Тихо се сипе белия сняг, Габровчето щипе по бузките пак

  • 14 284
  • 285
  •   1
Отговори
# 210
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит рожден ден ivap!!!!!Да си здрава,щастлива,усмихната.
 

Привет det !!!!! Много се радвам че ни навестяваш. Не сме те забравили. Ако можеш пиши по-често. Много ти благодаря за хубавите пожелания!



Честит рожден ден, a witch! Желая ти много здраве и любов, и да си все така всеотдайна и отзивчива!

# 211
  • Мнения: 465
честито на witch   bouquet
Днес също имаме рожденик честито на мама Гали да си много щастлива как е Антония, весело изкарване


# 212
  • Габрово
  • Мнения: 316
Бубче, благодаря ти много! Почерпете се, момичета, макар и скромно  cook    party023   cheers
Добре сме. Антония също е добре, но е много палава. Лелите в яслата постоянно се оплакват от нея. Не слуша, бие децата. Вече ме е срам да срещам другите родители, но някак си трябва да го превъзмогна. Дано по-бързо отмине този период.

# 213
  • Мнения: 252
ralid, ок. То май можеш да се запишеш за час, в който ти е удобно, но понеже в списанието беше даден 15-ти, 13 часа, аз приех тяхното време.

и на мен ми казаха от 13 часа, устройства ме само наталка да е здрава  Rolling Eyes за колко да се разберем 12:50 пред родилно?

# 214
  • Мнения: 147
Благодаря за пожеланията, трогнахте ме!  bouquet
Чувствам се малко виновна, че не пиша по-редовно, но обещавам да започна да работя по въпроса. Иначе хвърлям по един поглед на темата, но достъпът ми до компа е възможен единствено когато малката суче или спи. А като заспи, започвам да домакинствам, че иначе зор...

# 215
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Честит рожден ден на Гали и  a witch !Много здраве и любов ви желая и весело изкарване на празника!

# 216
  • Мнения: 2
Честит рожден ден на a Witch !
Бъди жива и здрава и много обичана! newsm59 Tada  ura

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 21:39 от val79

# 217
  • Мнения: 2
Майчета да ви почерпя Wink днес имам имен ден Hug

# 218
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Честит имен ден val79 !Да е живо и здраво името ти!

# 219
  • Мнения: 11 040
Честит имен ден,  val79!   
  bouquet  bouquet  bouquet

valeria81, не си ли именничка днес? newsm78

# 220
  • Мнения: 123
Честит имен ден  val79 , пожелава ме ти да си носиш със здраве името   

# 221
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Честит имен ден,  val79!  
  bouquet  bouquet  bouquet

valeria81, не си ли именничка днес? newsm78
Ще ти се ама не съм Mr. Green.На Великден имам имен ден,ще почерпя тогава Hug

# 222
  • Мнения: 55
ralid, ок. То май можеш да се запишеш за час, в който ти е удобно, но понеже в списанието беше даден 15-ти, 13 часа, аз приех тяхното време.

и на мен ми казаха от 13 часа, устройства ме само наталка да е здрава  Rolling Eyes за колко да се разберем 12:50 пред родилно?

ОК съм, няма проблем. Ще бъда с много шарен шал. И не изглеждам много бремена  Wink

# 223
  • Мнения: 465
VAL ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН!

# 224
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито Вал и от нас! И нашият татко има имен ден, но каза , че не го празнувал  Confused

Общи условия

Активация на акаунт