Условия за прием в ОДЗ и ДГ в София

  • 32 362
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Не е нормално да пипат сайта часове преди старта, само това ще ви кажа.Сайта трябваше да е ОК поне седмица преди пуска, а не в последния момент да пипат.... Tired

# 16
  • Мнения: 1 541
За часа на класиране - искате да кажете, че може да се класирам за ОДЗ, което ми е на 2 или 3 място (за по - назад не мога да си преставя, че ще съм толкова бърза), тъй като моя час е по - ранен от всички, които са го писали на 1во място??? Стана ли ми ясен въпроса...  newsm78

# 17
  • Мнения: 9 990
Това обесзмисля избора на 1-2-3-4-5 и Н-то място на градините...

# 18
  • София
  • Мнения: 9 140
С риск да ме оплюят някои, дори си мисля, че по-големите деца трябва да са с предимство.



И аз съм на същото мнение. На мен през февруари ми свършва майчинството, а през септември и неплатената.  Нямам никакво друго решение, няма кой да гледа бебка, а и не е длъжел де.

Аз пък не мисля, че трябва да има предимство за по-големи или по-малки  Naughty. На мен също толкова ми се налага да се върна на работа, въпреки че имам още повече от година от майчинството (не мога да си позволя да съм професионално неактивна по 2 години на дете, предвид, че искам да имам 2 или 3). Да не говорим, че някои жени получават социално (ако не бъркам термина) майчинство- една година по 100 лв.  #Crazy
Не одобрявам изобщо деленето на набори за яслата. За мен това си е дискриминация. В ОДЗ-то до нас яслените групи не са по възраст , а са смесени, въпреки че са 2. "Така било по-добре за децата".

# 19
  • Мнения: 1 541
Това обесзмисля избора на 1-2-3-4-5 и Н-то място на градините...

дА, съгласна съм, но ми се стори, че някой по - нагоре точно това коментираше,

# 20
  • София
  • Мнения: 614
МАМИ, извинявам се много, ако ще задам вече обсъждан въпрос, но не можах да намеря отговора във другите темички. Моля ви, кажете ми как да се регистрирам в ш*****я сайт. Там, където аз успявам да отворя, иска потребителско име и парола, но никъде няма РЕГИСТРАЦИЯ. Просто нямам нерви вече да се ровя! Благодаря ви предварително! Hug

# 21
  • Мнения: 653
защо да обезсмисля избора на желанията - нали все пак ти се дава шанс в рамките на минути да подадеш в няколко градини, което няма как да стане, ако трябва реално да обикаляш по градините
...
аз почти се отчаях от местата в яслите

пожелавам успех на всички ви утре , който където иска там да приемат детето ви

# 22
  • Мнения: 653
Цецето, регистрацията започва утре в 9:00
навсякъде го пише!

# 23
  • София
  • Мнения: 614
Цецето, регистрацията започва утре в 9:00
навсякъде го пише!

Извинявам се, може би аз не съм разбрала...Знам, че от утре започва кандидатстването, но по нищо не ми стана ясно, че не мога да се регистрирам предварително в сайта.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 541
защо да обезсмисля избора на желанията - нали все пак ти се дава шанс в рамките на минути да подадеш в няколко градини, което няма как да стане, ако трябва реално да обикаляш по градините

така е от тази гледна точка, но понеже обикновено, класираш N1 най - желаното предпочитаното и т.н. и реално него си искаш, но в нашате тъпа действителност, са решили , че е важно Някъде да влезеш, кой ще ти взима под внимание желанията....
Не ме разбирайте погрешно, и аз вече съм на ръба на кризата и ми е все тая, но въпроса е принципен.
А да смятам ли че моята интерпретация е вярна, и че ДА, подреббата на градините няма значение, класираш се по време..

# 25
  • Мнения: 912
Хора, знам че  е обсъждано, но все пак...Относно (старото) ново ОДЗ в Люлин 10 - 95  ОДЗ , ул.,,Тома Давидов"3, май че са я кръстили "Слънчев Дворец", пише че имат само 6 свободни места за яслена група и 0 свободни за която и да била група в градината- има ли смисъл въобще да се кандидатства за място в градината тогава или ако я сложа в желанията си, просто ще си изгърмя патроните (възможно ли е толкова бързо да са запълнили всички места Rolling Eyes)?

# 26
  • Мнения: 1 531
и аз много се интересувам дали има смисъл да се кандидатства за 0 бройки  newsm78 ooooh!  дали да си губя часа за такава,ако я предпочитам повече,или да залагам на бройките,макар и д ами е по-далечна  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 163
МАМИ, извинявам се много, ако ще задам вече обсъждан въпрос, но не можах да намеря отговора във другите темички. Моля ви, кажете ми как да се регистрирам в ш*****я сайт. Там, където аз успявам да отворя, иска потребителско име и парола, но никъде няма РЕГИСТРАЦИЯ. Просто нямам нерви вече да се ровя! Благодаря ви предварително! Hug
най-отдолу на страницата на сайта има "общи условия и указания", кликваш на него и в ляво ще ти се появи формата за регистрация

# 28
  • Мнения: 9 911
аз бих кандидатствала и за 0 бройки, не знам защо. просто това няма да ме забави повече от половин минута, а знае ли човек....така или иначе имам 4-5 градини, за които да цъкна, не е голям зор, при условие, че сигурно чак на третото ми желание имам шанс..

# 29
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Някой знае ли защо в момента (20:13) не се отваря нищо на този сайт освен надпис "Важно!!! Регистрация на деца и кандидатстването в детски градини ще започне на 4-ти февруари 2008 година от 9:00 часа."
???

Общи условия

Активация на акаунт