мнения: 4
Мили мами препоръчайте ми клубче за РД на сина ми, който е на 4 години. Приятно местенце с катерушки, без програма за 7-8 дечица.

# 1 054
  • Мнения: 28
Мили мами препоръчайте ми клубче за РД на сина ми, който е на 4 години. Приятно местенце с катерушки, без програма за 7-8 дечица.
Аз вече писах за един клуб в Цариградски компекс - Мушмороци. Там празнувахме нашия рожден ден и останахме много доволни от всичко. Миналата година празнувахме в Snoopy там същобеше доста добре но финансовата страна на въпроса беше дори страшна. Ето ти и адреса на Мушмороци - www.mushmoroci.com
 

# 1 055
  • София
  • Мнения: 1 715
Чудополис  - ж.к. "Западeн парк", срещу бл.110, 920 1248, 087 820 1248, www.chudopolis.dir.bg  Thinking
Ходих веднъж да погледна. Стори ми се много мръсно, овехтяло и малко. Нямам впечатления за гледане или празник. Но обстановката беше  Sick

# 1 056
  • Мнения: 607
Мили мами препоръчайте ми клубче за РД на сина ми, който е на 4 години. Приятно местенце с катерушки, без програма за 7-8 дечица.
Аз вече писах за един клуб в Цариградски компекс - Мушмороци. Там празнувахме нашия рожден ден и останахме много доволни от всичко. Миналата година празнувахме в Snoopy там същобеше доста добре но финансовата страна на въпроса беше дори страшна. Ето ти и адреса на Мушмороци - www.mushmoroci.com
 
Аз моля за малко информация за този клуб Мушмороци.Четох сайта им  и ми харесва идеята да празнуваме там.Имам няколко въпроса.В тези 100 лева които са за наем на залата какво се включва-само да играят децата или ги забавляват и нещо допълнително?
Има ли достатъчно какички, които да гледат децата?Кое от детските менюта е по-добро?И не на последно място лесно ли се стига до клуба,защото последните ми спомени от този район са строежи и много кал.Вече има ли нормален път там?

# 1 057
  • София
  • Мнения: 6 596
Мили мами препоръчайте ми клубче за РД на сина ми, който е на 4 години. Приятно местенце с катерушки, без програма за 7-8 дечица.
Аз вече писах за един клуб в Цариградски компекс - Мушмороци. Там празнувахме нашия рожден ден и останахме много доволни от всичко. Миналата година празнувахме в Snoopy там същобеше доста добре но финансовата страна на въпроса беше дори страшна. Ето ти и адреса на Мушмороци - www.mushmoroci.com
 
Аз моля за малко информация за този клуб Мушмороци.Четох сайта им  и ми харесва идеята да празнуваме там.Имам няколко въпроса.В тези 100 лева които са за наем на залата какво се включва-само да играят децата или ги забавляват и нещо допълнително?
Има ли достатъчно какички, които да гледат децата?Кое от детските менюта е по-добро?И не на последно място лесно ли се стига до клуба,защото последните ми спомени от този район са строежи и много кал.Вече има ли нормален път там?
по-нагоре съм отговорила на някои от въпросите ти - 100 лв е само наемът на една от залите (както в другите клубове има такса на дете примерно 5-6 лв), когато ходих имаше 2 каки и 1 дама зад бара. все още е леко кално - с кола е о.к. особено, ако е сухо, въпреки че има дупки тук-там, градски транспорт обаче дотам няма никъкъв, тъй че гостите ще трябва да са или с коли или с таксита. и да на около има строежи.  мисля също , че не е лесно откриваем, аз по картата, която видях в сайта мислех, че е през 2 . добре, че имам gps, защото щях да кръжа още 10 мин., а бързах (може и проблемът за последното да е в мен де  Crazy, въпреки че имам претенции, че се ориентирам добре)

# 1 058
  • София
  • Мнения: 2 296
Да допълня малко и аз за Мушмороци-каките са 2+дамата на бара,вариантите за детското меню са 3-пица,тост сандвичи,които доприготвят на място и бутер баничка.Цената мисля,че беше 6лв. за меню.Тортите са основно на Лагуна,има на Скайлайн и на Росита каталози и на още една фирма,но не запомних името.Наема за залата е 100лв за едната,в случай на ангажиране и на двете зали се плаща 160лв общо.Едно приятелско момченце ще празнува там РД в началото на април,казаха от клуба,че ако РД е през седмицата за платени 2часа получава 3 гратис.Ще видим дали ще е точно така.
Относно местоположението-абстрахирайки се от калта и строежите,не е много затънтено,но наистина е задължително с кола да се ходи.

# 1 059
  • Мнения: 472
Хей, момичета - може ли да ми препоръчате клуб в Бъкстон/Ман. ливади (запад) за първия РД на моята принцеса? Тук изобилства от клубове, но ми се иска да имам предвид вашите препоръки!!! Целувки и благодаря предварително  bouquet

(около ул. Казбек, бул. Братя Бъкстон, ул. Пирин и т.н.)

ЦАР ЛЪВ в Манастирски ливади за повечко инфо ,ако искаш ще пиша  Peace

# 1 060
  • Мнения: 5

Ментов носорог на Бъкстон. Доколкото зная в началото на април отварят още една голяма зала пак в същата сграда с много развлекателни игри за малко по-големи деца, която всъщност май ще е детска дискотека с караоке.

# 1 061
  • Мнения: 5
от своя страна и аз бих попитал за преки впечатления от детски парти клуб в жк. Свобода, между 7 и 8 блок. мисля, че се казва мариан или мериан. благодаря.

# 1 062
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
от своя страна и аз бих попитал за преки впечатления от детски парти клуб в жк. Свобода, между 7 и 8 блок. мисля, че се казва мариан или мериан. благодаря.
Да не е "Кериан"? Ако е така, това е сладкарница с детски кът, не е парти-клуб!!!

# 1 063
  • Мнения: 5
не съм виждал изобщо име на самия клуб, но сайта им е www.merian2.com
а и предлагат услгата гледане на деца.

# 1 064
  • Мнения: 897
от своя страна и аз бих попитал за преки впечатления от детски парти клуб в жк. Свобода, между 7 и 8 блок. мисля, че се казва мариан или мериан. благодаря.
Да не е "Кериан"? Ако е така, това е сладкарница с детски кът, не е парти-клуб!!!
Да, но и Кериан е в Надежда, а не Свобода.  Wink За Надежда имало нов клуб на ул. Йордан Хаджи Константинов в Надежда 2. Ходил ли е някой там?

Общи условия

Активация на акаунт