СТАЧКА ЗАРАДИ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

  • 7 751
  • 167
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
Е МОМИЧЕТА ИСКАТЕ  ЛИ ДА ВИ КАЖА ЗАЩО СМЕ ПРЕЦАКАНИ - ИМАЛО Е ВТОРИ СЪРВЪР ЗА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ НАШИ ХОРА. АДРЕСИТЕ НА ДВАТА СА РАЗЛИЧНИ ИМАМ ГИ, ЗАЩОТО ТОКУ ЩО ЕДИН ПРИЯТЕЛ , КОЙТО СЕ БЛЪСКА СЪЩО КАТО НАС СУТРИНТА Е РАЗБРАЛ ОТ НЕГОВ ПОЗНАТ АМА ВЕЧЕ КЪСНО! http://84.242.131.106/  и http://84.242.131.109/   Е ЧЕСТИТО НА СПЕЧЕЛИЛИТЕ!

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 14:55 от Ania 123

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Подкрапям! Ако има майки-юристки да кажат какво трябва да се направи.
 Мисля, че е най-добре да ги съдим някъде в чужбина-Страсбург или не знам къде....
 Останахме днес без нерви...беше много тежко.

# 32
  • Мнения: 5 370
Присъединявам се,. въпреки че моето дете е записано.За нервите, които похабих, за такситата, които плащах-и после ужаса, че ще анулират записванията-тъй като бяхме твърде малко първоначално.

# 33
  • Мнения: 147
Искам да съдя великата софийска община за поредната гавра с нас.Днес се случи точно това, което очаквах да се случи......Което ме вбеси до краен предел и искам най-накрая виновните да си понесат последствията. И искам да видя някой безхаберник с голяма гуша обесен.
Интересува ме каква е процедурата за завеждане на подобно дело.Моля мамите юристки да помагат.
Писна ми и то много сериозно #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 34
  • София
  • Мнения: 2 298
Присъединявам се,. въпреки че моето дете е записано....
Мами, как стигате до извода, че детето ви е записано? не стои ли в системата статус "Чакащ"? нали кандидатстването щеше да е до кря на май, а записването на приетите през юни ...т.е.

И аз подкрепям за дело, ще се присъединя към ищците по него ... просто нямам думи ...

# 35
  • Мнения: 1 035
Скъпи майчета( неволни участници в поредното безумие на държавниците),
изумена съм от прочетеното тук и тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262773.0.
В Бургас записах децата си по стария -познат начин, но утре може и при нас да се въведе.Затова, и затова-
Цитат
да приключат своеволията с нашите деца!
подкрепям идеята ви за стачка.

# 36
  • Мнения: 1 204
подкрепям  Peace какво сега като не го го вземат в яслата ще го заведа в общината да ми го гледат ли Crossing Arms  #Cussing out  #2gunfire
да подадеме иск или жалба каквото трябва,няма да се гаврят с нас!!!  Naughty

# 37
  • Мнения: 7 430
...не съм от София, но направо си е безумие това с кандидатстването по Интернет... ooooh!
Кой ли болен мозък го е измислил да бъде по този начин newsm78

В Канада също се прави така, но става по следния начин - правя го когато искам - записвам се във близките градинки, пиша от кога искам и чакам все от някъде да ми звъннат... Peace

Подкрепям Ви напълно  bouquet

# 38
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 443
Аз също подкрепям Peace

# 39
  • Мнения: 386
Искам да съдя великата софийска община за поредната гавра с нас.Днес се случи точно това, което очаквах да се случи......Което ме вбеси до краен предел и искам най-накрая виновните да си понесат последствията. И искам да видя някой безхаберник с голяма гуша обесен.
Интересува ме каква е процедурата за завеждане на подобно дело.Моля мамите юристки да помагат.
Писна ми и то много сериозно #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Лошото е че никой не поема отговорността и я прехвърля на друг. Случая вероятно ще се задълбочава. Прекалено много се краде щом няма средства за елементарни неща. И ще продължат да се гаврят с търпението на хората. Присъединявам се към идеята.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 15:29 от marinelli

# 40
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
днешния ден ми беше кошмарен, както и на много от вас.
Нека се съберем и заведем дело срещу община София за недостига на места в детските градини. Не може да продължава тоза престъпно безхаберие на държавните чиновници. Затворени са огромен брой детски градини и ясли, нови не се отварят. Има и доста градини, които пустеят. Нека тези, които са отговорни за затварянето им си понесат наказанието.

Подкрепям,нека инвестират първо в строежа на нови детски градини,така че да има места за всички деца и без това в тази държава няма кой знае каква раждаемост,а след това да се дават пари за скъпо струващи системи,които не успяват да проработят както трябва(като всичко останало).

# 41
  • Мнения: 2 614
Подкрепям 100%, въпреки, че детето ми няма да участва в надпреварата...
1-ва и 4-та опция....
Точно това беше цирка днес - подигравка. Всички знаех, че сайта няма да работи, но хвърляха напразни надежди...

# 42
  • София
  • Мнения: 3 679
Подкрепям!

# 43
  • София
  • Мнения: 250
Подкрепям с две ръце!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 067
И аз съм с вас!

Общи условия

Активация на акаунт