Спалнята???

  • 36 389
  • 191
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 150
запис, че и на мен ми предстои да купувам

# 61
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Мдам аз си мислех за бежово, но да не стане безлично, имам бежови пердета и мислех да си ги сложа  newsm78 с бежови стени  newsm78
Ох, абе вече незнам с тези цветове съвсем се ошашкахме. Мъж ми не дава да боядисвам стените  в една стая с различни цветове, запънал се е като магаре на мост  Tired
За сега кухня - зелено, дневна - беж или праскова, спалня -синьо или лила, антре - беж или праскова(да не е тъмно) , банята плочки  hahaha (бели и зелени, плочките де)

# 62
  • Мнения: 3 034
аз имах предвид синьо с примес на бежово, моето е люляк с примес на сиво - студено е. ако искаш по-топло, значи примес на бежово или ванилия ще го стопли студения цвят, от тази палитра, за която си говорехме по-топли сини нщанси са примерно Crystal Chandelier
RL Number: VM12 ; Starched Apron
RL Number: VM02 ; Tea Time
RL Number: VM06

на мен много ми харесват за спалня от тази палитра и Gust Of Wind
RL Number: VM05 - студено и Faded Clouds
RL Number: VM13 - топло

също Country Dairy
RL Number: VM17 и Evocative Sunlight
RL Number: VM29

от натуралната палитра : http://www.ralphlaurenhome.com/rlhome/products/paint/items.asp?haid=50

също има много нежни цветове: Waterwheel Falls
RL Number: NA13

Calla Lily
RL Number: NA17

Deep Cream
RL Number: NA18

Victoriana
RL Number: NA20

Muslin
RL Number: NA21

Cosmos
RL Number: NA45

# 63
  • Мнения: 3 034
на бежовото само по себе си аз не съм голям фен, но на различните му проявления съм  Grinning примерно мляко с кафе или т.нар. меланж, слонова кост, ванилия (макар тя да не е точно бежово). пердетата за спалнята поръчах слонова кост, летните чаршафи са също такива, много стопля и дава усещане за хладина и лекота  Hug има един нюанс, който тук го водят "стар лен", той също е много нежен  Flutter

# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Ух, ама и аз съм вярно че може да се смесват боите  ooooh!
Ще помислим добре да не стане някой фал  Mr. Green

# 65
# 66
  • Мнения: 1 107
Охо-това е много оригинално! Предполагам, че става интересно, като се разлюлее Grinning
"лодка на любовта" сигурно е кръстено това легло Wink

# 67
  • Мнения: 2 891
Не ми изглежда много ритмично  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 107
А-а-а-а, вижте какво-ако някой е пробвал това легло да вземе да се включи с отзиви, да не се чудим напразно тук Grinning

# 69
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Аууу и аз чакам отзиви затова легло  Mr. Green
Според мен ще бъде интересно като се поразклати  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 379
По мое скромно мнение, сбъркана е посоката на окачване.
Ако окачването ставаше отстрани, а залЮляването ставаше в посока от петите към главата и обратно, ефектът щеше да е зашеметяващ. Blush Laughing

# 71
  • Мнения: 734
Ама вие съвсем се размечтахте май.... Wink

# 72
  • Мнения: 1 107
М-м-м май наистина се размечтахме, но сега се сещам че май съм виждала някъде висяща спалня, въжетата, които я държаха идваха от тавана и спалнята беше във въздуха......нещо подобно

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 17:26 от Oopsy

# 73
  • Мнения: 1 107
Намерих нещо още "по-шантаво"

"Това със сигурност е най-странното нещо, което сме виждали. Магнитно легло...висящо във въздуха! Проектирано от холандския архитект Janjaap Ruijssenaars, в него има достатъчно магнити, които да одържат 900 килограма, предаде mobbit.info. Но, за да не отлети в неизвестна посока, леглото се държи за пода с четири въжета. Цената на едно такова легло е просто убийствена – 1,5 милиона долара.

Чудно дали сънят е по-различен в легло за толкова пари?
"
Какво ще кажете? Wink

# 74
  • Мнения: 2 379
Ще кажа две неща:

1) Не е ли ужасно вредно според фън шуй. Аз не съм запалена, но веднага ми хрумна, че това силно магнитно поле може би не е чудесно.
2) Ако искам да извърша убийство, ще инсценирам "скъсване" на стоманените въженца, за да се размаже жертвата ми на тавана. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт