За епилатора

  • 3 520
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Пробвала съм няколко пъти, но доста ме болеше и се отказах. Иначе доста мои познати се обезкосмяват цялостно с него и са доволни. Може би е въпрос на навик, но и на доста здрави нерви  Mr. Green. От близо година ходя на козметик и определено съм много по-доволна, а и не боли толкова  Peace

# 31
  • Мнения: 417
И с представки и без все боли.Един път пробвах под мишниците,но втори път няма да стане. NaughtyПо принцип си епилирам краката и ръцете.Не знам,но мен много ме е срам да отида на козметик за кола маска на триъгълника. EmbarassedДали съм единствената. Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 44 283
не си единствена.... Blush
мене лично там и с пинсетка 1 косъм да си откъсна ме боли ужасно, какво остава за кола маска или епилация...
а и майка ми навремето ми разказваше как с кола маска си свалила и полувината кожа там....та ме е страх и да си помисля - за сега само с бръснача....

# 33
  • Мнения: 169
Само като си г помисля и направо почвам да се потя LaughingАко търпиш  на болка може ама аз не търпя.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, ползвам го.

# 35
  • Мнения: 961
Ползвам от 10 г. вече за почти цялото тяло. Боли, но се свиква и след това дори не прави впечатление.
Ползвам за краката, подмишниците и бикини зоната отстрани. Коламаска на тригълника правих веднъж и много ме боля, ходих известно време със спукани кръвоносни съдове и докато се оправи всичко, пак бях за почисвтане. Затова там само с бръсначка.

# 36
  • Мнения: 92
Ох, много ме боли и ходя на козметик.

# 37
  • Мнения: 554
Ако можех да издържа на болката бих го ползвала и там, но за сега ми стига мъката с краката  Laughing
ooooh! къщата работа...всъщност даже съжалявам че го купих....

 Аз си мълча, защото накарах мъжо да ми го купи и сега ако кажа, че не ми върши работа ще ме мине цялата с него  Joy Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 44 283
ааа то и аз съм така...та в къщи храбро се усмихвам, че не боли чак толкова Wink че си изврънках аз с всички екстри епилатор, щото имал незнам кви  и не знам кви приставки и с него почти не боляло...тралала...боли и още как....а и чесно казано чак толкова пък добре да става - не става...и 2 седмици не трае ефекта...абе мн съм разочарована...много по-добре е с кола маска...но ми се обриват жестоко краката и не мога да ползвам такова нещо...

# 39
  • Мнения: 279
Цитат
Да, ползвам го, но само за космите отстрани на триъгълника.
И аз така! Ама сега като съм бременна и коремчето почва да пречи и не знам.Много искам с кола маска, ама
нещо ме е страх да не би да ме боли много и да ме нарани нещо козметичката.Не ми се рискува точно сега.
А и не ми се иска да се бръсна Rolling Eyes

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 973
Епилатор ползвам само за обезкосмяване на краката, на другите места козметичката се развихря  Grinning

# 41
  • Мнения: 291
Ползвам го за подмишниците и краката ,за триъгълника ходя на козметик.Много по безболезнено и бързо става.

 smile3521

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Ползвам от години и всеки път ме боли.

# 43
  • Мнения: 12
ооо,пробвах веднъж,и няма да повторя.

# 44
  • Мнения: 318
Аз го ползвам,но само на краката,преди си почиствах и подмишниците с него ,но ми казаха,че  е вредно  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт