LaRedoute.fr - Обсъждане, всичко за поръчката-48-Всичко е написано в 1-вия пост!

  • 67 158
  • 1 131
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 140
Моята поръчка от 9.01 е с код 64084 и си я получих. Поръчката ми от 24.01 е с код 64092, рано е още да я чакам, но си пише a domicile, имам потвърдителен мейл и май и парите са дръпнати (или блокирани - не знам).

# 796
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И на мен момичета не са ми дръпнали парите за 29.01 и 1.02 с код colis ама на 28 със същия са ги дръпнали и аз не знам вече какво става.
Аз мисля че ще си ги получим няма нужда от масова истерия,ако не здраве да е след 45 дена наново нещо друго.

# 797
  • Мнения: 1 000
добре че нямам поръчка от 29-ти
но околните дати от календара са ми заети
май имам късмет
успокоява ме факта че нямам блокирани суми...всичко е изтеглено

# 798
  • Мнения: 8 242
Цифровият код на colis e  69647

НЕ МОЖЕ ДА Е ДРУГ! ..

Може да е друг за безплатна доставка, но на този е това..

И да гледате и да не гледате кой с кой код какво е получил - свърши вече.. Поръчките са пуснати, не могат да се променят.. МОже да си чакаме само на кой ще му я пуснат, на кой не.. Това е.
Аз също съм нацвъкала няколко с този код и не знам какво ще стане. Никой не може да каже. Стига вече с тия истерии..
Ако ви анулират поръчките, ще ви върнат парите.. Или изобщо няма да ви ги дръпнат. Никой няма да ви мине..

# 799
  • Мнения: 1 745
Пише това

FRAIS D'ENVOI GRATUIT  
 Mon code offre spéciale : 64084    
 
FRAIS TRAIT. 6,00  
 Mon code offre spéciale : 93700

Значи и аз съм в кюпа,сега ще си прегледам мейлите,да видя какво са ми пращали,ама нали не знам бъкел френски...  ooooh!

 
 

# 800
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Айде нова тема - кой кой код е ползвал, на коя дата, получил не получил и колко се притеснява. ooooh! и ей ти пак 100 страници.

# 801
  • Мнения: 50
И аз чакам от 10.01.2008...с прословутия код. Имам 2 поръчки от 29.01 и 30.01 с colis, не са ми дръпнати още парите.

# 802
  • Мнения: 3 216
На Русенска митница днес има само един колет - за Юлия - ако чете тук, да отива  Peace

# 803
  • Мнения: 1 368
Цитат
Стига вече с тия истерии..
[/b]

Напълно съм съгласна с duhi_puhi - Споко бе момичета!   bouquet

# 804
  • Мнения: 4 877
Цифровият код на colis e  69647

НЕ МОЖЕ ДА Е ДРУГ! ..

Може да е друг за безплатна доставка, но на този е това..

И да гледате и да не гледате кой с кой код какво е получил - свърши вече.. Поръчките са пуснати, не могат да се променят.. МОже да си чакаме само на кой ще му я пуснат, на кой не.. Това е.
Аз също съм нацвъкала няколко с този код и не знам какво ще стане. Никой не може да каже. Стига вече с тия истерии..
Ако ви анулират поръчките, ще ви върнат парите.. Или изобщо няма да ви ги дръпнат. Никой няма да ви мине..

Не става въпрос за "минаване", а да знаем причината и предупредим другите. Това е!

# 805
  • Мнения: 10
Повече снимки тук
Момичета, с голямо нежелание продавам тези ботуши 40 номер. Confused Не мога да ги намеря в сайта. Rolling Eyes
 Естествен велур,с много красиви декорации е обкантено,  отвътре са кожа и имат подплата която е мекичка, произведени в Португалия, супер изработка.  Heart Eyes   Точно са ми на ходилото, но горе ме стягат и е грозно,   261uu а си ги взех за да ги нося с пола. Ако някой има интерес да пише лс. Взех ги за 60 Евро , за толкова ги и продавам.  Peace Височината на ботуша на нивото на ципа е 42 см., ток 4.2 см. Ширината горе е 19 см. има и ластик, но не много разтеглив.  Peace АКо има въпроси питайте. Hug

# 806
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Някой ще ми помогне ли? Може ли да си сменя паролата в Ларедута и как? Искам да услужа на една мама.

И по темата с кодовете. Ако са приели поръчката с някой код, не мислите ли, че грешката си е тяхна и не трябва да "страдаме" ние? И да си ни пращат поръчките.

Мисля, че теглят парите когато е готова поръчката за изпращане и явно сега са доста затрупани.

# 807
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
да внеса малко пояснение,на мен на -04.02 ми дръпнаха парите за поръчката от 26.01 така,че за поръчките от 29.01 е рано още да дърпат пари

# 808
  • Мнения: 832
аз вече почнах да се притенснявам имам проъчки от 9/01 и още две от 26/01 и 28/01
нищо не е дошло, а и сега с тези кодове ...  ooooh!
за вторите съм ползвала и аз colis, парите са дръпнати респективно на 01/02 и 05/02

# 809
  • Мнения: 4 877
Айде нова тема - кой кой код е ползвал, на коя дата, получил не получил и колко се притеснява. ooooh! и ей ти пак 100 страници.


Права си, но на който не му се чете, има начини да се прескачат постоете. Мисля, че сме достатъчно големи хора и не ни затруднява четенето, прескачането на ненужен текст и т.н. Аз, а може и всички вие, след 1 клас не чета сричка - по- сричка. Щом го пишем, значи е важно за нас!!! Моята сума е супер малка и изобщо не ме бърка. А ако си с няколко стотин евро?! Ще четеш и ще се вълнуваш. Хайде стига с тези 100 или 1000 страници! Все повече хора се включват, а този форум - доколкото си спомням е за взаимопомощ, а не само да се фукаме и фръцкаме като кипри, нали така!? Не че инфото за стоките не е важно.
Нищо лично.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 11:45 от danybon

Общи условия

Активация на акаунт