MOULIN ROUGE, CRAZY HORSE, LIDO или

  • 2 103
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?

# 1
  • Мнения: 13 512
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.
   newsm10

# 3
  • Мнения: 847
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.
И аз това 4ух от една приятелка , която остана много доволна от там. Peace

# 4
  • Мнения: 273
Аз не съм ходила в нито едно от 3-те, но от приятели знам, че MOULIN ROUGE изобщо не си струва.
A имате ли представа колко горе-долу струват сега кувертите? Знам, че преди 4-5 г. куверта в Лидо беше 90 евро.

# 5
  • Мнения: 473
Да се включа и аз с въпрос.
Как мога да си резервирам предварително билет за шоу. Опитах чрез www.parishote..com - приемт резервацията, но вече цяла седмица получавам съобщение че съобщението не е доставено, но стои на сървъра.

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Много благодаря!
За цените: спектакъл и шампанско - около 100евро, плюс вечеря 150 евро, но ми казаха, че вечерята не си струва.
За резервация - нямам идея. Агенцията, к организира пътуването ще резервира.

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
За вечерята наистина не си струва.

# 8
  • Мнения: 273
A някой има ли представа дали може да се сдобиеш с куверт на място, или всичко се резервира предварително? Ние няма да сме организирано и смятам като резервирам хотел, да ги помоля да ми резервират те кабаре. Знам, че някои хотели предлагат подобни услуги, но ако не стане ще трябва да се организираме сами и незнам на място дали няма да е късно Thinking

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
По принцип, можеш да попиташ в хотела дали биха ти предложили такава услуга. Или да се опиташ да направиш директна резервация. Ако става въпрос за уикенда или за празник, по-добре резервацията да е доста по-ранна. През седмицата обикновено е по-спокойно и  се намират места дори преди самото представление.   

# 10
  • Мнения: 13 512
Аз не съм ходила в нито едно от 3-те, но от приятели знам, че MOULIN ROUGE изобщо не си струва.
A имате ли представа колко горе-долу струват сега кувертите? Знам, че преди 4-5 г. куверта в Лидо беше 90 евро.
В момента за ранния спектакъл от 21 часа е 99 евро, а за по-късния от 23 е 89 евро - това за Moulin Rouge.

# 11
  • Мнения: 273
Момичета, благодаря за отговорите!!!
Извинявам се на мама САННЯ, че се отклоних от темата й!

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Няма за какво да се извиняваш. Питането ти си е по темата. А и аз вече реших - ще се ходи в Crazy horse.

# 13
  • Мнения: 3 336
Аз съм била в Мулен руж и Лидо, определено от двете Мулен руж повече ме впечатли. Крейзи хорс не успях да видя.

# 14
  • Мнения: 3 153
Всеки един от тях си заслужава! Аз, ако тепърва трябваше да избирам, щях да отида в Мулен Руж, защото е класика и едно от нещата в Париж (като Кулата, Sacre Coeur, Арката и т.н.), което трябва да се види, като символ на града.

# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Продължителността на спектакъла около час ли е?

# 16
  • Мнения: 2 697
И на мен ми предстои пътуване до Париж в края на май месец, дано не ми мине котка път Heart Eyes

Аз още се колебая къде да идем, но май към Crazy Horse се накланят везните. От сайта им могат да се резервират куверти - 100 евро е най-ниската възможна цена Peace

# 17
  • Мнения: 3 153
Продължителността на спектакъла около час ли е?
Самото шоу е около час и половина (по последен спомен от Мулен руж), но не съм засичала, защото ние бяхме там за вечеря, от която преминахме в шоу-то и изкарахме около 4 часа там.

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Бях в Крейзи хорс. Благодаря, че ме насочихте. Хареса ми много! Две мацки от нашия х-л бяхя в Лидо и не останаха особено очаровани. Освен това казаха, че било и студено в залата.
Програмата в Крейзи е малко повече от час.
Освен всичко, като човек, к ходи до тоалетна с повод и без повод, на финала препоръчвам да се отбиете и там  Laughing Особено тази с дубъл седалките.

Общи условия

Активация на акаунт