LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 46

  • 74 388
  • 2 145
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 1 762
Има ли много, които не са получили поръчките си от 9 януари?
Има ,но лошото е че чакам и от 08.12 и 30.12 #Cussing out

споко. не си сама
само 450 от нас с многото все ве4е делкемврийски май 2 колета
има надежда

# 1 861
  • Мнения: 1 000
Аз дето се оплаквах че не ми пускат от ларедут оферти на мейла
вчера след седмата поръчка са ми пуснали 3 мейла  Joy
за намалението на новата колекция...за намаление на 2 еднакви продукта
и за това че разпродажбата продължава до 09.02....сякаш не знам  hahaha
но нищо с код   Thinking

# 1 862
  • Мнения: 5 790

Момичета, благодаря ви много за пожеланията! Трогнахте ме, наистина, колко сте мили!
Черпя ви виртуално и също искам да ви пожелая да сте много здрави и щастливи, както и кредитни карти без лимит и без погасителни вноски по тях.

# 1 863
  • Мнения: 160
Алекс, честит рожден ден Simple Smile Много здраве, щастие, късмет ти желая.. И успешни покупки Mr. Green Mr. Green

Аз продължавам да си чакам от 10ти, ама както ви чета редовно, чувствам, че няма да я дочакам от 10ти и ще пусна още 2-3 поръчки Whistling

# 1 864
  • София
  • Мнения: 2 030
Честит рожден ден Алекс1 и от мен!  Hug
Много здраве, щастие, усмивки и разбира се - пълни редутски кошници!    bouquet

# 1 865
  • Мнения: 62
Здравейте момичета!Бихте ли ми помогнали с бебешките размери,гледам в таблицата за 6 месечно бебе,което тежи 7-8кг. дават размер 67(това мисля че е ръста в см.),добре,но моя малкия е на 4мес. и половина и тежи 7200гр.Според вас ръста ли да гледам или килограмите?

# 1 866
  • Мнения: 295
Честит рожден ден Алекс1!
Много здраве, щастие и успешни покупки  Simple Smile

# 1 867
  • Мнения: 154
Здравейте момичета!Бихте ли ми помогнали с бебешките размери,гледам в таблицата за 6 месечно бебе,което тежи 7-8кг. дават размер 67(това мисля че е ръста в см.),добре,но моя малкия е на 4мес. и половина и тежи 7200гр.Според вас ръста ли да гледам или килограмите?
По-добре се ориентирай към 74 Simple Smile

Алекс, честит рожден ден!   bouquet

# 1 868
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте момичета!Бихте ли ми помогнали с бебешките размери,гледам в таблицата за 6 месечно бебе,което тежи 7-8кг. дават размер 67(това мисля че е ръста в см.),добре,но моя малкия е на 4мес. и половина и тежи 7200гр.Според вас ръста ли да гледам или килограмите?

Ръста, разбира се.

# 1 869
  • Мнения: 295
Здравейте момичета!Бихте ли ми помогнали с бебешките размери,гледам в таблицата за 6 месечно бебе,което тежи 7-8кг. дават размер 67(това мисля че е ръста в см.),добре,но моя малкия е на 4мес. и половина и тежи 7200гр.Според вас ръста ли да гледам или килограмите?
Моят син е с подобни размери, но аз се водя от ръста  Peace

# 1 870
  • Мнения: 22 524
Здравейте и от мен,
абе харесах си едно якенце мъжко, ей това http://www.laredoute.fr/vente-la-parka.aspx?productid=324058314& … e&pagesize=16
но се чудя размер S или M защото в скоби пише 42-44, и 46-48 като дамските номерации.
Иначе мъжа носи S

bobi_bn, а за бебешките неща аз досега съм гледала ръста. В момента дъщеря ми е около 60см и дрехите с този размер са и добре.

# 1 871
  • Мнения: 855
Алекс1  nbirthday baloni
Много здраве и късмет и естествено непресъхващи карти и още по-големи намаления  Wink
 
Аз чакам една поръчка от 9.01. Мисля да ходя в понеделник да проверявам до пощата, че вече нямам търпение  Crazy

# 1 872
  • Мнения: 1 368
 ЛУД УМОРА НЯМА! Заради едни прибори - подарък пуснах пак поръчка #Cussing out
И ако това не е лудост - няма какво да е друго! Незнам за вас, но аз добре че и на работа имам Нет и оттам правя голяма част от поръчките. В противен случай - да съм на улицата вече! Embarassed

# 1 873
  • София
  • Мнения: 10 349
Алекс ЧРД!

ЛУД УМОРА НЯМА! Заради едни прибори - подарък пуснах пак поръчка #Cussing out
И ако това не е лудост - няма какво да е друго! Незнам за вас, но аз добре че и на работа имам Нет и оттам правя голяма част от поръчките. В противен случай - да съм на улицата вече! Embarassed
Кои прибори Wink

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 11:15 от nad_tab

# 1 874
  • Варна
  • Мнения: 3 269
ЛУД УМОРА НЯМА! Заради едни прибори - подарък пуснах пак поръчка #Cussing out
И ако това не е лудост - няма какво да е друго! Незнам за вас, но аз добре че и на работа имам Нет и оттам правя голяма част от поръчките. В противен случай - да съм на улицата вече! Embarassed
Да, заради тази оферта - минус 15евро+безпл.доставка+прибори подарък, и аз пускам поръчка. Че и две, защото са ми я пратили и на двата акаунта  #Crazy Grinning

Алекс, честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт