Рицарки на Бялото кантарче 14.01.2008 - 20.01.2008

  • 15 161
  • 714
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми Пуки  hahaha Joy Joy аз ти казвам, че така го виждам, ама не вярвам. Еми със здраве да си го ползваш блутута. Те всъщност нещо като комплект ли се явяват с телефона? Мен това животно много ме дразни в ухото и затова не ползвам, а би ми било адски полезно в колата. Дори хендсфри-то ми е гадно, ама на някой ляв завой с телефон на ушото ми идва много кофти. Облъчвай ме с подобни полезни джаджи, та белким ми дойде акъла в тиквата.

# 646
# 647
  • Мнения: 2 492
В момента съм зарибена и си тананикам ето тази песничка ...
Текста е точно за моето настроение .  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:898d91f9

# 648
  • Мнения: 2 897
Стигнах  bouquet!

# 649
  • Мнения: 2 492
 PartyДени

В момента си правя домашна дискотека , дано съседите не страдат много .  Laughing

# 650
  • Мнения: 5 873

ох,най-сетне.
ще спя спокойно. Hug

# 651
  • Мнения: 2 487

    Добро утро Heart Eyes

  Дени , добре си ни дошла  Hug

  За вчера около 1400 калории на око. Ама то окото ми по-малко от устата , та може и да са повече Mr. Green Лошото е , че почти всички ги оплясках на обяд. ooooh!

  Вода 1.5 литра.

  Пътечка - 6 км.

# 652
  • Мнения: 5 873
Добро утро. Heart Eyes

Още спя. TiredКафе?

# 653
  • Мнения: 2 956
Добро утро  Heart Eyes

И аз кафе  Tired мерси Ванче  Hug Намаление  Flutter   bouquet Важното е ,че има движение в правиланата посока  Hug
Айче,Дени  Hug

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 08:52 от Дика

# 654
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Днес кантара не ме обича и аз него , не съм мръднала и грам . Crossing Arms
А вчера даже намалих калориите и прекалих със спорта .
 

# 655
  • Мнения: 5 873
Диче Heart Eyes,благодаря ,как пък забеляза... Laughing

Пуки,вчера щях да казвам,че са ти малко калориите.Явно си превключила на режим  стрес.Тялото не си дава мазнините,щото яде малко и много тренира.
Поне така си мисля. Rolling Eyes

# 656
  • Мнения: 2 492
Днес ще си дам почивка от спорта , защото си мисля , че може и да е от него - нали мускулите задържат , когато се претоварят течност .
А калориите , отново ще са си 1700 .

# 657
  • Мнения: 5 873
Днес ще си дам почивка от спорта , защото си мисля , че може и да е от него - нали мускулите задържат , когато се претоварят течност .


Възможно  е.Почини си днес и утре ще видим.

# 658
  • Мнения: 2 040
добро утро
нещо като снощна проверка:
имах 1300 калории за деня преди да отида у свеки - там имаше някакво специална приготвена чиния персонална за всеки с брашнено растително сметанов сос.
И пържени картофи.
Еми - вкусно беше. Не съм преяждала - ама със сигурност съм докарала към 2000.
Пързалях се на зимни кънки. По-скоро драпах приведена във водоравен наклон, държейки хлапето, което се люлееше на всички посоки, докато ме заболя кръста и краката.  Crazy
После всички хлапета реваха защото било свършило. Преди това мъжа ми беше ужасно недоволен.
После като си тръгвахме се зарихме с колата у една кал. Едвам излязохме.
Е тва е. Иди с деца/мъж на кънки да ти изядат сапуна..... #Cussing out  Crazy

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 09:51 от huffman

# 659
  • Мнения: 306
Добро утро момичета как сте?Снощи ходих на гости и попрекалих.. ........     ... с пиенето, вчера си купих страхотни обувки на geox и съм много доволна, на детето резултата ще излезе утре но течението от 2 дена спря за това съм по спокойна,  -1кг 77съм.

Общи условия

Активация на акаунт