LaRedoute.fr - Обсъждане, всичко за поръчката-48-Всичко е написано в 1-вия пост!

  • 67 175
  • 1 131
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Добрич
  • Мнения: 207

Забравих да пиша, че тези маратонки повече са, като обувки са за тесен крак http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-women-s-rihann … e&pagesize=16
маратонките кой номер ги поръча и кой носиш по принцип? чакам ги 38 и незнам дали няма да са ми големи  newsm78
Обувки нося 38 и Найка поръчах 38 и са ми добре, но моя крак е много тесен.

# 1 021
  • Мнения: 1 554
А как разбирате 4е парите са блокирани newsm78

# 1 022
  • Мнения: 533
Да се похваля с  1 получена  поръчка от намалението- 9.01  Hug

# 1 023
  • Мнения: 129
И аз получих такъв мейл. Пак за 24 януари. Няма да ви го превеждам - ясно е:

With reference to your last order online, I am writing to inform you that the shipping has been cancelled, your credit card has not been charged of 8,25 EUR. In fact, you use an offer code of 64084 you were not intended by our marketing department. At present the items are sold out.

Този код да не е colis?

ooooh! Колко време след поръчката го получи? Все си мисля, че и аз го ползвах  Sick

# 1 024
  • Мнения: 346
заменям тези детски адидаски №18 за №22 или ги продавам

# 1 025
  • Варна
  • Мнения: 11 340
mama Bobo, мерси за долнището на Найки! Hug

# 1 026
  • Варна
  • Мнения: 130
Размер на стелката ?

# 1 027
  • Добрич
  • Мнения: 207
   natali bu,  кой номер поръча от черното гащеризонче ,че и аз чакам такова , аз съм 158 ,а поръчах 156.
То не е черно, а тъмно зелено. Поръчах 162, но ми е широко отговаря някаде на 36 номер по френската.

# 1 028
  • Мнения: 1 701
заменям тези детски адидаски №18 за №22 или ги продавам
Супер са ама жалко че не са сини ....

# 1 029
  • Мнения: 4 877
И аз получих такъв мейл. Пак за 24 януари. Няма да ви го превеждам - ясно е:

With reference to your last order online, I am writing to inform you that the shipping has been cancelled, your credit card has not been charged of 8,25 EUR. In fact, you use an offer code of 64084 you were not intended by our marketing department. At present the items are sold out.

Този код да не е colis?

ooooh! Колко време след поръчката го получи? Все си мисля, че и аз го ползвах  Sick

вчера съм го получила, днес го видях в мейла си.

# 1 030
  • Мнения: 4 877
mama Bobo, мерси за долнището на Найки! Hug

и аз да попитам за това долнище 174 - не разбрах става ли или не за по-висок мъж 180 см?

# 1 031
  • Мнения: 4 877
Аз още не съм ви се отчела за получените вчера колети с 25 артикула. Сега понеже се ровя пак в сайта и видях една блузка http://www.laredoute.fr/vente-la-chemise-rayee.aspx?productid=32 … e&pagesize=16

инфото ми е по-скоро за мами с още малки бебоци - ами доста е тесничка блузката в бюста. Иначе е сладурска.

# 1 032
  • sofia
  • Мнения: 176
Момичета, когато в кошницата слагате намалени стоки, нали автоматично припознава някакъв код. Може би въпросният, защото аз това последното изречение си го превеждам, че в настоящия момент тези стоки са разпродадени. Затова не могат да ви ги доставят, а не защото сте използвали някой код неправомерно и сега полицията е по петите ви...

# 1 033
  • Мнения: 1 554
А как разбирате 4е парите са блокирани newsm78

Някой ще ми отговори ли МОЛЯ ВИИИ Praynig

# 1 034
  • Мнения: 4 877
Момичета, когато в кошницата слагате намалени стоки, нали автоматично припознава някакъв код. Може би въпросният, защото аз това последното изречение си го превеждам, че в настоящия момент тези стоки са разпродадени. Затова не могат да ви ги доставят, а не защото сте използвали някой код неправомерно и сега полицията е по петите ви...


не, не е така. Използвала съм кода за безплатна доставка. А той все пак се изпраща чрез маркетингов подход. Затова няма да има доставка, а стоките са върнати пак да се продават.

Общи условия

Активация на акаунт