КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 3

  • 22 872
  • 337
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 5 074
Е, кво стана с манджите ? Нахранихте ли си семействата ?
И аз съм била хулиганка, божееее #2gunfire Имало по големи от мен Joy Joy Joy
А пък играта.... и аз ще погледна, щото ме вълнуват такива простотии /визирам себе си, да не се обидите/ .

# 121
  • София
  • Мнения: 5 074
Хей, бабетки !!!!
Да не сте болни, или внуците ви взеха силиците #2gunfire
Май, както казах, днес е форумски почивен ден newsm78

# 122
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
До под кривата круша стигнах с играта.  hahaha Вечеряхме , с Краско се заигравахме и за капак в "баровския" квартал Драгалевци ,тока спира два пъти.  #2gunfire Верно за по 2-3 минутки , ма спира.  WhistlingЕ ,и са дорде пиша трети път.  #Crazy

Хулиганче , ма хулиганството сме приФанали от теб.  Hug Hug Heart Eyes

Я , Моничка - загори тенджерата , да сподели кво стана с манджата?

Ееее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire за 10-ти път вече спира.  Shocked Изключвала им била подстанцията.  newsm78 Ма у Европа е така , седът без ток.  Crazy

Започнах да пиша към 22:30 часа , а кога ще го пратя незнам-може и утре сутринта.  Mr. Green
Само пиша и дописвам и копи-пейс , копи-пейс , ееее полудех ви казвам.  Party

# 123
  • София
  • Мнения: 5 074
Амиии, ела при нас простосмъртните???
Почти в центъра на гадна, смръдлива, опушена и пр. гадости София има ток hahaha
Ползваме си компа, ама теб те няма smile3511

# 124
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Ад е без ток , изключително рядко спира , ма нема форум без ток.  Joy

# 125
  • София
  • Мнения: 5 074
Нъц hahaha
Нали ти казах - ела при нас Joy Joy Joy

# 126
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Спрели пак , целото домочадие идеме. Само да се не отметнеш (шегичка).  Joy

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 И при нас го спират и ми писна един ден и отидох си взех едно ЮПИЕСЧЕ и се оправи работата той си гасне аз си пиша .Апък и компа го използвам за да ми свети ток има в него още 20мин. Много съм доволна -и против гръмотевици е
жабче --да ти пратя малко ток по жицата мариии newsm78 Joy

# 128
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Пу пу , плюйте ,са има ток. То и аз имам ЮПИЕС , ма нета ми е на кабеларката и  нъцки пак без форума.  hahaha Мерси за помоща .  Hug

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Лека нощ. smile3524

# 130
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
И аз ше гътам баката на възглавницата. Лека и мека , бабетки-кокетки. Е , кой е с мъж , може и твърда.     Joy

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро момиченца кокиченца.Спорна седмица и слънчев ден.  bouquet
поздравче за вас---
http://www.vbox7.com/play:f7307297

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 08:55 от zi4e57

# 132
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро и от мен, бабчета  Stop
Хубава и здрава седмица ви пожелавам.
Аз потеглям към болницата, днес ще ми четат присъдата, да видим какво лечение ще ми назначат newsm78
Като се върна, ще свирна hahaha

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 614
УСПЕХ ХУЛИГАНЧЕЕЕ newsm10

# 134
  • Мнения: 804
Добро утро. Хулиганче с теб сме!

Ето и от мен две песни, които много обичам:
http://www.vbox7.com/play:3a7ac9fc
http://www.vbox7.com/play:a0edf3e0

В този албум - третата песен "Само за жени"
http://www.vbox7.com/play:885e98b3

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 10:37 от babche

Общи условия

Активация на акаунт