Лунна диета-15.01-17:46ч.

  • 7 887
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 001
ИХУУУУУУУУУУУУУУУУ..........Премерих сееееее......
Свалила съм 1 килцееееее.
Снощи хапнах 2-3 лъжици кисело мляко,че щях да се гътна по едно време.Тази сутрин закусвах с 1 купичка кисело мляко+2 с.л. брашно от ленено семе и 1 лъжица мед.Дойде ми сърце на място.... hahaha


БРАВО НА ВСИЧКИ УСПЕЛИ И ОТ МЕН !

# 226
  • Мнения: 101
Аз и днес съм на вода, чайчета ,до утре сутрин ще станат 72 часа. Добрата новина е 1.500 надолу Simple Smile

# 227
  • Мнения: 101
Забравих  хайде малко танци Joy

# 228
  • София
  • Мнения: 6 293
TheNMaster , за какво се приема брашното от ленено семе? Аз имам един пакет в нас и се чудя как да го приемам, а и не знам точно какъв му е ефекта. newsm78

# 229
  • Мнения: 1 092
Резултат от трите дни -  2кг.  Party ,но снощи хапнах малко  Embarassed

# 230
  • Мнения: 5 001
TheNMaster , за какво се приема брашното от ленено семе? Аз имам един пакет в нас и се чудя как да го приемам, а и не знам точно какъв му е ефекта. newsm78
Ааа,четох тук във форума,че било полезно за косата....хранителна добавка е.Освен това профилактично против цистит.А е вкусно като се сложи в киселото мляко+ 1 с.л.медец......

# 231
  • Мнения: 5 001
Ето,открих го т'ва за лененото семе...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237996.0

# 232
  • София
  • Мнения: 6 293

  bouquet  bouquet  bouquet

# 233
  • Мнения: 219
аз съм 1кг надолу, така се амбицирах че следващия път съм отново на линия

# 234
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Ми то не било трудно, чувствам се добре. Снощи хапнах 2 грейпфрута/ мислех да е един, ама.../, преди малко една ябълка и не съм гладна. Вчера бях само на неподсладен чай. Обаче на обяд ще си хапна 2 сърмички, от тия дето вчера ме съблазниха у майка, ама нали съм предвидлива си изпросих за днес Laughing

# 235
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз съм надолу близо 1,5 кг. Аз после връщам, но не цялото, така че при мен пак е напредък, че лека по-лека се свалят килограмите. По половин кило на седмица - не е лошо. Grinning

# 236
  • София
  • Мнения: 1 635
Браво момичета,
аз също съм почни кило надолу.
Но днес съм грипозна и ще си хапвам по сериозно, зарад лекарствата.
За това се надявам да не кача и следващия път пак от старата позиция да почвам.

# 237
  • Мнения: 252
Ето ме и мен Heart Eyes. Аз вчера изядох 2 мандарини и една краставица Laughing, обаче не ме притесняват. Със сигурност съм ги изгорила Peace. Кантара показва -560гр., е знам, че няма да ги задържа, ама нищо- пак съм доволна.

# 238
  • София
  • Мнения: 177
И аз снощи регистрирах положителни резултати, но днес успешно ги заличавам с шоколад, бонбони и руло със сметана по случай Антоновден.
Какво да се прави - съдба! ooooh!

# 239
  • София
  • Мнения: 1 078
Е па то сигурно и за имен ден не се лепят калориите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт