Магазин Jumbo-2

  • 135 036
  • 845
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 758
Без да искам съм ви заблудила - детски обувки няма да продаваме САМО БУЙКИ и джапанки за по-големи деца. Ще ги зареждат в понеделник заедно с банските
Cry

# 751
  • София
  • Мнения: 5 764
Ее... значи няма да има за бебоци  Crossing Arms

# 752
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ее... значи няма да има за бебоци  Crossing Arms

Има буйки - особено за момичетата са разкошни, има сандалки с мъниста

# 753
  • София
  • Мнения: 5 764
За момченце Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 93
Чак сега намирам темата, но съм доволна, че я открих. Аз нареждам Джъмбо сред фаворитите ми - харесвам този магазин, защото не е скъп и има почти всичко. За това качество цените са перфектни.  Peace Единственото нещо, което малко ме дразни е, че е много задушно. Въпреки това съм там почти през ден, тъй като живея на 7 мин. от магазина.  Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 5 764
Задушно меко казано Mr. Green ooooh!

# 756
  • София
  • Мнения: 1 524
VJG ти си късметлийка, аз съм на другия край, но пак редовно го посещавам, според мъжът ми даже прекалено често.

# 757
  • София
  • Мнения: 44 417
само на мен ли не ми е задушно там????

# 758
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Задушно ми беше зимата, бяха надули яко парното. Сега е по-скоро пренаселено, през уикенда хората направо се прескачат вътре Simple Smile
Аз също много харесвам детското бельо - сега накупих бодита с къс ръкав за пролетта. Но дрехите пък не струват, тук-таме се намира по нещо сносно.

# 759
  • София
  • Мнения: 44 417
Мда, ние последно ходихме понеделник - спокойствие...кеффф Wink
аз пък купих мн сладак анцунг.... иначе повечето дрехи и на мен не ми допадат...момчешките имам предвид, но то няма и почти никакво разнообразие особено за над 2 годинки.... но пък аз и не ходя заради дрехите Wink

# 760
  • Мнения: 10 758
само на мен ли не ми е задушно там????
и на мен също не ми е задушно newsm78

# 761
  • Мнения: 5 140
Дейзи, още едно въпросче от мен: преди време имаше от тези пъзелите килимчета около 20 лв с Мечо Пух, мисля че размерите бяха 34 на 34 см, ако не се лъжа. Последния път като ходих не видях дали ги има. Ако евентуално има ориентировъчно къде да ги търся, трябва ми за подарък.

# 762
  • София
  • Мнения: 1 524
И аз такива търся, че идава периодът на лазенето. Дано ги имате.
Нали става въпрос за тези големите за под?

# 763
  • Мнения: 5 140
И аз такива търся, че идава периодът на лазенето. Дано ги имате.
Нали става въпрос за тези големите за под?


Да супер са удобни. Peace

# 764
  • София
  • Мнения: 1 845
Дейзи, още едно въпросче от мен: преди време имаше от тези пъзелите килимчета около 20 лв с Мечо Пух, мисля че размерите бяха 34 на 34 см, ако не се лъжа. Последния път като ходих не видях дали ги има. Ако евентуално има ориентировъчно къде да ги търся, трябва ми за подарък.
Имаше различни видове-на горния етаж при пъзелите. Това е малко преди детските чанти, фибите. На вътрешната пътечка. Не знам дали ме разбра newsm78

Общи условия

Активация на акаунт