В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 800
  • 696
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 723
amber, пуснах линк към една таблица със съдържанието на белтъчини , въглехидрати и мазнини в продуктите на 18-ти. На същата дата ти пускаш същата таблица в твоята тема  newsm78

 Joy Joy Joy
"Копирам" инфо не само от тук ако трябва да бъдем точни.Таблицата ти ли я направи-ще си платя ако се налага,че ми е ценна:)
Нагла си Simple Smile Не се ли усещаш вече. Ясно е, че според теб няма за какво да се извиняваш и не си направила нищо нередно. Ама айде спри се за малко, а Simple Smile

# 601
  • Мнения: 428
Здравейте момичета!Днес ми е 20 ден и съм -5кг!
Благодаря ви за подкрепата!Без вас щеше да ми е трудно!
Остават ми още 10-12мъчителни килца!
Дали ще се разделя с тях до лятото?
Само мога да чакам и мечтая! Hug

# 602
  • Мнения: 552
Амбър, наричаш ни стадо овце, на уважавани от нас хора слагаш епитети и им казваш:

Пък ти си дондуркай децата.





# 603
  • Мнения: 171
Когато си в МЦ не се свалят кг ли?Ако е така,това обяснява моят застой

# 604
  • Мнения: 2 963
Амбър, наричаш ни стадо овце, на уважавани от нас хора слагаш епитети и им казваш:

Пък ти си дондуркай децата.






И аз уважавах Вещи преди да ме наклевети така брутално и да ви насъска.Обвинява ме в кражба и ти казваш,че аз с иронията си я обиждам?!Че пусна фитилите и се покри.

# 605
  • Мнения: 2 331
Учудвате ме!Вече наистина не ми се чете и пише тук.Кой прав, кой крив, кой плагиат, кой питал, кой не чел...Реагирате като малки деца, чиято цел е да се заяждат, вместо да постигат целите си.Щом една информация е в нета, тя е за общо ползване от всички ни.А, това, че има различни хора, които по различен от вас/нас начин разбират нещата, не би трябвало да е повод за толкова остри реакции и нападки.Всяка една информация от тук може да бъде копирана и няма нищо лошо в това и не е плагиатство.За да се говори за плагиатство, е нужно авторство.И в двете теми няма такова.Всичко е въпрос на оформление...А Ели можеше просто да признае, че оформлението на първата и страница е взаимствано и толкова...Е, можеше и по-рано да го направи...Наистина вече не ми се чете и пише тук...Но...оставам си последовател на Дюкан.

# 606
  • Мнения: 3 640
Нинна, браво!  smile3501 Чудесен резултат!  thumbsup Спазвай си режима и чудото ще стане. До лятото има цели 4-5 месеца.  Grinning

# 607
  • Мнения: 2 963
ОК...ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ СЪМ ВЗАИМСТВАЛА ОФОРМЛЕНИЕТО ВИ,щом го смятате за авторско!
Но съм ужасно обидена за всички останали обвинения,които са абсолютно безпочвени.Най-вече за рецептите,които споредлих с вас ,за да ме обвините накрая,че съм ви ги откраднала.
За Вещи няма какво да коментирам.Тотално ми падна в очите.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 001
Учудвате ме!Вече наистина не ми се чете и пише тук.Кой прав, кой крив, кой плагиат, кой питал, кой не чел...Реагирате като малки деца, чиято цел е да се заяждат, вместо да постигат целите си.Щом една информация е в нета, тя е за общо ползване от всички ни.А, това, че има различни хора, които по различен от вас/нас начин разбират нещата, не би трябвало да е повод за толкова остри реакции и нападки.Всяка една информация от тук може да бъде копирана и няма нищо лошо в това и не е плагиатство.За да се говори за плагиатство, е нужно авторство.И в двете теми няма такова.Всичко е въпрос на оформление...А Ели можеше просто да признае, че оформлението на първата и страница е взаимствано и толкова...Е, можеше и по-рано да го направи...Наистина вече не ми се чете и пише тук...Но...оставам си последовател на Дюкан.
Били, абсолютно си права, мен лично ето това отбелязаното с червено ме подразни....

# 609
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Истински, реалистичен, превъзходен кокошкарник! Йуху! hahaha

Следобедна закуска след кратката разходка изяждам - извара с пуешко. Никъде не видях зелени салати, но те и няма да ми трябват в следващите 5 дни. Crazy


Амбър, подкрепям те и съм съгласна с теб, вече писах го. Сигур има и още люде на това мнение,  че информацията е достъпна за всички, щом е публикувана веднъж в нета и е важно приложението й върху повече хора, а не това кой откъде какво е взел. Кой взел - кой дал, неприличен е такъв хаос у тема за слабеене. Мерим си килограмите, не друго материално, поради което у хората им се поражда завист. Нека погледнем обективно на нещата. Моля!

# 610
  • София
  • Мнения: 6 810
Всъщност толкова ли сте дребнави?  newsm78 За мен това е излищно издребняване. Защо не гледате по-отгоре на нещата?
Всеки има право да преписва инфо, отвсякъде, освен от там, откъдето няма право. До сега не съм разбрала в бг.мама да има такава забрана.

# 611
# 612
  • София
  • Мнения: 1 001
Въпрос на възпитание Thinking
Sun Hug

# 613
  • Мнения: 2 963
Небесна много ти благодаря! Радвам се да го чуя точно от теб  Hug  Не очаквах и друго де;)

Клеми не съм преписвала бе човек  Praynig Поне да бях преписала,че да знам за какво е всичко (ама то не е късно де;)).Ама тогава пък щях да се извиня и да си подвия опашчицата,както между другото направи Вещи сега.

# 614
  • Мнения: 2 013
Никой ли не е ползвал тази ретро горчица или сега сте ядосани и не искате да ми отговорите.

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 21 нови отговора.

Ей, нямате изчитане!

Аз ям ретро горчица, много е готина, по-малко люта от класическата дижонска, няма захар в нея. Препоръчвам.

Днес съм много доволна, таман 3 колежки казаха, че съм отслабнала. То не че е много - 4 кг някъде, но пък при мен започва от лицето - само за няколко дни и се появяват чудни скули...

Общи условия

Активация на акаунт