Laredoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 42

  • 19 174
  • 378
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 370
Вероятно и това е причината да не са с намалена цена  Wink...
М да с този френски е малко трудничко в началото докато им свикне човек.
Да когато има удивителен не са с намалена цена, но не ги и включва в общата сума.
 НЕ тази вечер, Жозефина май след нова година ще се наложи да търсим услугите ти ако пак не получим прословутите колети от 21.11. Днес в пощата ми казаха, че на Враждебна било страшно и нямало как и да си представя какво било.
450-но проблема, съставяйте си мейлчетата на Бг и ми ги хвърляйте на ЛС.
Само да не се обидите, ако не отговоря веднага, щото понякога, ако има работица, не поглеждам твърде често. Peace

# 301
  • Мнения: 359
Много благодаря!  bouquet   bouquet

# 302
  • София
  • Мнения: 1 740
Само да не се обидите, ако не отговоря веднага, щото понякога, ако има работица, не поглеждам твърде често. Peace
Как ще се обидим! Та аз ще съм много благодарна, ако ми помогнеш да си получа колета! Разбира се, че не си длъжна да висиш във форума за да ни превеждаш. Когато имаш време, пък и смятам да изчакам д минат празниците и тогава ако още не е дошъл да пиша, защото имам подозрение, че не са виновни от ларедута. Както вече споменах колета от 27.11 е бил в Бг на 03.12, а аз го получих с известие от 27.12.

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 647
Има продукти, които се доставят само на територията на Франция.След време, ако пробваш пак може да се получи, аз поне имам такъв случай с едни бебешки дрешки

# 304
  • Мнения: 5 370
Ааааа, това с пощите, 450, си е така!!! При мене даже в един момент се чудеха защо имат 2 пакета да ми дават-според техните дебели книги-а аз си искам само един. Обясних 100 пъти, че първият съм го получила, какво са писали и описвали-нямам идея. Ако бях едно истинско , социално зло-щях да ги прецакам и да искам втори път получения вече пакет.(дано успяхте да ме разберете). Просто при тях той фигурираше като неполучен. А аз го бях получила 1 седмица преди това.

# 305
  • Мнения: 4 238
Половината ми поръчка от 3-ти още не е дошла. Вчера бях в пощата, но я нямаше. А трябваше да е подарък за 31-ви.

# 306
  • Мнения: 13 512
Има продукти, които се доставят само на територията на Франция.След време, ако пробваш пак може да се получи, аз поне имам такъв случай с едни бебешки дрешки
Ne e  точно така. Ако артикулът в момента не е наличен, но ще бъде наличен след 1,2,3 или намсиколко седмици/ disponible dans .... semaines/,  тогава не го приема системата. Но за Франция може да бъде платен и доставен когато го получат.

# 307
  • Мнения: 318
Днес ходих до митницата, защото нито една от последните ми 3 поръчки не е дошла на пощата. Чакам от 22.11, 04.12 и 14.12. На митница София ми казаха, че  няма нищо на мое име и да чакам, защото било голямо закъснението след стачките в Европа. Мисля след НГ да пусна писмо до Редута по повод поръчката от 22.11. Все пак 6те седмици ще минат дотогава. Изгорях и с някои Коледни подаръци по този повод...

# 308
  • Мнения: 318
Здравейте, аз предлагам да  им пуснем едно общо писмо всички чакащи от 21 и 22. 11 Ако искате може на лични имената на чакащите  за да направим списък и примерен текст. После
ще помолим Жозефина  newsm17за превод и на 2.01 можем да го пращаме Peace

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 16:00 от маграт чеснова

# 309
  • Мнения: 5 370
Здравейте, аз предлагам да  им пуснем едно общо писмо всички чакащи от 21 и 22. 11 Ако искате може на лични имената на чакащите  за да направим списък и примерен текст. После
ще помолим Жозефина  newsm17за превод и на 2.01 можем да го пращаме Peace
Хм....общо писмо? newsm78
Не е ли по-добре да се изпрати едно и също писмо, с малки уточнения, но от акаунта на всеки?
Така смятам аз, засега няма да пращам писмо,. моята поръчка е от 08.12.

# 310
  • Мнения: 1 666
Да, и аз мисля, че всеки трябва да пише за собствената си поръчка, за да могат по-лесно да направят проследяването!
НЕ тази вечер, Жозефина, така и така явно много от нас, и аз тоже, ще те тормозят на лични за писмо на френски... защо не вземеш да нахвърлиш едно стандартно такова и да го публикуваш в темата... когато можеш, разбира се! С многоточия за "поръчка№", "от дата" и т.н. А после този текст може да се сложи и на първа страница, за да се ползва, от когото има нужда. Пък дано да няма много с такава нужда, де  Wink

# 311
  • Мнения: 5 370
Да, и аз мисля, че всеки трябва да пише за собствената си поръчка, за да могат по-лесно да направят проследяването!
НЕ тази вечер, Жозефина, така и така явно много от нас, и аз тоже, ще те тормозят на лични за писмо на френски... защо не вземеш да нахвърлиш едно стандартно такова и да го публикуваш в темата... когато можеш, разбира се! С многоточия за "поръчка№", "от дата" и т.н. А после този текст може да се сложи и на първа страница, за да се ползва, от когото има нужда. Пък дано да няма много с такава нужда, де  Wink
Оки, слънце, махвърляй един текст на Бг, че отивам да си правя чай.....нещо съм намръзнала, та чак мозъкът ми дава заето. Mr. Green
След това ще го оправя.

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 647
 Проблемът изобщо не е в стачките.Мързи ги нашите да работят и това си е.Ще си видим датите на пакетите когато(ако) дойдат. atwork

# 313
  • София
  • Мнения: 408
След като най-накрая си взех поръчката от 25,11 нека поне се похваля - само пуловери мъжки и дамски:
- този мъжки пуловер е много хубав, много приятен и плътен, поръчах на раетата http://www.laredoute.fr/vente-pull-lambswool-ras-de-cou-best.asp … e&pagesize=12
- http://www.laredoute.fr/vente-pull.aspx?productid=324103925& … e&pagesize=16 - този пуловер е полу прозрачен, цвят ardoise излезе че е някакъв тъмно син, много е мек.
- http://www.laredoute.fr/vente-pull-ras-de-cou-uni-soft-grey.aspx … e&pagesize=12 - този мъжки пуловер е също много приятен, поръчах bleu, пуловерът е в много тъмно синьо като на картинката.
- http://www.laredoute.fr/vente-pull-v-en-tricot-grosse-maille-tip … e&pagesize=16 - това пуловерче също е невероятно, много е дебело Simple Smile) цвят violet  е много приятен, отговора на цвете на картинката.
- http://www.laredoute.fr/vente-pull-v-en-tricot-grosse-maille-tip … e&pagesize=16 - този пуловер го поръчах в цвят turquoise оказа се още по-хубав от цвета на картинката, много е мек и приятен, съдържа ангора и мохер около 50 процента Simple Smile ръкавите са му дълги, на дължина също е идеален Simple Smile))
- http://www.laredoute.fr/vente-pull-facon-cache-c%c5%93ur.aspx?pr … e&pagesize=16 - този е фин, леко прозрачен, поръчах си в зелен цвят - една идея по тъмен от цвета на картинката.

# 314
  • София
  • Мнения: 1 740
Май има напредък. Оня ден си взех от 27-ми, сега katomova е взела от 25-ти. Стискайте палци след нова година да отровят и колетите от 22-ри и 21-ви.

Общи условия

Активация на акаунт