СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 073
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
АЛОО КАТО СТЕ МНОГО ОТВОРЕМНИ ХАЙМАНИ ТАКИВА АЙДЕ СЕГА ФЕВРУАРИ ИЛИ МАРТ ДА СИ ДОТЪТРИТЕ ДУПЕТАТА НА ГОСТИ Mr. Green
КАКТО ВЕЧЕ СПОМЕНАХ ПОЕМАМ 2 ДВОЙКИ ЗА СПАНЕТО Wink

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 00:46 от soff

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Чакай нЪ на 03.03 през деня!!! Идваме цялата фамилия! Mr. Green

# 3
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Навита съм! Ние сме два броя / по желание и Тера ще разхождаме/ Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 792
тъй като Стели беше първата смела да спомене дата се съобразяваме с нейната.
тоест СРЕЩА НА ФОРУМА НА 03.03.2008г.
СРЕЩАТА ЗАПОЧВА ОТ РАННИ ЗОРИ И ЩЕ ПРИКЛЮЧИ КАКТО ВИНАГИ КЪСНО ПО НОЩИ Laughing
КОЙТО ИСКА В НАС КОЙТО ИСКА ПО ХОТЕЛИ КАКТО ПРЕЦЕНИТЕ.
ПРЕДЛАГАМ СТЕЛА ДА СА ЕДНАТА ДВОЙКА В НАС ЗАЩОТО ЩЕ СА С БЕБЕ И ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗКЪПИМ ВЕЧЕРТА(да потренирам)
абе решавайте Hugкойто ще идва да се записва имаме време но все пак отбележете в черния тефтер Wink

# 5
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мацки, вие сериозно ли говорите  newsm78? Аз вече бях решила, че приключиха срещите и ми беше станало тъжно  Sad!
Ехааааааа!
Ще говоря с моя човек и ще ви кажа, ама то, ако всичко е наред живот и здраве, срамота да не дойдем  Crazy! Дет се вика на една ръка разстояние сме  Mr. Green! Пък и то аз всеки ден съм в Пловдив, все още  Close!

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
тъй като Стели беше първата смела да спомене дата се съобразяваме с нейната.
тоест СРЕЩА НА ФОРУМА НА 03.03.2008г.
СРЕЩАТА ЗАПОЧВА ОТ РАННИ ЗОРИ И ЩЕ ПРИКЛЮЧИ КАКТО ВИНАГИ КЪСНО ПО НОЩИ Laughing
КОЙТО ИСКА В НАС КОЙТО ИСКА ПО ХОТЕЛИ КАКТО ПРЕЦЕНИТЕ.
ПРЕДЛАГАМ СТЕЛА ДА СА ЕДНАТА ДВОЙКА В НАС ЗАЩОТО ЩЕ СА С БЕБЕ И ДА МОЖЕ ДА ГО ИЗКЪПИМ ВЕЧЕРТА(да потренирам)
абе решавайте Hugкойто ще идва да се записва имаме време но все пак отбележете в черния тефтер Wink

Муш, ние само през деня ще сме в Пловдив. На връщане от Смолян ще минем да се видим, че ми е домъчняло много. Така, че не ни бройте за вечерта и за приспиване у вас.  Hug Но благодаря за поканата, ще се възползвам друг път и ще ти го оставя диваненцето да тренираш колкото си искаш Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 792
ти кво ма страхте е да оставиш зетя и вечерта че ще му хареса и няма да ще да си ходи нали Laughing
еми добре значи тез дето ще идват и ще остават през деня да се стягат и по-ранко да довадят та да може да има и дневна среща(културна) и вечерна (...... Laughing)
Дари е па вий нямате извинение само да не дойдете и ще видиш кво ще ви правя Close

# 8
  • София
  • Мнения: 3 524
ооо мушмол такъв, ти и зетя смени вече аааа?  Crossing Arms
пък тамън си мислех да дойдем и ние smile3534 ама щом е такаааааааа

# 9
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
03.03 е понеделник,не знам дали ще съм на работа,но ако е за предния ден сто процента ще успеем,абе да стане сигурна работата,пък ако трябва отпуска ще взема

# 10
  • Мнения: 4 700
Mу6о, маймуно. Чака да си отида и почна да правиШ среЩи.
 Twisted Evil  Crossing Arms

Ама нали те чукат хормоните по главата та ти проЩавам. Да си иzкарате хубаво и да пуснете снимки.  Hug

# 11
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
ооо мушмол такъв, ти и зетя смени вече аааа?  Crossing Arms
пък тамън си мислех да дойдем и ние smile3534 ама щом е такаааааааа

Айде стана боя за момата! smile3534 Ама дай да се разберем, ти нали снаха от Бургас ще си вземаш??? Долу ръцете от Пловдивчанката!!! smile3533

# 12
  • Мнения: 862
Аз може ли да се включа  Embarassed
Най вероятно ще съм сама, моя мъж така и не мога да го накарам по форумски срещи с мен да идва, ама сама ще се дотътря ако ме искате. Стига да е събота или неделя, че работя иначе.
Пловдив ми е близо, паля си таратайката и идвам  Grinning стига да ме искате де.
До тогава и лапаро и мапаро трябва да е минало, така че или ще съм супер щастлива или супер нещастна. И в двата случая ще имам нужда и повод да се напия  ooooh!

# 13
  • Мнения: 1 792
ии тез па тука за една мома шъ са изтерпат.ай не съ карайте ще родя и втора Mr. Green
а за срещата аз небях погледнала че е понеделник Blushе предлагам да е съботата тоест 01.03 защото аз в понеделник съм на работа,тя как ви Стела е свободна жена ама ний още работим тъй че айде в събота 01.03.2008г
п.п.алоо софийските хич не ми са прай на луда нямало да идват а кат ти перна един найш ли как ще фърчиш пред мен до Пловдив Twisted Evil
Миле ма то има време да фанеш самолета и да дофтасаш и ти по случай случката ко са прайш Mr. Green
Хри я стига питай такива въпроси ами направо стягай таратайката за път Hugще се напиеш я ако не от щастие или мъка,то от сутринта Laughing

# 14
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
...а за срещата аз небях погледнала че е понеделник Blushе предлагам да е съботата тоест 01.03 защото аз в понеделник съм на работа,тя как ви Стела е свободна жена ама ний още работим тъй че айде в събота 01.03.2008г

Ай стига са прай на работна! 03.03 е ОФИЦИАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!!! Кака ти Стела може да е свободна, ама бат Минчо трябва да я храни, т.е. да работи!
Аз на трети щи дойда на гости, пък ти ако искаш работи! smile3533

# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
хихихи оставете жената, тя е бременна та се обърка.
стели, добре де, може да пусна аванта за пловдивчанката ама тогаз да не бараш бургаското гардже чееее не знам начи  Laughing

# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Тъъъй,дойдохме си на думата , 01.03 е  идеална дата за мен.То трети е официален,ама моя ц...нски шеф хич не му пука за това #Cussing out Значи мога да потвърдя два броя за героя.Пък Хри,имам подозрения ,че моя и твоя мъж ще си паснат,пък познавайки на Муша и на Стела половинките,мисля,че ще му хареса много.Даже може после и без  теб да иска по срещи да ходи Simple Smile Олях се май с писането,ама като се замисля предната среща беше кажи речи точно преди година ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тъй тъй, да взема да зарадвам Голдин, че скъпоценната му няма да я даваме чак у Софето ли Mr. Green Гледам сметки без кръчмар правите тука Twisted Evil, ама тя е Маджарова - ще си каже тежката дума като му дойде времето Flutter Ще почвам и аз да мрънкам за среща от рано-рано, да видим дали ще ме огрее. Ама аз викам да е на 2-ри вечерта и после на 3-ти по обед да хапнем, пийнем и със Сиракови да потегляме към Бургазъ. Уф, и аз се размечтах, че и засмятах без шефа Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
ако тази среща стане, да знаете че ще съм много щастлива  Grinning 2 корема любими (да не говорим че са и принцески на всичкото отгоре), че и един любим бургаски младеж... прекрасно.
Ха дано стане и кажете за кога, че да знаем с Ицо и дано да няма репетиции точно тогава Praynig

# 19
  • Мнения: 4 700
Рени, от 25.02 до 04.04 Ще съм служебно в Америка (нямам търпение вече да идва, откога го чакам това пътуване)  Mr. Green Иначе нали ме zнаеШ, че не му мисля много. Малко ми трябва да дофтасъм. Ще си помисля zа Великден. Ама като гледам вие каква готина групичка се zаформяте, хич няма да липсвам.  Hug

# 20
  • Мнения: 2 270
ако тази среща стане, да знаете че ще съм много щастлива  Grinning ...

Пак те дебна, като партизанка си - да знайш!
И ние може да дофтасаме, тъй че може заедно да се придвижим до там! Hug

# 21
  • Мнения: 206
Едно въпросче? Приемате ли нови във вашата компания или да ви оставим да се наприказвате ..... Thinking newsm78Няма да се сърдим, но ще се включим в някоя следваща среща. Предолагам, че ще бъде много емоционална за вас! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 2 270
Едно въпросче? Приемате ли нови във вашата компания или да ви оставим да се наприказвате ..... Thinking newsm78Няма да се сърдим, но ще се включим в някоя следваща среща. Предолагам, че ще бъде много емоционална за вас! Hug Hug Hug
Че ти не си нова и без това ми беше много далече на софийската среща Hug

# 23
  • Мнения: 206
 Hug HugПритинка не съм нова във форума, но във вашата групичка...Ще ми бъде приятно, ама страшно много, пък и имам лична закачка с г-жата от Пловдив Grinning, но все пак като се замисля, ще бъде малко кофти вмешателство, ама пък ще постъпя нахално ииии вероятно ще дойда smile3534

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
ее пак ме фана притимира
силве ти пък какви са тези въпроси  Laughing Hug

# 25
  • Мнения: 1 792
ТЕЯ ПА ЦЯЛ ДЕН ДРЪНКАЛИ ДРЪНКАЛИ И НАКРАЯ НИЩО НЕ ИЗМИСЛИЛИ ooooh!
гледайте сега срещата започва от 01.03 и прродължава до 03.03.кой когат може пристига остава и който свари свари тъй че айде всички и стари и нови довадяйте моля(Силве я без тея въпроси ми се готви)Прити много ще се изкефя ако дофтасате и вий.
Ели елате в събота ма булка и ще си ходите понеделник,вторник .....или не си ходете Laughingще гледаме малкия,има къде да се спи и да го гледаме.айде че точа зъби вече и нямам търпение.
Голди ти кат кажеш на Жорето той пред колата ще търчи аз го знам той е мой човек Laughing
АЛОО АМЕРИКААА АЙ СЯ МОЛЯ ВИ СЕ БЕЗ ДА СЕ ДУЙТЕ LaughingМиле къв шъ го дървиш там ма ии скитня.
айде айде да иде март че немам думи пак ще ни пишат по вестниците Laughing Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 309
Ида,само да не сьм ангажирана с поредния час по разкрач...
Еййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй никой не довадя до Руситоооооооооо...
Спам
Спам
Спам.....
................

# 27
  • Мнения: 1 792
Рожбооо ТВЪРДО ТИ ОБЕЩАВАМ ДУШКО ЧЕ ЛЯТОТО ЩЕ ДОЙДЕМ.ГЪРМИ ТРЕЩИ ШЪ ДОЙДА.ЗАСЛУЖИЛА СИ СИ ГО  HugАМА СЕГА НЕМОЙ СИ ТРЕСА ДЕБЕЛИЯ ЗАДНИК ДО ТАМ Blush
ОБЕЩАВАМ БУЛКА NaughtyТВЪРДО И ПРЕД ВСИЧКИ Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 446
Аз ще пропусна по обективни причини  newsm45

# 29
  • Мнения: 4 700
Славундер, ти си иzвинена.

Му6о, Шъ си пържа zадника у Флорида, ако има слънце.  Flutter Трябва да zаведа бебето на братовчедка ми обратно и леля ми даже ми поема раzноските.  Flutter

# 30
  • Мнения: 206
Много ми са идва ша знаите и ша земем да дойдим и ний, ама само не се светнах тук става въпрос вече и за мъжете нал'?  newsm78 Ша прощавати ама кът не знам! Иначе  Hug Hug Hug всички сте от сладур нагоре!!! И бебета ша има да дондуркамеееее, абе немам думи Grinning

# 31
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Малееее, къв отбор се оформи ПАК! Ох, мямам търпение, шъ знайти! Heart Eyes Hug
Много ми са идва ша знаите и ша земем да дойдим и ний, ама само не се светнах тук става въпрос вече и за мъжете нал'?  newsm78 Ша прощавати ама кът не знам! Иначе  Hug Hug Hug всички сте от сладур нагоре!!! И бебета ша има да дондуркамеееее, абе немам думи Grinning

Сиска, те наще мъже кат чуят и преди нас тръгват! Не може без тях! А иначе за дундуркането - туй ми напомня за една мацка, дето на предната среща тържествено обеща да е детегледачка, пък се нашльока с мартинита първа. Добре, че са ни добри децата, та сами се гледаха накрая! ooooh! hahaha

# 32
  • Мнения: 206
Стели - Верно ли? Направо цветно си представям.... GrinningАз по принцип не пия, но....пак ще ме държите под око, че може и от чаша вино да се наквася, затова ник'аф алкохол Naughty леле нямам търпение вече!

# 33
  • Мнения: 4 700
А иначе за дундуркането - туй ми напомня за една мацка, дето на предната среща тържествено обеща да е детегледачка, пък се нашльока с мартинита първа. Добре, че са ни добри децата, та сами се гледаха накрая! ooooh! hahaha

Това може да е само една. Рени, приzнай си беz бой, ти ли беШе дуШко?  hahaha Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
мушка, да знаеш че за събота ме кефи идеята. засега ни бройте 3ма, дано не изскочи репетиция само че ше пукна на мъка..... Crazy

хм, за пиенето, че кой мож' да е- мушкатовата е много ясно  Laughing
мир, потенциална свате, мир  newsm20

# 35
  • Мнения: 1 209
Хеййййй мацки, къде без нас бре??????

Идвамеееееееееее....

Мушо пиши ни в бройката!!! Незнам двама или трима, но аз ще съм там със сигурност... Joy

Имам една молба, искам Тони и Тошко да ходят да регистрират стаите в хотела, по възможност спалня  Joy smile3521 newsm62 smile3508

# 36
  • Мнения: 1 792
Ама Стелоо голяма си клщкарка ии то човек на не се изпусне да се нафирка Blush
айде тоя път ще ги гледам оти немога да се нажуля тъй че споко.
ихааа как се кефя че идете нямам думи. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 309
Хахахаа...,Вериии,пускаме гейтарите да резервират,а Sick hahaha bowuu Joy
Направо разпределихме длъжностите
Мушкатова - бавачка,ама на кое се не знае,де ooooh!
АЗ САМО НЕ РАЗБРАХ - КОГА Е СРЕЩАТА??????????? newsm78

# 38
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе, започва на 01.03 ,пък който докогато устиска Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 247
 Hugей мацки има вероятност по това време да съм в София при дока ако ме искате може да довтасам при вас но зави си и прегледите кога ще са Wink

# 40
  • Мнения: 1 792
оо ама Ралицо ако тъ бана и ща спукам от шамари Twisted Evil-ако сме я били искали.кви са тея думи мари.ААААААААААА Crossing Armsабе ще ядете бой накрая.
всички да идват могат немогат всички да дофтасват чеее #2gunfire

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ралиция, иска ли питане, бе душа Heart Eyes
И аз ставам за детегледачка тоя път Twisted Evil, ама на лятната среща ще му мислите вий бременните Mr. Green
Голдин официално обеща за помисли и да претегли всички за и против; подозирам, че в графата против е само липсата на ръководство "как да действаме ако жената тръгне да ражда по пътя" Crazy

# 42
  • Мнения: 1 792
ааа Голделино рано ще ти е тъй че споко а ако тръгнеш все пак  веднага те караме при моя лекар а ний ще полеем случая.(тъкмо да имаме повод за пиене да не изглеждаме като пияници) Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 751
Яяяя....тази Муша няма спирка с организациите  Mr. Green Crazy
Аз на 1ви влизам в 9тия. Така че:
Мушооо...имаш ли добър гинеколог в Пловдив, ако ми изтекат водите  hahaha Joy

Ама ще се допитам до д-ра и може и ние да довтасаме  Crazy Crazy Crazy
Аз имам роднини в Пловдив (баба, лели, братовчедки), но предпочитам да спя на хотел.


Та...пишете ни и нас  Hug

ssissi, какво значи "нова"  Mr. Green Всички сме били нови. Важното е купон да става.

П.С. Може да вземе някой в колата, ако Кало не е с нас  Hug

# 44
  • Мнения: 1 792
МУШМОРОК
СТЕЛА
НИКИТКА
ДАРИ
ЕЛИ
ХРИ
ГОЛДИ
ПРЕТИ
СИСИ
РОЖБАТА
ВЕРИЧ
РАЛЧЕ
КАЛИ
ЖАКЛИН

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 11:20 от mu6morok

# 45
  • Мнения: 2 309
Кьв 1.03 бре ooooh! ooooh! ooooh!
Ква е тая среща от днес за вчера.Моля Ви,изтрапнах  Shocked
Дайте вьздух Shocked

Ох,не за друго,ама бавачката на сина ми е болна от грип и милата е на инжекции.Ако се оправи идваме,ако ли не...само мога да реваааааааааааааа от яд Cry

И с мьжете ли,че не разбрах newsm78

# 46
  • Мнения: 1 792
абе сега следва февруари ма имаш цял месец до срещата Laughing Sick ooooh!е па тая детегледачка за един месец не се ли опрай от грипа пиши я бегала Sickама рожбооо па блейш Joy

# 47
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе,с мъжете ще сме,къде без тях Simple Smile Като гледам сериозна работа се заформя bowuu

# 48
  • Мнения: 2 751
Е, Рожбо, до 1ви март ще се оправи женицата  Grinning
Ако ли не, ела с него.
То аз не знам дали ще има кой да гледа Калоян  Thinking Но и да няма, идвам с него  Crossing Arms Така ще знаете!

Мъжът ми вчера малко се постресна от ентусиазма ми да пътуваме в 9ти месец, ама го уверих, че и да ми изтекат водите, ей го къде е Пловдив  Laughing Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 309
Е така де,февруари Embarassed Joy
Айде,убу...ида,вий стискайте палците да успеем!

# 50
  • Видин
  • Мнения: 961
Запис.... Mr. Green
Ако не ми мине котка пътя, този път не пропускам...
Може и сама да съм, че мойчкият с тия наряди ме съсипва ShockedА може и да съм със Дени.Ще има ли деца? Blush
Калиии, ще ме возиш ли от София нататък? Thinking

# 51
  • Мнения: 2 751
Запис.... Mr. Green
Ако не ми мине котка пътя, този път не пропускам...
Може и сама да съм, че мойчкият с тия наряди ме съсипва ShockedА може и да съм със Дени.Ще има ли деца? Blush
Калиии, ще ме возиш ли от София нататък? Thinking
Жаки, и ние може да сме с Кало, така че ако има още някое дете, за мен ще е супер.
Не знам дали ще има на кой да го оставим  Peace

Къде да те возя? Мислиш да дойдеш до София ли? Ще те возя, бе, как няма  Mr. Green

# 52
  • Видин
  • Мнения: 961
Ей, ама Муша следи изкъсо Mr. GreenВеднага ме е прибавила, бързакова Joy Joy

Ако се съберем... ще се размажем просто.Усещам го! ooooh! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 792
Ей, ама Муша следи изкъсо Mr. GreenВеднага ме е прибавила, бързакова Joy Joy
ама много ясно бее съмняваш ли се в мен Wink
аз съм за 5минути ама върша работа за 50минути Mr. Green

# 54
  • Мнения: 206
Леле как ще ни запомни Пловдив smile3521 Моя образ като че ли също прие с ентусиазъм идейката, ама много ще се изкефя като види какви сме организирани, май не очаква, мисли че съм се превъзбудила за нищо.... hahahaще види той!

# 55
  • Мнения: 2 309
Да взема да се изруся newsm78
И без това ми е генетично заложено ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 524
леле рожбе, нема такъв аватар просто  Laughing Laughing Laughing сега го кириизх чак, сори за офф-а ама...  Joy
вие с хера ми обирате овациите- тя има бутон за Бан  Laughing Laughing Laughing

# 57
  • Мнения: 1 792
EE ВЕРНО БЕ сега забелязах че това не са 2 кърпи а едното е куче ooooh! Joyлелее много якоо
Рожбоо взимаш си перхидрол и в първия фризьорски салон да се изрусиш чули ме Naughty
да я издам-днес ми звъни да ме пита дали срещата е сега в събота или кога е Sick Laughing(добре е )
Сиси ще ви запомни даааааааааа

# 58
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Браво бе  Crossing Arms! Докато аз се скъсвам от бачкане, вие си разпределихте момите и ергените  Mr. Green!

Голяма тумба се заформя  Party! Аз само да успокоя Голделинка - пиленце, ако вземеш да раждаш и няма време до Пловдив, все пак Стара Загора е на пътя! Няма да те оставя, я! То и без друго госпожицата е бебе на тоз регион (имам в предвид Копринка), таман ще си се роди на място  Mr. GreenHeart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 751
А къде ще се спи? Идеи има ли или да търся из нета?  newsm78

# 60
  • Мнения: 1 792
о за спане има къде бе,хотели колкото щеш.тези дни ще разровя и разпитам за цени и ще ви пиша да ви кажа

# 61
  • София
  • Мнения: 1 248
Ейййй пак ли ще има Пловдивска срещичка...От сега се моля да не съм наряд, да не ходя командировки и да съм си тук, за да се видим и да си побъбрим... Praynig

# 62
  • Мнения: 2 309
о за спане има къде бе,хотели колкото щеш.тези дни ще разровя и разпитам за цени и ще ви пиша да ви кажа
Сложи ни всичките на един етаж и стая до стая Mr. Green

# 63
  • Видин
  • Мнения: 961
Преди две години спах в х-л Лайпциг.Не беше лошо и е в центъра. http://www.leipzig.bg/
Имаше и един друг Ителкооп се казаваше: http://www.rezervaciq.com/hotel_intercoop.html
Муш, дай мнение ooooh! Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 16:03 от Жаклин

# 64
  • Мнения: 1 792
мацки Лайпциг си е стар хотел още едно време и си го знаят мног хора,там не съм влизала и незнам как е,а втория хотел е в нашата махала ама нямам мнение защото не съм ходила.
мен ако питате не си струва за една вечер да давате пари по тези гоелмите хотели като Лайпциг,Марица,Новотела.аз ще разпитам за малки хотелчета.
Рожбата спаха в един Родопи нека да каже там струва ли си да проверявам

# 65
  • Видин
  • Мнения: 961
Аз пък си мислех, че това са едни от най-евтините хотели Rolling Eyes
Муши, и за съм на мнение че трябва да е нещо по- евтино и като търсих в нета евтини хотели ми излизат точно Лайпциг, Ителкооп и още един ама му забравих името newsm78
Рожбата  да се включи с инфо за Родопи Thinking

# 66
  • Мнения: 1 792
ами Жаки незнам дали Лайпциг пада от евтините.тази седмица че събера инфо и ще ви кажа
http://bghotelite.com/complex-aqualend.2133_bgето 1
http://bghotelite.com/luxury-studio-in-plovdiv.2077_bg 2
http://bghotelite.com/plovdiv-guesthouse-.1832_bg 3
http://bghotelite.com/hotel-fenix-club.877_bg 4
http://bghotelite.com/hotel-leipzig.852_bg 5
това са някои от хотелите само.вътре в сайта има и още разгледайте и решете

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 19:57 от mu6morok

# 67
  • Мнения: 2 751
Намерих и някакъв хотел, малко извън Пловдив, но баща ми е ходил и каза, че е много хубав комплекса.
Не знам как ви се струва като цени  newsm78
http://www.hotelzdravetz.com/

# 68
  • Мнения: 1 792
еми не го знам Кали ама ако е извънграда ще ви е неудобно за предвижване.това означава че някой трябва да се съобразява да не пие и да шофира.
аз мисля някъде из хотелите си запазвате места а заведението да е другаде и ще се движим с таксита.не както сме го правили лятото в ресторанта на хотела в който спим.

# 69
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Айде и аз да се включа за хотелите в Пловдив  Mr. Green! Нали все по тях се разхождам вече година и кусур  ooooh!!
Лайпциг е 40 лв. на стая, ама си е гаден да ви кажа. Има ремонтирани стай, но не знам кое точно е ремонтираното  newsm78! Тези дето не са ремонтирани бяха по 30 лв. По-ниски цени от това надали ще се намерят. Аз лично спя в един Saga Palace, които е 40 лв. за единична стая и ми харесва повече от Лайпциг. И пак е в центъра. Точно над Енерго юг е.
Иначе Новотела е супер, ама последно беше 120 лв. за единична стая  Crazy и не мисля че си струва за няколко часа сън   Naughty!

# 70
  • София
  • Мнения: 1 197
momi4eta priemate li prqsni i ne plovdivki? za koga posledno e sre6tata? mnogo vi go haresvam grada dori sega sym v edin internet v cent`ra na plovdiv / izvinete me za latinicata/ ta ako mi se slu4i da s`m tuk mnogo 6te  se radvam da se pis`edinq k`m vas!!!  bouquet

# 71
  • Мнения: 2 309
"Родопи" си е чист ебалник! Crossing Arms
Влизаме с моя съпруг в стаята и от двете страни се чува гръмко шибане и стенания ooooh!
След което тишина,оригване,силен мирис на цигари - при затворени врати,прозорци,пърдел и хъркане! Whistling
През ноща из коридора се носеше гръмка,арабска реч...Казах си,край,Алкайда е тук Shocked
На сутринта всички гледаха,като съсли Rolling Eyes
Аз там,втори път - НЕ!!! Crossing Arms Naughty

Офертата да спим на килимчето пред входната врата,важи ли Flutter Heart Eyes Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 3 524
леле рожбе муцунооо представих си го много живо туй  Laughing Laughing Laughing
 Hug

# 73
  • Мнения: 2 751
Аз затуй предложих този комплекс Здравец  Hug
Хем и кръчма има долу, който е с дете ще му е лесно-от кръчмата-горе в стаята  Hug
Пък има и Спа процедури  Flutter
Не съм била, но изглежда готин  Peace

# 74
  • Мнения: 2 309
Мушо,моля ти се,като запазваш хотелче питай,колко са дебели стените... Mr. Green Joy


# 75
  • Мнения: 552
Момичета, извинете, че се набърквам, но мисля, че това се намира на хижа Здравец. Въпросните 25 км. от Пловдив са по криволичещ второкласен път - с 2 думи не е за шофиране вечерно време. Миналата година правиха ремонт на детския кът - отвън е - в двора зад хотела (за вътрешен не съм сигурна дали има). Ресторанта им е добър, кухнята - също много добра. Обстановката е приятна, но е наистина далечко от Пловдив. С мъжа ми не сме спали там и не съм виждала стаите. Общо взето в този комплекс ходят семейни компании с деца, защото е удобно и приятно. Няма чук-истории (или ако има, са по-дискретни).

# 76
  • Видин
  • Мнения: 961
Муш, тия хотелчета дето си дала линк са хубави Simple Smile
А такъв от типа на  Родопи неща Shocked
Рожбата много нагледно го е описала Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 792
такаа да си кажа и аз мнението.аз за извън гарад не съм навита защото наистина като километри е малко ама пътя е завои и аз не се наемам да карам.
Родопи си е ебалник верно е.ние сме го ползвали за тва като нямахме терен на младини Laughing Blush
а тези другите хотелчета немога да коментирам защото не съм ги ползвала просто това изнамерих на сносни цениима и по-скъпи хотели ако някой иска и може да дава пари да влезе на търсачка ще му узлезнат и други.както си решите.

# 78
  • Мнения: 2 309
КВИ ХОТЕЛИ БЕ,ТИ МАСА ЗАПАЗИ...ДРУГОТО ОСТАВИ НА НАС Hug Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 792
ама ква маса ма за тебе или ебалника или изтривалката Joy
шегувам се РОЖБО ЗА ТЕБЕ НАЙ-ДОБРОТО
алоо пловдивчанкиии къде ще ги водим.
предлагам в Даяната до Тримонциум.кухнята е супер,без жива музика;
или във Веселото село ама там има програма и оркестър;
или в Красито пак е с оркестър;

# 80
  • Мнения: 2 309
Сега - ако има оркестър,нЕма си чуваме глупостИти!Само ша си ги пипаме Crazy
Аз сега така говоря,ама като сьм със съпруга,съм срамежлива Flutter и мълчалива...
Мушо,аз ако се откажа от ебалника,отписвам се от форума в Държавен весТник Crossing Arms

# 81
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Всичко много хубаво, ама никой не каза ще останете ли и на 03.03 да се видим на по кафе поне? newsm78 Мрън, мрън, мрън!!! Crossing Arms
Мушо, ай довечера в скайпа да ти разкажа пъкления план на кака ти Стелка-барабелка! Mr. Green

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Всичко много хубаво, ама никой не каза ще останете ли и на 03.03 да се видим на по кафе поне? newsm78 Мрън, мрън, мрън!!! Crossing Arms
Мушо, ай довечера в скайпа да ти разкажа пъкления план на кака ти Стелка-барабелка! Mr. Green
Нидей мрънка, бе Mr. Green Ако убедя Маджаров да тръгнем, ще се прибираме заедно на 3-ти. И без това имаш подарък от Илчо. Вчера преправях пелената от неговото изписване, като и свалих синята панделка и промуших розова. И той вика "Сега синята да не я запилееш, ще я подарим на леля Стела за Митко" Mr. Green
Дари, ще минем по магистралата за всеки случай, че да не реши туй да се появи къмто Копринка Crazy

# 83
  • Мнения: 1 792
ейй такива мрънкашти как въ търпят хубавите ви мъже.
ама Стело ща смачкам според тебе ще си в Плоудиу в понеделник и аз няма да додъ да нацелува малкия задник на Миташки.....е требе да съм много луда.
мен ме пишете на 1,2 и 3 на линия
Рожбо ти само зяпаш тебе та знайм.дрънка дрънка и кат дойде момента седи на минерална вода и ни гледа сеира как се излагаме.ама нищо

# 84
  • Видин
  • Мнения: 961
Рожбо ти само зяпаш тебе та знайм.дрънка дрънка и кат дойде момента седи на минерална вода и ни гледа сеира как се излагаме.ама нищо
Ква минерална вода бе?! Crazy
Такова вече не се сервира...Бременните и децата им са полага фреш, а останалите  Wine Glass cheers cheers nuts newsm35 smile3556 smile3524 kaffeetrmker_2

# 85
  • София
  • Мнения: 1 248
Понеже гледам тука говорите за хотели, аз да си предложа услугите. На миналата междуградска среща бяхме в ремонт, но сега поприключихме, така че можем да приютим някое семейство. Засега, ако Никита дойдат се разбрахме че може да спят у нас, но има място и за още някой...При мен се очертава да съм свободна около 3-ти и много ще се радвам да се видим...

# 86
  • Мнения: 1 792
значи в нас има за 2 семейства място.едните ще са Ели и Ицо с малкия и другата спалня е свободна.и в Катето са Никитка и има място за още една двойка.
ако искат тези дето са с децата да казват че те да са с предимство зарад малките.за мен е без значение

# 87
  • Мнения: 2 751
значи в нас има за 2 семейства място.едните ще са Ели и Ицо с малкия и другата спалня е свободна.и в Катето са Никитка и има място за още една двойка.
ако искат тези дето са с децата да казват че те да са с предимство зарад малките.за мен е без значение
Ами, аз бих се възползвала, но ме притеснява първо, че ако сме с Кало ще трябва да си тръгнем рано и второ, че сутрин, пак ако сме с него, става към 7:30 - 8  Embarassed Да не ви притесним  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 792
абе честно казано и аз откакто съм с корема немога да се похваля с много издържливост а и винаги може да се приберете преди нас.а за сутринта ще сме готови със закуска от предния ден и всеки става и сам се спасява.в нас никой не е на гости всеки се оправя сам.то като се замисля и Ели незнам до колко късно ще седят с макия бебок тъй че не е проблем.женени с деца са извинени. Hug

# 89
  • Мнения: 2 309
Ние,ще правим бебе и сме на хотел Embarassed
Вие ще стискате палци Mr. Green

# 90
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе, и ние мислим евентуално там да правим бебето Embarassed Хайде дано тази година късмета ни е по -голям Flutter

# 91
  • Мнения: 1 792
ейй колко сте сексуалнии,браво браво.само така Hug

# 92
  • Видин
  • Мнения: 961
Аз ако съм само  детето може да се възползвам от гостоприемството ви....но мога да ви кажа със сигурност чак след 18,02
 По принцип сме без претеций, спим и на пода с две одеяла Mr. Green

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ние ако дойдем, ще сме на хотел Peace
Рожбе, Ники - строявайте мъжете - на трезво се правят момчета, на пияно момичета Twisted Evil Mr. Green

# 94
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Малееее,моя като не пие особено какво ще го правя newsm78 Момичета,ще ви моля да уговаряте ваште мъже да напият моя,че искам женско Mr. Green

# 95
  • Видин
  • Мнения: 961
Малееее,моя като не пие особено какво ще го правя newsm78 Момичета,ще ви моля да уговаряте ваште мъже да напият моя,че искам женско Mr. Green
С риск да разбия теорията на Голд ще кажа че сина ми е правен след една дискотека в 5,30 ч. сутринта и на мноооого алкохолни изпарения Joy Joy Joy

Голд, намини в чата да по лафим.Никаква те няма Crossing Arms

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 09:43 от Жаклин

# 96
  • Мнения: 2 751
абе честно казано и аз откакто съм с корема немога да се похваля с много издържливост а и винаги може да се приберете преди нас.а за сутринта ще сме готови със закуска от предния ден и всеки става и сам се спасява.в нас никой не е на гости всеки се оправя сам.то като се замисля и Ели незнам до колко късно ще седят с макия бебок тъй че не е проблем.женени с деца са извинени. Hug
Hug
Чудесно. За закуска може да се погрижа аз. Палачинки или пържени филии за всички. Нали съм добра  Flutter

П.С.Мушо, снощи те сънувах с къдрава руса коса, че идваш ти на гости в София  Joy

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Въх, Жаки недей, бе Crazy Тъкмо убедих мъжо след Гергьовден да спира алкохола Mr. Green, ти ми разби теорията Crossing Arms
Ще намина утре, отивам на преглед и после ще ходя да видя жената на братовчед ми, че вчера роди момиченце Laughing
За срещата съм убедила Голдин на 50%

# 98
  • Мнения: 370
Ех кат ви чета,ако сколасаме до 03.03 може пък и да ви изненадаме.Тъй че имайте едно на ум. Thinking

# 99
  • София
  • Мнения: 3 524
хелоу
мушка, то да ти кажа аз като видях за заведението и ми се дръпна изведнъж понеже осъзнах че ние с бебока на заведение май няма да успеем да го комбинираме или ще трябва да е на смени, понеже там вероятно ще се пуши Crazy иначе разбира се сме "за" всичко- и заведение и гости и обиколки. ше го доизмислим де, пък и кучето пазител ше е там  Laughing Laughing Laughing у вас сме, стига да не ви притесняваме, много ще се радваме а и вече свикнахме Wink

ооо бебеправещите ако знаете как ви завиждаааам само така Peace Hug

ох как ми се вижда вече с вааас, и как ми се пийва ракийцааа, че миналата година с корема и тошковата ракия щех да се гътна, като ми стана едно лошоооо не ти е работа, ама сегааааа smile3508

# 100
  • Мнения: 1 792
абе Ели ако е кротък малкия ще го оправим и преспим и ще накараме майка да го гледа бе.тя живее в блока пред нас а и е време да тренира.
Калии сега и да искаш друго за закуска не приемам.ти си душа щом се издаде сега му мисли ама да знаеш аз ям много.а моя мъж като чуе палачинки и очите му стават ей такива Shockedобожаваме ги ама ни мързи да ги правим.ихаа ще ни правят закускааа newsm44
а колкото до русите коси не коментирам.аз като съм руса и ме подценяват затова се боядисах черна Mr. Green

# 101
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мацки, мойто мъж пуска блок на ТЕЦа. Нали трябва ток да има  Mr. Green! И каза, че от средата на февруари започват да текат 72 часови проби. Ама да не мислите, че 72 часа са 3 дни  Naughty? Нищо подобно  Crazy! Миналата година продължи около месец  Crazy! Та мисълта ми е, че ако не свършат до тогава, може да минем само за по едно кафе, ама не знам кой ден  Crazy! Това ще го разбера по- късно. Ако идваме ще се оправим с хотелите. То по това време на годината в Пловдив свободни места по хотелите да искаш  Mr. Green!
  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 862
Аз или Ние, още незнам, сме на хотел. Ко прикоткам мъж ми да дойде с мен хубу, ко не ще съм сама. Само ще помоля пловдивските кокони да кажат някой хотел с по-сносни цени, та да запазя местенце.
Въх, ма нали съм руса, хич не съм погледнала че сте писали на по предните страници за хотелите.
Аз съм с другите, където запазят и решат. Само ми кажете и се пиша с вас  Crazy

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 18:56 от Hri

# 103
  • Мнения: 1 247
хри душко аз знам много готин хотел казва се метропол там сме спали и платихме 35лв за една нощувка  аз ако идвам ще спа в този хотел а 99процента ще идвам щото ще бъда само на 100 километра Peace

# 104
  • Мнения: 2 751
Калии сега и да искаш друго за закуска не приемам.ти си душа щом се издаде сега му мисли ама да знаеш аз ям много.а моя мъж като чуе палачинки и очите му стават ей такива Shockedобожаваме ги ама ни мързи да ги правим.ихаа ще ни правят закускааа newsm44
а колкото до русите коси не коментирам.аз като съм руса и ме подценяват затова се боядисах черна Mr. Green
Уф, много ме изплаши. Crazy Crazy Crazy
Палачинки да искаш! В нас всяка седмица ако няма палачинки, има сърдити малки муцуни  Laughing така чеее.....ти осигури сладкото, от мен палачинките  Mr. Green

# 105
# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ох и на мене ми се идва в Пловдив.Обожавам го тоя град. Heart Eyes

# 107
  • Видин
  • Мнения: 961
Пу, спя с Хри, ако и тя е без мъж! Mr. Green
Рали, дай повече инфо за този хотел Метропол, плийз Simple Smile
http://www.hotel-metropol.net/ за този  ли става въпрос?

# 108
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Пу, спя с Хри, ако и тя е без мъж! Mr. Green
Рали, дай повече инфо за този хотел Метропол, плийз Simple Smile

Жаки,
намира се до Панаирни палати. Пусни го в нета и ще ти излязат телефоните му. Там още не съм спала, ама от вън изглежда добре  Peace!

# 109
  • Видин
  • Мнения: 961
Дари, мерси за инфото Hug
Но този който намирам пише че двойна стая е 60 евро Shocked сигурно за друг говори Рали newsm78

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 21:16 от Жаклин

# 110
  • Мнения: 1 247
жаки мила сега видях че си писала да този е хотела преди година може би бяхме там с още две семейства и ни направиха някакво намаление . сега е много скъпо бе :2gunfire.: тия луди лиса Twisted Evil. а и ти ли мила ще спиш с хри Thinking

# 111
  • Мнения: 1 247
жаки може да си направим тройка Joy Joy Joyей мило да не се обидиш

# 112
  • Мнения: 2 309
Поредната питанка - като сме с деца,как ще ходим на кръчма newsm78
Ами как ще правим другите деца Rolling Eyes

# 113
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Звучи много забавно. По-натам може и аз да дофтасам на някоя среща.Стига да не преча де  Rolling Eyes

# 114
  • Видин
  • Мнения: 961
Ралии, може що да не може Mr. Green не съм се обидила, разбира се Hug

Рожбе, моят е голям и аз нямам проблем.Ще стои до края с нас. Той е свикнал с купоните още като беше в корема на майка си Mr. Green ooooh!
Най- лесният вариант: Муша кат немой да пие ще се прибере с децата, пък ние ще си останем  Wink Joy Joy

# 115
  • Мнения: 2 751
Поредната питанка - като сме с деца,как ще ходим на кръчма newsm78
Ами как ще правим другите деца Rolling Eyes
Ни  ще се пробваме да го оставим, ама дали ще ни огрее, не е ясно  Tired  newsm78

# 116
  • Мнения: 206
Леле каква подготовка кипи Grinning
Ама ни коментирайте вече тия палачинки, че глей ко става - всички ша дофтасаме на закуска при Муши Laughing Hug Hug Hug

# 117
  • Мнения: 862
жаки мила сега видях че си писала да този е хотела преди година може би бяхме там с още две семейства и ни направиха някакво намаление . сега е много скъпо бе :2gunfire.: тия луди лиса Twisted Evil. а и ти ли мила ще спиш с хри Thinking

Кат нищо може да си спретнем тройчица  Laughing кво ни пречи  Blush

# 118
  • Мнения: 2 309
Аз на палачинките съм цар!
С Кали,запретваме ръкави и ще направим за цялото форум Crazy

# 119
  • Мнения: 206
Аз на палачинките съм цар!
С Кали,запретваме ръкави и ще направим за цялото форум Crazy
newsm44 newsm68 newsm10
 newsm74

# 120
  • Мнения: 2 751
Аз на палачинките съм цар!
С Кали,запретваме ръкави и ще направим за цялото форум Crazy
Ти нали бебета ще праиш, ма? Кога ще ти остане и време за палачинки  ooooh! Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 792
Най- лесният вариант: Муша кат немой да пие ще се прибере с децата, пък ние ще си останем  Wink Joy Joy
ама ей Close ааа вий за мезе ма взехте Crossing Armsаз ще родя ще видите вий Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
а за закуската ония двете като се правят на толкоз пъргави предлагам да се изсипите всички в нас на закуска и те да станат разногледи.холя е голям има място за всички тъй че  eat

# 122
  • Мнения: 2 751
а за закуската ония двете като се правят на толкоз пъргави предлагам да се изсипите всички в нас на закуска и те да станат разногледи
Хич не можеш да ме уплашиш. Ще си взема и рецептата за бухти и ще видите вие: докато не се изяде всичко, никакво ставане от масата smile3533

# 123
  • Мнения: 2 309
Аз да кажа - смятай!!!
От 3 водни чаши пр.мляко,брашно,2 яйца и една капка олио + тефлонов тиган,стават около 25 палачинки!
Аз и мъж ми ядем около 12 парчета.
Вземаш една каса прясно мляко 10-тина яйца,ама не овулационни Joy и почваме с Калита Mr. Green О,забрайх брашното ooooh!
После,който прави бебета - да отупа мекицата и кой от къде е !? Crazy Joy

# 124
  • Мнения: 2 751
Аз да кажа - смятай!!!
От 3 водни чаши пр.мляко,брашно,2 яйца и една капка олио + тефлонов тиган,стават около 25 палачинки!
Аз и мъж ми ядем около 12 парчета.
Вземаш една каса прясно мляко 10-тина яйца,ама не овулационни Joy и почваме с Калита Mr. Green О,забрайх брашното ooooh!
После,който прави бебета - да отупа мекицата и кой от къде е !? Crazy Joy
Малеее...аз на 1 чаша мляко слагам 3 яйца  #Crazy  Пък и ги мажа с масло. Не съм от пестеливите май.  Grinning Twisted Evil

Мушо, кажо на местния магазин да заредят с яйца да няма провали  Joy

# 125
  • София
  • Мнения: 3 524
стига бре с тия яденета, и без това съм 100 кила хептен ми разваляте дисциплината  Crossing Arms

# 126
  • Видин
  • Мнения: 961
стига бре с тия яденета, и без това съм 100 кила хептен ми разваляте дисциплината  Crossing Arms
Ели, то ако не осигурим ранатъ ,за къде сме Mr. Green Joy

# 127
  • София
  • Мнения: 3 524
ама удавих се бе жаки, знаеш ли колко обичам палачинки и други забранение таквизи тестени...
аууууу ша вия на пълнолунието ooooh!

# 128
  • Мнения: 2 751
ама удавих се бе жаки, знаеш ли колко обичам палачинки и други забранение таквизи тестени...
аууууу ша вия на пълнолунието ooooh!
И аз обичам ракийка със салата, ама мен кой ме пита  smile3512 Ще има да злобея яко вечерта, да си знаете  Crossing Arms
Едните палачинки ми остават да си подсладя душата  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 4 700
Четох, четох zа тия палачинки три дена вече и поzнайте какво имаШе zа zакуска днес при нас. Така е, като няма кой да ми ги направи на мен, сама си ги направих.   chef

# 130
  • София
  • Мнения: 3 524
 Laughing Laughing Laughing
ше ме уморите мацки да знаете
кали аз колко плювни метах по ракйиките, неам думи...
ама айде, т е заради чудесно оправдание и събитие  Hug Heart Eyes
така, ще се пробвам да обобщя състава, моля копвайте и дописвайте че варя манджа на детето:
тия дето са си в пловдив също:

1. муши, тошко, корема
2. ели, ицо, коки
3. кали, кало, корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
4. рожбето и мъжлето ли? Heart Eyes
5. стели, митко и ицо
6. сиси и мъжлето
7.

# 131
  • Мнения: 862

1. муши, тошко, корема
2. ели, ицо, коки
3. кали, кало, корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
4. рожбето и мъжлето ли? Heart Eyes
5. стели, митко и ицо
6. сиси и мъжлето
7. Хри (още незнае с мъжлето или без)

# 132
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
И ние,и ние- два броя  Peace

# 133
  • Видин
  • Мнения: 961
1. муши, тошко, корема
2. ели, ицо, коки
3. кали, кало, корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
4. рожбето и мъжлето ли?
5. стели, митко и ицо
6. сиси и мъжлето
7. Хри (още незнае с мъжлето или без)
8.Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02)
Rolling Eyes
9.Ники и половинка

# 134
  • Видин
  • Мнения: 961
Побууут...
Темата ни е отишла на 2 стр. неможе така Crossing Arms

# 135
  • Мнения: 1 209
Е къде без нас???? Аааааа... Ние можем и за трите дни, вече съм ги обявила за форумска среща  Joy

  1. муши, тошко, корема
  2. Ели, Ицо и Коки
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
  4. Рожбето и Тони
  5. Стели, Митко и Ицо
  6. Сиси и мъжлето
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без)
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02) Rolling Eyes
  9. Ники и половинка
10. Верич, Краси и Крум???

# 136
  • София
  • Мнения: 3 524
ехааа силна група на шаро става Hug
сега да ви кажа под секрет че ние още висим- скоро ще разбера като излезне на ицо програмта дали няма да ни "сложат пръст" с някое представление. Praynig дано не

# 137
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета какво ще правим за хотел? Rolling Eyes
Давайте предложния newsm78
Алооо, пловдивчанкитееее дайте инфо
Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 21:34 от Жаклин

# 138
  • София
  • Мнения: 3 524
мушкато мъууу нема да ти звънкам повече  Crossing Arms па ми и затръшна после. сръд сръд сръд Crossing Arms

# 139
  • Мнения: 1 792
мушкато мъууу нема да ти звънкам повече  Crossing Arms па ми и затръшна после. сръд сръд сръд Crossing Arms
таз пък кога мъри си ми звъняла newsm78брех таз мойта проста празна глава непомни.
хотели щях да обикалям в неделя ама ми беше много зле щях да умрем от главобол.,затова тая неделя ще пообиколим с милото да сме живи и здрави и ще ви кажа после Hug

# 140
  • Мнения: 2 270
1. муши, тошко, корема
  2. Ели, Ицо и Коки
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
  4. Рожбето и Тони
  5. Стели, Митко и Ицо
  6. Сиси и мъжлето
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без)
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02)
  9. Ники и половинка
10. Верич, Краси и Крум???
11. Притенцето и Ицо - ама сме под голяма питанка до към 25-ти февруари

# 141
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Искам да ви кажа, че сте много несериозни!!!
Хубаво го правите тоя списък, ама поне кажете за коя дата се разбираме последно! Айде да е 02.03.2008, че да мога да ви видя на трети като се включим и ние! Разбрахте ли ми тънката мисъл??? Mr. GreenМрън,мрън,мрън!!!
Плюс това правя пъклени планове да се изръся в Муша за закуска, че как ми се ядат палачинки... Mr. Green

# 142
  • Мнения: 2 751
Плюс това правя пъклени планове да се изръся в Муша за закуска, че как ми се ядат палачинки... Mr. Green
На теб хубаво ти се ядат, ама аз цяла нощ имах контракции, при това болезнени и днес цял ден ми се втърдява корема, та може и да се наложи друг да прави палачинките  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 3 524
такааа.....
докадвам за програмата на ицо- за 1ви отпадаме- има предствление в 17 ч., но можем да дойдем (ако муш ни иска още де) на 2 и 3ти?

# 144
  • Мнения: 1 792
такааа.....
докадвам за програмата на ицо- за 1ви отпадаме- има предствление в 17 ч., но можем да дойдем (ако муш ни иска още де) на 2 и 3ти?
задължително.значи на 2-ри ви чакаме Hug
Кали стискай ма след срещата .аааа аз си търся палачинките Crossing Arms

# 145
  • София
  • Мнения: 3 524
в такъв случай, дай Боже да е ок всичко, кацаме на 2ри, ще докалдваме кога Hug Heart Eyes
Сватьо, да не се изтървем, да видя момата в корема преди Митко-бандитко да ми я открадне Laughing Heart Eyes

# 146
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
в такъв случай, дай Боже да е ок всичко, кацаме на 2ри, ще докалдваме кога Hug Heart Eyes
Сватьо, да не се изтървем, да видя момата в корема преди Митко-бандитко да ми я открадне Laughing Heart Eyes

Аз на тебе колко пъти да ти казвам ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ СНАХАТАААААА! Ай си посегнала на Мони, ай съм ти отмъкнала изпод носа г-ца Маджарова(бургазлийката)!
Ние ще цъфнем на 03.03 сутринта, ама не знам кога. Ще нахраня в 06ч. и тръгваме, ама път си е - живот и здраве, когато стигнем.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ние май няма да дойдем  newsm45
Голдин каза, че щом не ми се ходи всяка седмица да стоим през почивните дни у свеки, няма да издържа и пътя до Пловдив Crossing Arms
Не знам какво да направя, за да го убедя; накрая ще взема да дойда сама с влака Cry

# 148
  • Видин
  • Мнения: 961
И ние май ще отпаднем. SadВчера бях при Владимиров в София и ни иска пак на 25,02 в понеделник, а  събота пак да тръгна пък за Пловдив май няма да ме огрее.А и си отупах заплатата  на зелено....Crazy

# 149
  • Мнения: 862
Ииииииииииии ми то какво стана, май срещата няма да се състои, тъй кат гледам  smile3518
Така се бях настроила за срещичка, че сега ми стана чак криво  Sad
Тая надежди обаче, защото още има време да се организираме.

# 150
  • Мнения: 1 792
кво става тука бе.един ден ви оставя на самотек и вие таковате майката на всичко Crossing Arms
аааааа вижте кво среща ще има само не ми хленчете и не се цупете.оправяйте се с мъжете си те са ваши.вкарайте малко женска тактика,мрънкане и цупене.
абе извинения не приемам среща има от 01 март до 3март.записвайте се моля кой ще идва и кой не Naughty

# 151
  • София
  • Мнения: 3 524
свате голдин верно ли така каза? е той просто няма сърце му кажи Crossing Arms
аз и изненадки приготвих...а той... и сега?
е не е честно....
муш, спокич, засега ние сме на линия, самдоа сме живи и здрави Hug

# 152
  • Мнения: 2 309
Аз хубаво викам аз 1.02
Вие месец напред среща организирате Mr. Green

# 153
  • Мнения: 1 792
Аз хубаво викам аз 1.02
Вие месец напред среща организирате Mr. Green
хахаха Рожбе верно май трябваше да напрайм на 1 февруари срещата.
ама вий може ли толкоз несериозно да се държите а?уж дърти магарици па немой са организираме сериозно.
айде казвайте ще има ли среща и да обикалям ли хотелите

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз ли съм несериозна, бе Crossing Arms И с влака съм готова да тръгна, ама началството се дърпа #Cussing out Нямало да си прости цял живот ако стане нещо на толкоз дълъг път, посред зима и с жена на прага на 9-ти месец и със скъпоценната му щерка. Даже не иска да чуе. Иначе много му се събира с вас и току виж хукне без мен Mr. Green
Все пак каза, че ако си промени мнението, ще ме уведоми Praynig Ако стане чудо, хотел ще намерим, обикновено като решим да ходим някъде, си избираме хотел предшната вечер в интернет, пък и в Пловдив досега не сме спали Laughing
Аз от вчера роня сълзи и се тръшкам Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 1 792
я кажете сега да ходя ли да търся хотели

# 156
  • София
  • Мнения: 3 524
за да те подпомогна копвам списък пак по-напред, леко актуализиран:
1. муши, тошко, корема- там са си
  2. Ели, Ицо и Коки- 2-3 март
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)- кога?
  4. Рожбето и Тони- кога?
  5. Стели, Митко и Ицо- 3 март
  6. Сиси и мъжлето- кога?
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без) кога?
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02)- кога?
  9. Ники и половинка- кога?
10. Верич, Краси и Крум???- кога?
11. Притенцето и Ицо - ама сме под голяма питанка до към 25-ти февруари- кога?
12. Голди, Голдин, малкото голделинче и корема златния- когаааааА????


ай ся дописвайте Peace

# 157
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Аз няма кво да дописвам, ама тъй шИ ви дърпам ушите, че.......Ааааа, нИ вЪ е срам! Дърти магарици една среща не могат да организират! Twisted Evil
Моя мъж и вариант за 02-ри вечерта чак измислил, вий ми сЪ прайте! Мрън, мрън, мрън! Crossing Arms

# 158
  • Мнения: 1 792
Стели немой са плаши мъ ако щът ний сме тука.и Ели и Ицо също заедно с малкия ще са така че в нас има място ако решите уелкъм Hug
а днес не съм ходила по хотели защото  първо че сте несериозни и незнам дали някой ще идва че да проучвам и второ Тодор цял ден слага контакти,первази и т.н из нас и не сме си подали носа.но ако кажете ще проверим през седмицата

# 159
  • Мнения: 2 309
Не се сещам,питах ли,но като гледам сме с деца...Къде ще се сбираме!?

# 160
  • Мнения: 1 792
Рожбе кат гледам в нас Laughing
абе кръчмо колкот щеш само кажете колко сме и ще измислим кръчмата
а аз обещавам да сме приключили с ремонта до тогава

# 161
  • Мнения: 2 309
Стига бе,с деца на кръчма...Моят син е с режим Crossing Arms
Наистина ми е любопитно Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 2 751
Моите контракцийки по никое време малко понамаляха.
Ние държим фронта засега, ще идваме, но при мен нещата ще са сигурни на 1ви март, като тръгна  Crazy Mr. Green Все пак съм под постоянен въпрос дали на 1ви ще ви пиша СМСи от болницата или ще пийнем по едно на живо   bouquet

За кръчмата аз нямам проблем да съм с Калоян, особено ако има други деца той ще издържи повече от мен  Mr. Green

# 163
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace

# 164
  • Мнения: 206
Ние сме там от 01.03 - поне така си мислим за сега - пак ще докладвам! Peace

# 165
  • Мнения: 2 751
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace
А той няма ли да седи мирен в заведението, нещо ако го занимаваме....  Crazy Mr. Green

# 166
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace
А той няма ли да седи мирен в заведението, нещо ако го занимаваме....  Crazy Mr. Green
може и да стои душата, но там ще се пуши, което автоматично изключва неговото "участие" в кръчмата Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 1 792
вижте сега бебетата пристигат най-рано в неделя така че ние за събота може да си организираме кръчма за тези които дойдат,а в неделя ще се съберем в нас за местото ще се сместим все някак.защото това едни да седят да пазят бебетата а други да купонясват е гадно.та-в събота на кръчма,а в неделя вече ще има и бебоци ще сме в нас.ок?

# 168
  • София
  • Мнения: 3 524
вижте сега бебетата пристигат най-рано в неделя така че ние за събота може да си организираме кръчма за тези които дойдат,а в неделя ще се съберем в нас за местото ще се сместим все някак.защото това едни да седят да пазят бебетата а други да купонясват е гадно.та-в събота на кръчма,а в неделя вече ще има и бебоци ще сме в нас.ок?
аз съм ок принципно Peace

# 169
  • Мнения: 206
КЪДЕ Е ОТИШЛА ТЕМИЧКАТА НИ....
Леко я побутвам Hug Blush

# 170
  • София
  • Мнения: 3 524
КЪДЕ Е ОТИШЛА ТЕМИЧКАТА НИ....
Леко я побутвам Hug Blush
ти то ти буташ, аз списък копирам, те маймуните си траят...а па бургаското свате не казва тръшкането даде ли резултат? Thinking

# 171
  • Мнения: 1 792
ама верно моми я кажете кво става сега КОЙ ЩЕ ИДВА СЪС СИГУРНОСТ
Кажете да знаем как да планираме дните,че ако няма да има нищо в съъбота да поемам други ангажименти,защото сигурните засега са за неделя и понеделник

# 172
  • Мнения: 2 751
ама верно моми я кажете кво става сега КОЙ ЩЕ ИДВА СЪС СИГУРНОСТ
Кажете да знаем как да планираме дните,че ако няма да има нищо в съъбота да поемам други ангажименти,защото сигурните засега са за неделя и понеделник
Муша, понеже при мен нещата са ужасно несигурни, най-вече заради контракциите и болките, мен ме отпишете засега и нека някой друг спи у вас, ако искате  Hug
Ние ако решим, ще е в последния момент, и ще намерим хотелче-никакъв проблем  Hug
Искам да дойда, но ако продължавам в тоя дух, не знам дали ще посмея  Crazy 

# 173
  • Видин
  • Мнения: 961
И ние не сме от сигурните, но ако дойдем ще е в последния момент и ще си намерим някакво хотелче Rolling Eyes

# 174
  • Мнения: 206
Ние засега сме на линия, имаме къде да спим, когато кажете тогава идим, дано котка не ни мине пътя, чееее срам голям после BlushКолата ни е на ремонт надявам се дотогава да е 6 newsm78

# 175
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
За нас имаше известни съмнения,но сега всичко се нареди,така че - няма промяна Peace

# 176
  • Мнения: 1 209
Мушооооо нас нали си ни знаеш, вечното присъствие.  И то ще ти досаждаме даже още от 1-ви, но без Крум за да можем да си се видим и да се наклюкаме като жените Joy. Ако запазваш места в някое хотелче ни брой в една Crazy двойна стая  hahaha /че ме е срам да кажа в две единични/   Heart Eyes .

# 177
  • Мнения: 862
Аз (ние) отпадаме  Sad

# 178
  • Мнения: 1 792
ПИША САМО СИГУРНИТЕ
    от събота(1-вимарт):
           Верич и Краси
           Никитка и Тодор
           Сиси и половинката
           Муша и Тодор
   от неделя (2-ри март):
           Ели,Ицо и Коки
           Стела,Бат Минчо и Миташкина.

НА ВСИЧКИ В НАПРЕДНАЛА БРЕМЕННОСТ ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ ВИ РАЗБИРАМ И ВИ СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД.НА ВАС ВИ Е ПРОСТЕНО Hug
А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО СЕ ОТНАСЯТЕ НЕСЕРИОЗНО- smile3516 smile3534 smile3515 newsm11
И ДА ПИТАМ-Ники,вие ще спите в Катя нали?!Което означава че и те са сигурни нали?!но ще ги впиша като ги уточним.
а за спането Ели и Ицо ще спят в нас,но те идват в неделя така че за събота вечер мога да взема една двойка в нас Hug

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 16:48 от mu6morok

# 179
  • Мнения: 2 270
А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО СЕ ОТНАСЯТЕ НЕСЕРИОЗНО- smile3516 smile3534 smile3515 newsm11



Мушо, как несериозно бееееееееее  #2gunfire - на 25-ти ще потвърдя! Hug

# 180
  • Мнения: 1 792
до тогава си в кюпа и ти немой са оправдава Whistling Mr. Green

# 181
  • София
  • Мнения: 3 524
иии най-после раздвижвае значи. кали душата, хри, жаки- много съжалявам че така се получава, но определено няма да е озледната среща Peace
сиси, кога ще пътувате вие? мисълта ми е че можем заедно да тръгнем ако сте на втори с двете коли (че катуна за коки ако знаеш какъв не е истина)? не е задължително де Simple Smile а и ние предполагам че с повече от 100-120 няма да движим заради него, но ако искате-  Peace
сватьо, кажи мари? Crossing Arms ко стана с голдин?

# 182
  • Мнения: 1 792
кво да ти кажи сватята ти,той Голделин и той като вземе да се иняти е като магаре на лед Crossing Armsсега се правят и двамата на интересни и накрая само ще загубят и вдамата-голди едно ширтифосване.а Голделин едно напиване Laughing

# 183
  • София
  • Мнения: 3 524
кво да ти кажи сватята ти,той Голделин и той като вземе да се иняти е като магаре на лед Crossing Armsсега се правят и двамата на интересни и накрая само ще загубят и вдамата-голди едно ширтифосване.а Голделин едно напиване Laughing
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
айде стига ОФФ че Херка шъ мъ измете накрая (Херко, душата лятото живи и здрави ше спим в Загората, на път за морето шъ тъ тормозъ да знаш, за бирки то е ясно  Mr. Green)

# 184
  • Мнения: 2 751
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
И на мееееееееенннннннннннннннн  smile3515 smile3516 smile3506

Само да удържа фронта до 1ви...ще дойда. На 2ри ли официално се сбирате всички?  newsm78

# 185
  • София
  • Мнения: 3 524
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
И на мееееееееенннннннннннннннн  smile3515 smile3516 smile3506

Само да удържа фронта до 1ви...ще дойда. На 2ри ли официално се сбирате всички?  newsm78
е чак офоциално -ние официално с коки ше кацнем тогава (пу пу нали) та така

# 186
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Ей,Калиии,ша ти кажа аз официално,неофициално...ние на първи сме от официалната ложа bowuu  На втори - ще тече второ действие на представлението- с малките бонбони от мъжки пол като гледам ще са всичките, с изключение на Муша пупата Mr. Green

# 187
  • Мнения: 206
Пак сте и пуснали края на темата значииии ooooh!
Ели - ние сме трудно предсказуеми - най-вероятно ще дръпнем на 29, ще се занесем и до Х-во, че скоро не сме бивали там, абе луда работа, но дайте подробности или е рано? newsm78

# 188
  • Мнения: 1 792
аз се отказвам да се разправям с вас. Crossing Arms
някой ако иска да организира и запазва места.
единствените ангажименти които считам за 100% за неделните ми гости от София-Ели и Ицо и срещата в понеделник със Стела и Ицо.
ако някой реши в събота да идва в Пловдив да се обади.

# 189
  • София
  • Мнения: 3 524
мир бре!  Laughing нема да кипваш хормоните на снахата, че шти тури 2-3 шута  Laughing Laughing Laughing
народите и сами могат да се оправят ако решат да дойдат- в намеренията не се съмняваме, но всичко се случва Peace аз отново мога да кажа че ще се радвам да се видим със всички, въпрос на време, състояние (здравословно и душевно , и финансово) и разбира се- желание.
гуш на всички Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 1 792
ама с теб сме се разбрали,взимай семейството и катуна и ви чакаме. Wink
за всички дет ще раждат стискаме палци Heart Eyes
за всички останали добре дошли сте по всяко време  Hug

# 191
  • Мнения: 2 751
за всички дет ще раждат стискаме палци Heart Eyes
за всички останали добре дошли сте по всяко време  Hug
Ние в никакъв случай не сме се отказали. Просто ще го решим на 1ви  Hug  зависи от поведението на онова вътре и колко се е разбързало  Mr. Green
На мен лично ми се идва много, даже и ако идваме на 2ри с/у 3ти, може би ще оставим детето, да мога да се отпусна и да ви видя както си му е реда  Heart Eyes
Засега се тъпча с магнезий и има резултат. Кротнаха се нещата  Peace

# 192
  • София
  • Мнения: 3 524
Засега се тъпча с магнезий и има резултат. Кротнаха се нещата  Peace
браво душата, ти само не си давай зор Heart Eyes Hug

# 193
  • Мнения: 2 270
Ние отпадаме Sad

# 194
  • Мнения: 2 309
При мен са под въпрос нещата,понеже имам спа-процедури в Плевен  Flutter Praynig Praynig Praynig

# 195
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Вижте кво, такива шамари ще ви раздам като ви видя, че....пък уши как дърпам, вЕрвам знаете!
Муш, на трети щи звънна кат влезем в Пловдив да се чакаме някъде и да се доберем до вас да нахраним домочадието. После май ще се разхождаме само с Коко, ама кво да ви правя кат сте несериозни! Crossing Arms

# 196
  • София
  • Мнения: 3 524
прити съжалявам душка... рожбелино- и ти ли бруте  ooooh!
нема да ви обичаме повече да знаете (но и по-малко няма да ви обичаме също  Mr. Green)

# 197
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Явно майките с децата са по-организирани Heart Eyes Mr. Green Така че Стели, Ели ,Муш, поне снимки направете ,че всички останали да се ядосваме ,че срещата се провали.На вас приятно изкарване милички Hug

# 198
  • Мнения: 1 792
Стели ще ви чакаме от ранни зори Mr. Green Hug
жалко че така се получи този път,дано лятото сте по-сериозни  Wink

# 199
  • Мнения: 206
Ние не сме се отказали, ама моя сладур се е засилил в Гърция да ходи в събота #Cussing out, тааа от това зависи, иначе Муш дай ми на лични телефона си, като пристигнем в Пловдив щи звънна да се сетим, дано котка не ни мине пътя Praynig Hug

# 200
  • Мнения: 2 270
Ние не сме се отказали, ама моя сладур се е засилил в Гърция да ходи в събота #Cussing out, тааа от това зависи, иначе Муш дай ми на лични телефона си, като пристигнем в Пловдив щи звънна да се сетим, дано котка не ни мине пътя Praynig Hug

Малко офф - и ние в Гърцията ще ходим, та за това пропускаме, вие къде ще сте?

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Свате, не ще, бе Crossing Arms Че и на свекито се оплака къде искам да ходя и сега ме тормозят дружно Whistling

# 202
  • Мнения: 2 422
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ тук срещичка се прави а ааа???   Сестра ми Ти що не казваш ма душата да сабирам тайфата много си лоша Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 792
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ тук срещичка се прави а ааа???   Сестра ми Ти що не казваш ма душата да сабирам тайфата много си лоша Mr. Green
ква среща ма душко то всичко пропадна.ще има съвсем,скромно присъствие в неделя и ако искаш ще ти звъннем и на тебе ама трябва да ми дадеш телефона си Hug
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

# 204
  • София
  • Мнения: 3 524
Свате, не ще, бе Crossing Arms Че и на свекито се оплака къде искам да ходя и сега ме тормозят дружно Whistling
много съжалявам душата... с теб сам осе разминаваме да м усе не види... да не земе да се запознаем на сватбата чак а?  Laughing Laughing Laughing Laughing целувам ви  с принцесата, а голедин е прав, да ти кажа, нищо че ми се искаше много да се видим  Heart Eyes

ние засега сме все още на линия и стига да е всичко ок с бебе и нас сме на 100%! Simple Smile муше злате, пак ще се чуем като миналия път да ни земете отнякъде че плоудиу е голем град и ше земем да идем на май...та си някъде Blush

на гръкоходещите- всело изкарване и поздрави на византийците Mr. Green

# 205
  • Мнения: 2 270

на гръкоходещите- всело изкарване и поздрави на византийците Mr. Green

на свеки специални, нали?! Mr. Green
Вие: ВЕСЕЛО и УМНАТА из Пловдив!!! Hug

# 206
  • Мнения: 1 792
и хаймани бе са не находихте.айде на скитните веселко и да пиете по едно узо зарад мен.
Ели душата знам си урока,само чакам включване Hug

# 207
  • София
  • Мнения: 3 524
на свеки специални, нали?! Mr. Green
е че как  Laughing и ако не се държи добре, да ти яде малкото сладко дупе  smile3534 newsm08
оки муше, то кат гледам май само ние останахме верно  Laughing нема страшно, ше се отрсамим Wink

# 208
  • Мнения: 2 422
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

АмиИИИ да ти се сърдя неее ама само малко щото не дойде на последната срещичка ма то беше одавна предателка мръсна Mr. Green

# 209
  • Мнения: 1 792
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

АмиИИИ да ти се сърдя неее ама само малко щото не дойде на последната срещичка ма то беше одавна предателка мръсна Mr. Green
ама аз щях да си умрем от глава тогава,иии кво си злопаметно. Crossing Arms ooooh!
кажи сега ще пиеш ли с нас кайве

# 210
  • София
  • Мнения: 3 524
тъй тъй Simple Smile
срещата мина и замина,да се готвим за следваща, уважаема дружина  Laughing
искам да подчертая че пловдивската снаха може да се счита за запазена, тъй че лапите долу, уважаеми кандидат-свекита! Naughty също така, искам да кажа че корема е много чаровен и стоически издържа на маймунджулъците на коки, майма му и баща му  Laughing Laughing последният се приведе в безпомощно състояние блгаодарение на прословутата татко-тошкова рИкийца Mr. Green
мушката ше сложи снимки и аз- тоже, ама да се докопам по-после до компа- чудесно си изкарахме и стелито видяхме и митко-миташки и ицо, че и 2-3 тигела по главната пуснахме. аз доволен  Laughing плоудуиа беше и темперетурно гостоприемен, тъй че със сигурност нема да ни е за последно, ама живи  здрави снахата да се появи че тогазка  Hug целувки и тук мило рени и благодарим и тук за всичко  bouquet
стелинко и тук да кажа че се равам много че се видяхме макар и за кратко и вие сте наред  Wink
отчет- даден Peace

# 211
  • Мнения: 2 270
СНИМКИ!!! Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 639
 newsm18 newsm18 newsm18 СНИМКИИИИ  newsm18 newsm18 newsm18
дайте на любопитните гани да оплакнем очите  Mr. Green

# 213
  • Видин
  • Мнения: 961
newsm18 newsm18 newsm18 СНИМКИИИИ  newsm18 newsm18 newsm18
дайте на любопитните гани да оплакнем очите  Mr. Green
Мдам Mr. Greenчакаме! Mr. Green

# 214
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224751 - от мен да мине малко снимки!

Хайде и аз да си кажа. Мноооого се радвам, че се видяхме с Ели, Муш, Ицо и Тошето, а най-вече се радвам, че нагушках Коки. Голям бонбон, голяма работа, ама то от такива родители друго не съм и очаквала!
Жалко, че за малко се видяхме, но лятото ще е за повече.
На всички, които не дойдоха по уважителни причини им прощавам, но другите могат само да съжаляват! smile3534
Ренка, благодаря за гостоприемството!  bouquet
Ели,  Hug

# 215
  • Мнения: 1 792
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117604&photo=15
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176264&photo=5
ето ви снимки.
Искам да кажа че ми беше много драго да нагуша и нащипя малките дупета а за дъртите се радвам че се видяхме и жалко че неможах да си пийна с вас ама на лятото.много хубаво ми беше и всички са добре дошли отново.аз се заредих с положителни емоции.
а да кажа наща мома получи много подаръци,а кандидат свекървата  от София ни подкупи много сериозно с готини подаръци.ако искате ето тук може да ги видите.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=208743&photo=29
ама видяхте ли на кво мясам,за ква цоцолана става въпрос.хранено хранено Mr. Green.

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 18:17 от mu6morok

# 216
  • Мнения: 4 700
Много сте готини, да zнаете.

Пу пу пу, че са ви красиви малките бебоци.  Hug

Рени, като си дойда другия месец, Ще ти намачкам корема.  Hug

# 217
  • Мнения: 1 792
Рени, като си дойда другия месец, Ще ти намачкам корема.  Hug
ааа може може и дупето даже ако искаш Laughing Mr. Green ти само ела че стебе ми е много сладко Hug

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ауууууууу, какви са тия сватосвания Crossing Arms Убих въъъъъъ Whistling
Свате, не се подлъгвай, бе ,в Пловдив море няма Mr. Green Пък и аз държа на пиене повече от Муша, бееее Sunglasses
Сиракова, много си готина с новата глава Heart Eyes
Яд ме е, че не можахме да дойдем, ама се точа да дойда на панаира през май Mr. Green

# 219
  • Мнения: 1 792
Голди моля ти се ние Сираков не го закачаме знаем че е пазарен.Алъш вериша е между София и Пловдив Mr. Green
а тва за пиенето да мъ прощаваш ама да имаш да взимаш лятото викам да видим нагледно Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 00:33 от mu6morok

# 220
  • Видин
  • Мнения: 961
Еййй, много хубави бе! HugАма най-хубави са малките сладури - Миташки и Коки Mr. Green
Ели, ти вече се вталаяваш като гледам, Стели, много ти ходи новата прическа, а на  Муша искам само да и имам корема сладък.. Mr. Green Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 206
Много сте ми убави всички пу-пу-пу Hug
Ние бяхме в Пловдив, но съжалявам не успях да се съвзема два дена, не мръднах от леглото, а така исках да ви видя....Надявам се следващия път да няма от този сорт излага Blushния

# 222
  • Мнения: 2 270
Пу, пу . . . най-хубавите беееееееее Hug Hug Hug

# 223
  • София
  • Мнения: 3 524
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225378

аз кат най-сръчна, последна слагам малко снимки  Laughing Blush страхптно беше, искаме пак  Wink ама корема да не го изморяваме че да си е добре душата. живот и здраве като се появи монито- тогаз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт