Шапка след кьпане

  • 3 160
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • до канала
  • Мнения: 518
Никога не съм слагала

# 76
  • Мнения: 1 197
не слагам мисля,че ще се спари главата и пак ще е мокра

# 77
  • Мнения: 389
Шапка вкъщи не съм слагала никога!

# 78
  • Мнения: 1 371
След баня - не.

# 79
  • Мнения: 363
аз съм чувала че се слага и заради ушичките-да не стърчат после ,но незнам дали ее точно така.вие какво мислите?

# 80
  • Мнения: 812
никога не съм слагала шапчица

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
аз съм чувала че се слага и заради ушичките-да не стърчат после ,но незнам дали ее точно така.вие какво мислите?

Мисля,че това е голямо безумие Peace
Панацеята за "щръкнали" уши е козметична операция и нищо друго!

# 82
  • Мнения: 636
През ум не ми е минавало да слагам шапка Naughty
Ако ушите стърчат по рождение, никаква шапка не може да ги оправи!

# 83
  • Мнения: 1 919
не съм слагала шапка никога след къпане

# 84
  • Мнения: 292
Само зимата след 1час я махам Peace

# 85
  • Мнения: 46 637
Не, не слагам. Вирусите не бягат от шапките  Laughing
Но, ако искаш да си изнежиш детето - това е начинът  Peace

аз съм чувала че се слага и заради ушичките-да не стърчат после ,но незнам дали ее точно така.вие какво мислите?

Градска легенда, това мисля  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 2 109
аз съм чувала че се слага и заради ушичките-да не стърчат после ,но незнам дали ее точно така.вие какво мислите?

о, това е доста цивилизовано все пак
на мъжа ми като бебе майка му ги лепяла с цитопласт, за да не стърчат
е, няма ефект Mr. Green

# 87
  • Мнения: 5 940
Вътре като ги държите с шапки, навън с какво излизате ? Може би със сибирски калпаци? А това за стърчащите уши е пълна глупост. Всичко е ген. Голяма работа като му стърчат ушите, докато станат големи  сегашните бебоци със стърчащи уши, една пластична операция на уши ще е толкова разпространена колкото сега пломба на зъб.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 079
Като новороден му слагах памучна шапчица, задължително.
Дори сега понякога, ако ми се стори хладно в помещението след къпане, пак слагам.

Вътре като ги държите с шапки, навън с какво излизате ? Може би със сибирски калпаци?

Естествено, че говорим за съвсем тънки памучни шапчици, не за вълнени такива... Нито за ушанки. Sick
И всеки е свободен да отглежда детето си, както сметне за добре. Няма нужда от назидателност и сарказъм, не мислиш ли? Naughty
Междувпрочем, в Америка държат новородените задължително с дебела вълнена шапка в болниците, и то именно, защото е научно доказано, че най - много топлина губят точно чрез главичката.  Peace

# 89
  • Мнения: 1 873
Не съм слагала.

Общи условия

Активация на акаунт