Палатки вече с крачета правим , а през юли ще сме прави

  • 12 491
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 114
Там- там, а и другите мами с едно/ а по- нататък и с повече ви пожелавам/ радвайте се на мъниците и етапите през които преминават сега. Ще пораснат, но времето назад не се връща. И някой ден с второ или трето детенце ще си дадете сметка, че нищо не е същото.  Всичко ще е различно.  Винаги ще има още един мъник, който се бори за вашето внимание и на когото трябва да се отдели внимание. Да не говоря, че всяко дете е различно и изисква специален подход. Hug

# 271
  • Мнения: 521
 Hug
Elpet, извинявай.
Томасе, ама Кати много хубава станала. Браво на детете, явно има енергия и затова е толкова подвижна.Не е толкова безумно и най-вече щом си го бута детето - да го спираш ли???
Бубу е киселица голяма.Само иска да е седнала.Направи първи стъпки и стои на качета - е като я държа де.
Вчера яде дом.пили с картоф.
Някой да е срещал из мрежата нещо па въпроса за правилното комбиниране на храни  newsm78
КОЛКО НИ Е ХУБАВА ТЕМАТА  Hug ВИНАГИ ПОЛУЧАВАШ ОТГОВОР  Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 568
Така е, първото дете е по-специално от всички останали. Не за друго, просто е първо. С всичките тревоги около него и цялото ти внимание и любов, които си му дал. Първото дете винаги е привилигеровано в това отношение. И винаги го казвам на Софи, като се опита да ревнува: "Теб съм те обичала 4 год. повече от Иринка. Теб и само теб.  Heart Eyes". А вторите, вторите са глезанчовци, не ти се иска да пораснат, искаш да са бебчета по-дълго, осъзнаваш, че всичко това може и да не го изживееш повече и ти се иска времето да спре. Аз за това сериозно се замислям за трето  Wink Но няма нищо по-хубаво от това да видиш две усмихнати лицича  Heart Eyes, в чиито очи с чете взаимна любов. Ирина напр. пощурява като види кака си, дори си признавам, че ми се иска и на мен да ми се радва толкова диво  Blush
Истината е, че след години ще искаме да ни се върнат дори и трудните моменти, в които всички деца са ни били на главата и сме искали да се мохнем дори за малко. Тогава ще ни се иска да ги гушнем, да им прочетем книжка, да ги подържим в скута си, докато ни разказват с ококорени очи някоя съкровена тайна, какво са открили днес и какво са научили, да отидем на разходка и да поиграем, но те ще имат по-важни занимания и приятели, на тяхната възраст, с които да споделят съкровените си мисли. Какво ли не бихме дали тогава, за да върнем времето?!!   

# 273
  • Мнения: 73
Зори, не притеснявай за кърменето - спомняш ли си как в началото си говорехме колко ще е хубаво ако поне 3-4 месеца успеем да кърмим, а я виж докъде стигнахме  Hug Между другото днес дадох Хип тиква и пуйка и Герка много го хареса  Peace
Там-Там, на Гери също не й харесаха тиквичките, прояде ги чак  2 седмици след първите опити  Hug Но карфиола още не съм се осмелила да повторя  Grinning
Борянка, честити зъбчета !

А аз направо съм изненадана от себе си - обхванало ме е странно спокойствие по отношение развитието на буболечката (като изключим някои тревоги с теглото й  Wink ) - не се притеснявах кога ще се обърне, ето, още не може да седи, но има време за всичко, пълзене, ходене, проговаряне и пр. Разбирам, че тези мигове са много ценни, радвам им се, и нямам търпение пак да ги изживея със следващо детенце, живот и здраве  Heart Eyes Наистина не съм си представяла, че мога да обичам толкова много  Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 766
Тъй значи пооранжевяването не е само в моя телевизор  Mr. Green Мерси момичета  Hug
Герката ама колко хубаво си го написала и обяснила   bouquet

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 523
http://radio.babytvchannel.com/default.aspx - специално за децата
има BabyTV online - Сашундер пощуря от кеф като му го пуснах да гледа! Grinning http://player26.narrowstep.tv/nsp.aspx?player=babytv_restoftheworld

# 276
  • София
  • Мнения: 114
Герката smile3501

 И при нас е така, Виктор се радва на брат си, на мен много рядко /аз съм част от пейзажа./ Но сега когато се налага по - често разнасяне на бебо, големия ни пита по 20 пъти на ден, дали го обичаме. Не осъзнава, че се стремим да получат еднакво внимание.

# 277
  • Мнения: 73
Гъсето, не знам дали  ще ти е от полза, но ето това съм си сейвнала от темата за захранването:
http://docs.google.com/View?docid=dghptq4z_22dgb49mf6

# 278
  • sf
  • Мнения: 10 264
 къде мога да кача клипче освен във vbox7?

# 279
  • Мнения: 521
Gerundi , Hug мерси. Нещо таково ми трябва, а немога да се сетя термина за такова хранене

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 523
Сега прегледах схемата - ами то тогава не е добре да се дава: кисел, попара, почти всички видове каши (оризова основа) с ДОБАВЕНИ плодове и още един куп от този вид комбинации които даваме ...

donsita, филмче може да качиш в YouTube.

# 281
  • Мнения: 43
 
donsita, филмче може да качиш в YouTube.
А също и в screen.bg

# 282
  • Мнения: 329
Гери-много хубаво написано Heart Eyes,направо се разтопих като четох
Ехх ,как съм пропуснала че съществува пуешко с тиква  Crazy
Браво на Гери -хапнала е месце  HugКами- полезно инфо,мерси  Hug
Мъжа ми е бил на преглед- има пясък в бъбрека и вътрешни хемороиди  Sad Ще се лекува  Praynig

# 283
  • София
  • Мнения: 114
Ками, щом са само песъчинки, ще се оправят нещата. Да пие повече течности и каквото са му предписали/чайчето също помага/. Виж за хемороидите-неприятно.

Диетката ми отиде на кино, опустоших един шоколад и съм нападнала един пакет със сладки.

# 284
  • Мнения: 329
ами да -като цяло се оказа малкия дявол при Тони и се радвам ,че милото така го болеше,сега ще пие няккави извари известно време,казали са му да понамали месцето и млечните продукти ,богати на калции ,а той без мръвка и сирене не сяда на масата ,та ще видим  Laughing
Честити 2 зъбчета на Дели  Heart Eyes
Марти - ти беше споменала че си взела на плувчо килим,какъв е ???Ако е нещо по специално може ли да пуснеш снимка да го видя  Hug
Разходихме се близо 2 часа-на слънце беше страхотно,ама на сянка ми замръзваха ушите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт