Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 182
  • 198
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 764
БУБА,много добре изглеждаш така гримирана,поздравления!

# 61
  • Мнения: 2 152
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен

# 62
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен
И аз не го харесвам.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Явно всичко е до кожа...аз не го намирам за СТРАШНО покривен...много интересно как на различните кожи има различен ефект Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 7 895
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен
И аз не го харесвам.

Охх момичета, малко се разколебах, дано да не ми стои и на мен като маска.  Confused

# 65
  • Мнения: 2 152
Що бе можяш да си го ползваш за диско примерно. За там е идеален Simple Smile. Или както Монда прави да си го смесваш с друг по-хидратираш
Иля, ама ти не беше ли със суха кожа. Този фдт е за комбинирана , мазна, много силно матира
Все пак различни кожи - може много да ти хареса на теб Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 7 895
кръци, точно със суха кожа съм, но чета из темата, че момичета с този тип кожа са доволни от Teint Idole , за това се зарибих. Но май вече почти се отказах, още не ми е приета поръчката, така че не е късно.

Доволна съм от моя фдт Photogenic Ultra Confort на Lancome, но е като кремче и почти не си личи на кожата, за това си търся малко по- покривен, но не и да стои като маска.

# 67
  • Мнения: 2 152
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink

Виж това пише в ягодка най-отдолу:
Gives full coverage & leaves a flawless complexion - пълно покритие
For normal to oily skin - за нормална, мазна кожа

# 68
  • София
  • Мнения: 7 895
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink


кръци , отказа ме съвсем, благодаря за съветите.  Wink    bouquet  Точно така ще направя, първо ще го тествам.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink

Виж това пише в ягодка най-отдолу:
Gives full coverage & leaves a flawless complexion - пълно покритие
For normal to oily skin - за нормална, мазна кожа


странно  Thinking за мен има огромна разлика между нормална и мазна кожа. И ми е много чудно как е подходящ едновременно за тези толкова различни типове кожа  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 7 895
Хмм, продължавам да съм в търсене тогава на моя фдт за суха кожа.

jaklins , а този на Диор за какъв тип кожа е подходящ и покривен ли е ?

# 71
  • Мнения: 2 152

странно  Thinking за мен има огромна разлика между нормална и мазна кожа. И ми е много чудно как е подходящ едновременно за тези толкова различни типове кожа  Rolling Eyes

Нормална към мазна е едно, нормална към суха друго Wink
Много рядко се среща чистата нормална кожа. Истински завиждам на жените с такава кожа Blush.Почти винаги нормална е на бузите а Т -зоната по-мазна. Или нормална е на т-зоната , а на бузите и около очите опъва

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Е да де, ама все пак в тези случаи кожата се нарича комбинирана, а не нормална кьм мазна /в случая/
А мазната кожа си има много специфични характеристики.
Вече тотално се обьрках относно Тент Идола  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 152
казвам аз от моя опит.Моята кожа е мнооого мазна и този тент идол много ми я матира
Иначе си е объркващо да ти кажа. Wink
Аз затова никого не слушам.Та тук пишат поне 200 момичета всяка с мнението си
Отивам - пробвам и ако харесам - купувам Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 152
Момичета, а да ви питам. Пак е по-темата
http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?Categor … &ProductID=19
Най-доволна съм била досега от този компактен фдт. Но от една година немога да го намеря. Правеше ми кожата страхотна, на аватара съм с него,но го няма. Дали е спрян от производство newsm78

Общи условия

Активация на акаунт