Условия за прием в детските заведения в София 2008-2009г IIра част

  • 21 645
  • 642
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 327
Дрина,Куки,аз пък мисля,че не е така. Можеш да си променяш желанията,но така губиш началната си позиция.  На 4 февр. пишеш ОДЗ " Х" и си от първите (Честито,печелиш! Simple Smile), но до 5 февруари размисляш и променяш,избираш си ОДЗ " У" -но вече ще си в края на опашката.

 Момичета,вече се писа по-горе- Ще четем сайта на 4 януари. Засега е празен (почти)

blanc, точно това е проблема! Ако е така, както Клео е споменала, то в момента, в който размислиш и избереш ОДЗ "У" не си накрая на опашката, а там където са молбите на хората подали по едно и също време с теб. Т.е. съревнованието ще бъде в часа на подаване на молбата!
Накрая на опашката може да се окажеш ако на 29 Май се сетят да си подадат молби хора, които се ползват с предимство  Crazy

# 226
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Дрина, Куки,аз пък мисля,че не е така. Можеш да си променяш желанията,но така губиш началната си позиция. На 4 февр. пишеш ОДЗ " Х" и си от първите (Честито,печелиш! Simple Smile), но до 5 февруари размисляш и променяш,избираш си ОДЗ " У" -но вече ще си в края на опашката.

ако е така съм напълно съгласна, но това...

....................Нямаш никакъв проблем. МОжеш да добавяш, махаш градини, да си реорганизираш желанията по всяко време до крайния срок за подаване на документите, като молбата ти остава една и съща и се гледа момента, в който си я подала, а не момента, в който сменяш нещо в нея Peace

...ме насочи да мисля в другата посока.

# 227
  • София
  • Мнения: 2 708
Дрина,Куки,аз пък мисля,че не е така. Можеш да си променяш желанията,но така губиш началната си позиция. На 4 февр. пишеш ОДЗ " Х" и си от първите (Честито,печелиш! Simple Smile), но до 5 февруари размисляш и променяш,избираш си ОДЗ " У" -но вече ще си в края на опашката.

 Момичета,вече се писа по-горе- Ще четем сайта на 4 януари. Засега е празен (почти)

Да, и аз мислих че е така, ама май няма да е. И Клео това беше писала преди неколко дни тук

# 228
  • Мнения: 9 990
Не е логично да можеш да променяш позиции ей така.Нали все пак на база тези избрани позиции  се прави и класиране, освен всичко друго!Ако в последния момент си промениш желанието-цяло класиране отива на кино и се прави наново и се генерират нови данни. ThinkingИначе класиране никога няма да има, докато се чака всеки да си промени желанието.

# 229
  • Мнения: 4 181
Дрина,Куки,аз пък мисля,че не е така. Можеш да си променяш желанията,но така губиш началната си позиция. На 4 февр. пишеш ОДЗ " Х" и си от първите (Честито,печелиш! Simple Smile), но до 5 февруари размисляш и променяш,избираш си ОДЗ " У" -но вече ще си в края на опашката.

 Момичета,вече се писа по-горе- Ще четем сайта на 4 януари. Засега е празен (почти)
Само на това отговарям, че ми се наби в очите.
Не е вярно, остава ти първоначалното време на подаване, мисля, че съм го описала в първоначалния постинг. Моля ви момичета, пишете преди да разсъждавате на глас

# 230
  • Мнения: 4 181
Влизам само да ви помоля да сигнализирате в случай,че в някое ОДЗ или ЦДГ приемат молби на хартия.

# 231
  • Мнения: 1 327
е що подвеждате тогава, че става за разглеждане сайта Twisted Evil

Аз като гледам го обновяват, вече има списък на детските градини, както и активна форма за обратна връзка и задаване на въпроси.... http://www.kg.sofia.bg/kg/home.nsf/0/10744C3F70235AEAC22573B2004 … CFB0?OpenDocument

# 232
  • София
  • Мнения: 2 356
На мен ми харесва възможността да реорганизирам желанията си по всяко време и да важи часа на подаване. В противен случай излиза, че веднъж като изпратя формата на 4ти февруари повече не мога да кандидатствам за градина въобще, т.е. ако се случи нещо и трябва да си сменя желанията - край. А така ако вече не искам да запиша детето си в градина Х, която ми е била първо желание, ще мога да си я изтрия от електронната молба. Така до начало на първо класиране ще имам време да мисля. Ако желанията се подаваха веднъж - нямаше да има смисъл да се чака до края на май, нали? Направо да обявяват 1во класиране на 5ти февруари  Laughing то така и така всички ще пускат на 4ти в 9ч  ooooh! Лошо е само за онези, които случайно ще имат проблеми с нета.

# 233
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Точно така излиза. Че  всички ще сме в пълно неведение до края на май. И по тази логика, аз ще държа поне две места заети до 29 май,понеже ще се застраховам с поне две градини.

# 234
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
...както и активна форма за обратна връзка и задаване на въпроси.... http://www.kg.sofia.bg/kg/home.nsf/0/10744C3F70235AEAC22573B2004 … CFB0?OpenDocument

е чак активна... аз се пробвах 2 пъти ама не ми изпрати формата а ми даде грешка на сървъра. Нормално е като се има предвид че е пуснато за разглеждане. Ще го напълнят хората с инфо. Само търпение се иска.

# 235
  • Мнения: 1 327
значи времето е важно! Не знам защо, но се сетих за рекламата за записване за Мusic Idol - в 8,55ч изпиваш едно кафе на екс, поставяш пръсти на клавиатурата и чакаш да стане 9,00 и който е по-бърз в пръстите - той има най-голям шанс...  Twisted Evil

# 236
  • Мнения: 9 990
Ама тази информация е между другото.Важното-формата, която ще се попълва е хубаво да е на разположение, за да се запознаят хората с вида и.Сега, а не ден преди пуска.Аз иначе инфо за градини и прочее не смятам за определящи бързината на попълване на формата. Twisted EvilВ момента системата е бъгава.Нали се каза-тества се.Все още.Повече от естествено е да гърми, като се опитвате да попълните нещо.Просто да покажат формата.Докато заработи.Останалото е без знаяение към днешна дата.По-натам да си добавят и усъвършенстват точно колкото си искат.

Именно, елито, именно....милимилимилимилимилисекундите...тук са важни Twisted Evil

# 237
  • София
  • Мнения: 2 356
Точно така излиза. Че  всички ще сме в пълно неведение до края на май. И по тази логика, аз ще държа поне две места заети до 29 май,понеже ще се застраховам с поне две градини.

защо 2 места? нали не е ясно в коя ще те приемат, може и в двете, може и в никоя, а ако ви приемат в двете ще запишеш детето на 1во класиране, а на второ ще се запише следващото дете.
Ако става за въпрос аз ще напиша всички градини в района, че и около работата ми, че и около свекърва ми. Важно е да ни приемат някъде все пак.

В тоз ред на мисли - на колко желания имаме право?

# 238
  • Мнения: 1 327
....................Лошо е само за онези, които случайно ще имат проблеми с нета.

даааа, това ще бъде най-често срещането пожелание в този ден - дано на другите се скапе нета  Joy Joy

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Drina-Може би така стоят нешата.Ето аз как го разбрах.Ще можеш да си пишеш коя ясла да ти е първа и да променяш в последствие,но...натиснеш ли вече изпрати да речем връщане и променяне няма.това става преди да го пратиш...нещо като чернова поне аз така разбрах,но кога ще можем да го правим  newsm78Май от 4ти януари.
Така е по-логично. Иначе какво ще стане... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт