Рицарки на Бялото кантарче 14.01.2008 - 20.01.2008

  • 15 165
  • 714
  •   1
Отговори
# 630
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Даниелка, големи сладурани твоите госпожици - хехе

Всички болнички да оздравяват бързо.  Naughty
аз станах рано, отидох да поработя 2 часа извънредно - от 9 до 11 ч, иначе съм от 4 до 10,30... Сега хапнахме овесени ядки, пием чай и се разлагаме кой на дивана кой зад компютъра... Трябва да се излиза да се пазарува... Уф. След днес - още 3 дена и ще имам почивен ден. Тралала!  newsm44

# 631
  • Мнения: 384
Здравейте, мили момичета!
Най-сетне успях да се вредя на компа. БолеН съм... много ми е зле smile3518

Ванче, поздравления за намалението!  bouquet

Миллла, браво за теста!  bouquet

Честито на пропуснатите именици!
Честит РД на Мариеткин Калоян!

Дика, Даниелка, бебче, евич, Умма, Хъфи, Миракъл, Съни, Тедкет, Литъл, Роси, на всички  Hug

# 632
  • Мнения: 5 873
О,Марче,и ти ли мила?!Много лошо така.като че ли другите проблеми са ни малко,ами и за здравето да треперим...Оздравявай!И благодаря за поздравлението.
То кой ли обича да е болен,ама аз направо се сривам психически когато съм болна.

Понеже вече съм егоист(от както съм на режим) си пекнах 2 пил.бутчета в плик и сега нагънах едното.Другото за вечеря.Е,и моите ще хапнат пилешко,но с ориз на фурна.
Искам да сваля 5 кила до РД.Дано успея.

Миле,приятно пазаруване. Flutter

ша взема едно кайве да си сложа...нещо ми се приспа... Tired

# 633
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Ич не сме отишли да пазаруваме... пък и аз не обичам много да пазарувам, ама това е друга тема. Мъчим се тука да излъжем другаря Бил Гейтс, че ни е редовен уиндоуса, пък се чудим дали той ще ни фане вяра... Мъка мъкааааа!  ooooh!
А тъй, Ванче - само тъй - с бутчето! И аз да взема да направя по някое, докато чакам помощ от разни другари..
Марче, мила, оправяй се бързо!!!  Hug Hug Hug  bouquet
Диче, кво ти се отлага, не разбрах, ама дано ти се отложи за малко поне. Blush
Забравих да кажа на Бебче - като я видях на снимката и съвсем спонтанно казах - ми тя за къде се е стегнала да отслабва, аз не виждам защо. И мъж ми погледна и той и вика - ми няма защо, много си е добре така! hahaha

# 634
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мила, страхотна снимка извади. Точно така са се гушнали. Даже си заспаха така двечките. Дано се събудят здравички и пак да започнат да лудеят.

Ох, едно МЦ ме мъчи. Чудя се вече само аз ли  качвам по 1.5-2 по това време. newsm78.
Хем си се знам, хем се претеглих пак. Уж да знам от колко почвам новият режим, пък сега се ядосвам на себе си. Толкова не ми е показвал кантара и след Новогодишните празници.
Ама туй да ми е кахъра, отивам да си нагледам котенцата и да им меря температурата.

# 635
  • Мнения: 5 873

Ох, едно МЦ ме мъчи. Чудя се вече само аз ли  качвам по 1.5-2 по това време. newsm78.

Тц.Не си само ти. TiredЩе спаднеш,ама си е мъка...


Деничка да се обади веднага щом пристигне! Heart Eyes

кафее?

# 636
  • София
  • Мнения: 1 642
Ей мноооого сте писали  ooooh! Четох до 29 стр. и реших да пиша. Е всичко забравих, както се сещате  Joy

Мариетке и мойта дребната не ги искаше зеленчуковите пюрета. Бях много редки за вкуса й, явно. Аз случайно и забърках домашно и гъстичко - излапа го на един дъх. Та така я захраних - сама си и готвех. После месни купувах, но зеленчукови и правех - всеки ден. И аз я кърмех, но си бях взела и адаптирано мляко, та от него слагах по малко в пюретата. Пробвай - може проблема да е в гъстотата. Щот нали знаем, че Дундьо си е заслужен прякор.

Миракълчето и Ванчето бързо да оздравяват  Praynig Hug

Зетче вие пак ли бе мила по доФтори, ужас направо  ooooh! Сега пък защо  newsm78

Дани добре, че беше ти, да ми измериш буркана. Пия си от него и си броя бурканите, а колегите ме побъркват от майтап.
 
Другото забравих. Отивам да дочитам, а за мене си после ще разказвам.

# 637
  • Мнения: 2 492
Вечерна проверка :

Закуска :
кисело мляко 400 гр
краставица 270 гр
Втора закуска :
кашкавал 47 гр
сметана 17 гр
Обяд :
зеле 150 гр
моркови 117 гр
сметана 40 гр
яйца 3 бр
сирене 60 гр
зехтин 8 гр
Вечера :
кисело мляко 400 гр
краставица 260 гр
зехтин 5 гр

Calories Eaten Today
  grams  cals %total
Total:   1291   
Fat: 84  760  60%
Carbs: 57  229  18%
Protein: 69  277  22%

Вода 4л
Супер кътс 4 капсули
Тренировка 15 мин колело 1 час тренировка крака с тежести 15 мин колело



# 638
  • Мнения: 5 873
Оооо,Пуки свалила още 800 грама!Браво,браво!

# 639
  • София
  • Мнения: 1 642
Ванче, пусни на лични снимките и аз да те видя, че те изпуснах вчера  Praynig

Пуки браво мила  Hug Ето това вече е нещо сериозно. Много ми е кеф да ти гледам лентичката как препуска. Обаче не се ориентирам колко кг остават до първата цел - двуцифреното число.

# 640
  • Мнения: 2 492
Ванче, пусни на лични снимките и аз да те видя, че те изпуснах вчера  Praynig

Пуки браво мила  Hug Ето това вече е нещо сериозно. Много ми е кеф да ти гледам лентичката как препуска. Обаче не се ориентирам колко кг остават до първата цел - двуцифреното число.

113 - 4,8 = 108,2  Mr. Green

9 кг и ще черпя



Днес си купих подаръче за постоянството , то си ми и трябваше , но си го пиша награда .



Много ми отива на телефона , вече ако знаете каква розова колекция съм заформила .
Ай пода ми е розов , телефона и той , сега и това и компа ... ужас . Crazy
800 гр ама ми излезнаха през носа , нещо се пресилих единия ден  Confused

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 19:34 от nepukistka

# 641
  • Мнения: 5 873
Ванче, пусни на лични снимките и аз да те видя, че те изпуснах вчера  Praynig


ей сега мило.

от вчера
от преди 10 м … 91;ти


Пуки,да ти е честит подаръка.Аз малко не съм в час(както винаги де Blush)  ,та въпроса ми  е -какво е това?

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 19:49 от Ванчето

# 642
  • София
  • Мнения: 1 642
Хубава си много лИбоф! Кво не ти харесва мъжа ти незнам  newsm78

И аз искам да се подстрижа късо, ама още ми е голям г.зО и с тая малката глава....картинката не е приятна. Пък и тая коса дет все не слуша.

Пуки, честита ти придобивка, така от снимката ми прилича на калъфче някакво, ама като те знам едва ли е.

# 643
  • Мнения: 5 873
Хубава си много лИбоф! Кво не ти харесва мъжа ти незнам  newsm78


Благодаря ,благодаря. Heart Eyes
Ами незнам кво не ми хареса. Rolling EyesПървата му реакция беше такава. CloseСега май като че ли посвикна.
Всички други ме харесаха иначе. LaughingПък на мен какво ми е лекичкоо. Party

# 644
  • Мнения: 2 492
Леле калъфче ... хахха , мислите ли , че ще се хваля за калъфче .
Блутут слушалка си взех за телефона , пъха се в ухото , няма кабел - ама едва ли не знаете какво е .  Mr. Green
Доста ми се видя , като парички за слушалка само , но нали беше зор да отива на телефона .
Сега са си двете в комплект .

Общи условия

Активация на акаунт