За окосмяването на госпожиците

  • 48 967
  • 267
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм забелязала такова нещо. да не би да е някакъв обрив от потенето?

# 181
  • Мнения: 20
Ами честно не си спомням дали съм имала пъпчици под мишниците.Тъй като беше миналата година.Бръсна се под мишниците обаче нещо се чудя няма ли някакъв друг начин ,който да трае за подъл време.Мислех с  и една моя съученичка го пробва обаче тя много не се е бръснела не ,че искам да и подражавам,но искам някакъв друг начин.Със сигурност ще боли обаче така е като започнах със самобръсначка  Cry Кажете нещо ,че с тая самобръсначка направо  Crazy NeWS70 :Doha:  Дали да пробвам??? Дайте нещо премиер съвет.Чудя се  NeWS78 дали с  нещо ще стане смисъл дали нещо ще възпаля нещо под мишниците??? Embarassed NeWS45 Мерки и успех на другите !!! Simple Smile NeWS53  Wink

# 182
  • Мнения: 65
Ами честно не си спомням дали съм имала пъпчици под мишниците.Тъй като беше миналата година.Бръсна се под мишниците обаче нещо се чудя няма ли някакъв друг начин ,който да трае за подъл време.Мислех с  и една моя съученичка го пробва обаче тя много не се е бръснела не ,че искам да и подражавам,но искам някакъв друг начин.Със сигурност ще боли обаче така е като започнах със самобръсначка  Cry Кажете нещо ,че с тая самобръсначка направо  Crazy NeWS70 :Doha:  Дали да пробвам??? Дайте нещо премиер съвет.Чудя се  NeWS78 дали с  нещо ще стане смисъл дали нещо ще възпаля нещо под мишниците??? Embarassed NeWS45 Мерки и успех на другите !!! Simple Smile NeWS53  Wink

Епилатор

# 183
  • Мнения: 20
Ами честно не си спомням дали съм имала пъпчици под мишниците.Тъй като беше миналата година.Бръсна се под мишниците обаче нещо се чудя няма ли някакъв друг начин ,който да трае за подъл време.Мислех с  и една моя съученичка го пробва обаче тя много не се е бръснела не ,че искам да и подражавам,но искам някакъв друг начин.Със сигурност ще боли обаче така е като започнах със самобръсначка  Cry Кажете нещо ,че с тая самобръсначка направо  Crazy NeWS70 :Doha:  Дали да пробвам??? Дайте нещо премиер съвет.Чудя се  NeWS78 дали с  нещо ще стане смисъл дали нещо ще възпаля нещо под мишниците??? Embarassed NeWS45 Мерки и успех на другите !!! Simple Smile NeWS53  Wink


Епилатор

Ами пробвах и става при Вас не знам как е пробвайте ако имате нерви не боли много  newsm10 newsm74 поне при мен  Grinning Grinning

# 184
  • Мнения: 65
^Друг вариант е кола маска...не боли чак толкова много :] 

# 185
  • София
  • Мнения: 1 444
вайлет, заведи я на дерматолог.Не е предвестник на окосмяването този обрив, надали е нещо сериозно, но е добре да я види специалист и да изпише подходящото мехлемче.Моите и двете се окосмиха без да имат обрив преди това.

# 186
  • Мнения: 698
Докато си говорехме онзи ден с дъщеря ми, споменах, че е взела ноктите на тати, а тя отговори "И космите му явно съм взела, в училище ми се подиграват, че имам косми по ръцете". Стъписах се, защото нищо не ми беше споменавала, пък и съвсем не е най-косматото същество, което съм виждала. Косата и е лешникова, не би могла да е много видимо окосмена. Над горната устна няма никакъв видим мъх. Да, по ръчичките и крачетата има, винаги е имала и знаех, че този момент и този разговор ще дойде, но не го очаквах толкова скоро. Споменавала съм и и преди, че това е нещо нормално и когато му дойде времето, ще решим въпроса в козметичния салон. Но ни е малко рано за това - тя не иска космите й да изчезнат, а да са по-малко и по-руси. Хрумна ми, че е възможно ръчичките да се намажат с кислородна вода и да постои на слънце - това би решило проблема, /както и малко слънце на морето, но това е далече във времето/ . Има ли проблем дете на 8 години да се третира с кислородна вода - реакции имали ли сте някакви? Чували ли сте да е отхвърлен този метод?

# 187
  • Мнения: 593
angel? най-добре се посъветвай със специалист, преди да предприемеш каквито и да е мерки. Това с кислородната вода, не ми звучи никак добре... мисля, че има опасност да й изгори кожата на ръчичиките.  На младини съм правила какви ли не глупости, веднъж без да искам си капнах кислородна вода на лицето и ми се появи бяло петънце, което много щипеше!
Ех, колко са жестоки децата... винаги ще намерят за какво да се подиграват!  Sad

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 09:20 от cybercat

# 188
  • София
  • Мнения: 62 595
Изненадана съм от това, че на 8 години обръщат внимание на космите. Добре че приятелките на моята щерка са все още задръстени и мислят само в розово.

# 189
  • софия
  • Мнения: 149
Изненадана съм от това, че на 8 години обръщат внимание на космите. Добре че приятелките на моята щерка са все още задръстени и мислят само в розово.
о, обръщат внимание и още как.моята дъщеря миналата година(9г.)искаше да си оскубе веждите,точно защото й се подигравали другите момичета.като й казах,че е още малка тя взела,че тайно ги подстригала.представяте ли си ужаса,който изпитах като я видях #Crazyрешихме да ги оскубем по средата,а когато е сигурна,че може да изтърпи болката ,тогава ще се погрижим за всички косми.затова мисля,че трябва присърце да взимаме този проблем,за да не го правят тайно от нас.

# 190
  • Мнения: 593
Така е.
За първи път си обръснах краката тайно от мейка ми (когато ме прати на гости на баба и дядо една лятна ваканция). Майка ми въобще не ми позволваше да го правя, но тя по природа не е толкова окосмена, ръцете и краката й са гладки. Ама аз като съм взела окосмяването на баща ми...  Sad Та, навремето имах доста комплекси заради тези косми, докато не открих вълшебната дума - епилация.
Сега моята госпожица още няма 4 годинки, но от мъхчето по крачетата и ръчичките й си личи, че и нейните ще станат доста забележими. Надявам се да реагирам адекватно като му дойде времето.  Peace

# 191
  • София
  • Мнения: 3 421
Изненадана съм от това, че на 8 години обръщат внимание на космите. Добре че приятелките на моята щерка са все още задръстени и мислят само в розово.

И аз съм изненадана. Дъщеря ми е на 9 години. Да, има разни поводи за подигравки между децата, но точно космите въобще не са между тях. Дори подозирам, че още не са ги забелязали(или поне не им правят някакво впечатление).

# 192
  • Мнения: 258
Докато си говорехме онзи ден с дъщеря ми, споменах, че е взела ноктите на тати, а тя отговори "И космите му явно съм взела, в училище ми се подиграват, че имам косми по ръцете". Но ни е малко рано за това - тя не иска космите й да изчезнат, а да са по-малко и по-руси. Хрумна ми, че е възможно ръчичките да се намажат с кислородна вода и да постои на слънце - това би решило проблема, /както и малко слънце на морето, но това е далече във времето/ . Има ли проблем дете на 8 години да се третира с кислородна вода - реакции имали ли сте някакви? Чували ли сте да е отхвърлен този метод?
Опитайте на част от ръчичката с изрусяващи бои за коса- блондор или нещо подобно. Ако няма реакция- намажете ги косъмчетата. Такава боя се използва за изсветляване на кичури и съдържа кислороден прекис и амоняк. Изсветлява и може да успеете да задържите положението. Успех! bye

# 193
  • София
  • Мнения: 6 999
Има ли проблем дете на 8 години да се третира с кислородна вода - реакции имали ли сте някакви? Чували ли сте да е отхвърлен този метод?

Аз съм чувала, че не е хубаво, но не съм сигурна много защо... Май ти порастват по-дълги космите или нещо подобно. Консултирай се с някой добър козметик преди да го направиш.  Peace

Моята племеница от 6-7 годишна ходеше само с дълги поли и панталони заради косматите си крака и нежеланието на майка й да направи нещо по въпроса Sad.

# 194
  • Мнения: 22
Аз съм, козметичка и мога да кажа, че обезкосмяването на малките госпожици е най-добре да се третира с коло маска веднага след, като им дойде първия цикъл. Ако са редовни до към 20 годишни ще бъдат слабо окосмени, а и кожата понеже свиква и с времето по-малко ги боли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт