За окосмяването на госпожиците

  • 48 803
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 229
...
никога не бих й купила епилатор! имам 3 вкъщи, които се чудя още защо не съм изхвърлила.
лазерна или фотодепилация ще е, като вземе вече да се вглежда повече в тези неща.
до козметичка също не бих се допитала, никоя няма да каже не е полезно туй що предлагам.
по-скоро някой специалист с медицинско образование.

Нали знаеш, че фотоепилация и лазерна не се правят под 18 годишна възраст..

# 226
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
знам, до тогава ще действа с депилатоарни кремове.
пък кой знае, след 5, 6 години може да стане възможно с един крем да се изчистват пущините до корен и завинаги.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 444
Моята действа с депилаторни кремове и е доволна, особено един на спрей, супер е,аз също го ползвам чат-пат.
Само първият път пожела кола маска и издържа стоически на болкатабез гък, но явно я е боляло е вече не напира за епилатори или кола маски.
Laughing

# 228
  • Мнения: 183
Моята дъщеря е на 12.На 10 вече имаше косъмчета под мишниците.Бяха и се присмели и я  научих да ги бръсне.А на краката вече второ лято си ги маха с ленти.Радвам се, че не действа зад гърба ми със самобръсначката.

# 229
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Прочетох първите и последните постове .. Аз бих я завела на козметик ,да ги махмне с кола маска , за да не ги обръсне и да не се притеснява детето . Щом има на 10 , на 10 ще ги махне , какъв ес мисъла да изчака още 2-3 години например , само да се притеснява. Махайте с кола маска (щом фотоепилациа неможе под 18 г.) ,но недейте с кремове същите са все едно се бръсне , какт ои епилатор , на краката не боли толкова, даже хич (зависи кой я прави) .

# 230
  • Мнения: 23 408
Бръсненето или депилатоарните кремове НЕ увеличават космите.Ако бе така,мъжът ми,който е кубе,щеше да си отглежда егати гривата.Космите се променят през пуберитета,ще се увеличат най-вероятно.Генчетично е обусловено кой колко косми ще има.плюс някакви хормонални намеси.Бръсненето няма да направи окосмяването повече.

# 231
  • сусурлево
  • Мнения: 474
По грубо и твърдо , ако не повече , но кола маската го намалява, едно са космите на главата , съвсем друго на краката .

# 232
  • Мнения: 183
Така е.Втвърдяват се.Аз купувам да дъщеря ми два пъти за цялото лято.Скрива се в детската и стои там два часа, но важното е че се е престрашила.Като се престраши и за козметика ще спре да се бръсне.Мисля, че под мишниците не е толкова фатално.

# 233
  • Мнения: 23 408
По грубо и твърдо , ако не повече , но кола маската го намалява, едно са космите на главата , съвсем друго на краката .

Каква е разликата между космите?По логиката ти бръсненето или депилатоарът ще ги увеличи.Това е стара и голяма заблуда,косъмът се преряваза в най-дебелата си част,а на нас ни иглежда по-дебел заради това.Говорила съм с дузина козметички по въпроса. Peace.Според мен методът,който трябва да се използва при малките момичета е въпрос на предпочитание от тях.Може да ги научите само да си правят кола с лентичките,аз поне се справях сама,когато започнах на 13г.да си махам космите.

# 234
  • Мнения: 81
Спрете се вече,нито едната страна ще убеди другата,нито обратното. Laughing

Аз сама си поисках да се обезкосмявам с кола-маска,когато бях в 6кл.
Реших,че е по-добре да изтрая малко болка и да не се занимавам в следващите две седмици,отколкото да се бръсна през ден. Laughing



# 235
  • Мнения: 23 408
Спрете се вече,нито едната страна ще убеди другата,нито обратното. Laughing
Аз мисля,че коментираме,не се убеждаваме. newsm78

# 236
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Спрете се вече,нито едната страна ще убеди другата,нито обратното. Laughing

Аз сама си поисках да се обезкосмявам с кола-маска,когато бях в 6кл.
Реших,че е по-добре да изтрая малко болка и да не се занимавам в следващите две седмици,отколкото да се бръсна през ден. Laughing




Да бръсненето е през ден , ако не и всеки ден и кожата се изсушава и боцка направо ужас  , аз съм направила тази грешка, защото майка ми казваше , че е рано и аз скрих от нея и ги обръснах , така че  моето дете някога няма да го спирам и заедно ще изберем най -добрия начин .
Относо болката -не е кой зане какво , имам и ролони за кола маска и котлон с кутия , правя си сама и болка почти неизпитвам, но определено тези в кутиите са по-добри и с котлона се нагрява по -добре , съответно се разнася на по-тънък слой и това свежда болката до минимум.

# 237
  • Мнения: 1 437
Дъщерята действа с епилатора

# 238
  • Мнения: 55
И аз мисля,че ще я водя на кола-маска,но и на мен ми се свива сърцето,толкова е мъничка още за мен ooooh!
Охххх,таз акселерация,направо не мога да свикна,че толкова рано започват при тях тези неща ooooh!
Ще следя с интерес,защото тепърва ми започват проблемите,май newsm78
Съгласна съм с теб и на мен ми се свива душичката като си помисля.Моята дъщеря е на 10г. и преди 1 седмица й открихме под едната мишница 3 черни косъма.Бях шокирана не можех да повярвам че това се случва на малкото ми момиченце. След това поговорих с приятелки и установих че техните дъщери са дори по-окосмени.Това ми подейства успокояващо. И понеже бяха само 3 косъма - ги премахнах с пинсета. Rolling Eyes
За съжаление времето минава мнооооооого бързо Mr. Green

# 239
  • сусурлево
  • Мнения: 474
И аз мисля,че ще я водя на кола-маска,но и на мен ми се свива сърцето,толкова е мъничка още за мен ooooh!
Охххх,таз акселерация,направо не мога да свикна,че толкова рано започват при тях тези неща ooooh!
Ще следя с интерес,защото тепърва ми започват проблемите,май newsm78
Съгласна съм с теб и на мен ми се свива душичката като си помисля.Моята дъщеря е на 10г. и преди 1 седмица й открихме под едната мишница 3 черни косъма.Бях шокирана не можех да повярвам че това се случва на малкото ми момиченце. След това поговорих с приятелки и установих че техните дъщери са дори по-окосмени.Това ми подейства успокояващо. И понеже бяха само 3 косъма - ги премахнах с пинсета. Rolling Eyes
За съжаление времето минава мнооооооого бързо Mr. Green
И аз като малка под мишниците както ги видях веднахга ги махнах с пинсета и мога да кажа , че сега са сравнително малко и бръсненето там не ме притеснява, но крака и др.части определено съм за кола маската. Сестра ми никога не ги е бръснала само кола маска и сега са й изключително малко

Общи условия

Активация на акаунт