"Господари на ефира" с.Йоаким Груево-Кой го гледа?

  • 2 661
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 130
В момента гледам предаването  по точно Курдов и неговия случай в с.Йоаким Груево и да ви кажа честно съм възмутена с какви простотии се занимават....Докато има ГЛУПАЦИ ще има и тарикати.Тези малоумни хора  не се научиха че с шиене на копчета и лежане по цял ден пари не се правят ама пусто нали все кьоравото да ударят.Тази която дадоха за пример изглеждаше здрава права жена тръгнала  надомна работа да търси и аз искам така без образование без да излизам от вкъщи пари да правя,но не съм толкова проста за да повярвам че това е възможно,затова съм учила в университет 6 години затова ставам и ходя на работа всеки божи ден.Този мързел и тъпотия направо ме отчайват.Това не е държава това е сган от кретени търсещи лесния начин и  вечно духащи супата....И после другите са им виновни.
За тези които не са го гледали ставаше на въпрос за  оферта за надомна работа която естествено се оказала измама....

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз го гледах  Laughing малииии баси гадната циганка  #2gunfire  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 130
Да иначе и циганката нагличка.Що се показа изобщо не можах да разбера  newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Лелеее, аз имах чувството, че наистина ще го фрасне с тая лопата. Абе тая мангалка не беше на себе си бе, хора. Тя е луда. Направо да се смееш ли, да плачеш ли  Sad

# 4
  • Мнения: 1 426
не го гледах цялото, ама щом е циганка - това вече е друга тема. По добре да си нямате работа с тях, защото не стават за такава.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
В момента гледам предаването  по точно Курдов и неговия случай в с.Йоаким Груево и да ви кажа честно съм възмутена с какви простотии се занимават....Докато има ГЛУПАЦИ ще има и тарикати.Тези малоумни хора  не се научиха че с шиене на копчета и лежане по цял ден пари не се правят ама пусто нали все кьоравото да ударят.Тази която дадоха за пример изглеждаше здрава права жена тръгнала  надомна работа да търси и аз искам така без образование без да излизам от вкъщи пари да правя,но не съм толкова проста за да повярвам че това е възможно,затова съм учила в университет 6 години затова ставам и ходя на работа всеки божи ден.Този мързел и тъпотия направо ме отчайват.Това не е държава това е сган от кретени търсещи лесния начин и  вечно духащи супата....И после другите са им виновни.
За тези които не са го гледали ставаше на въпрос за  оферта за надомна работа която естествено се оказала измама....

Имала е нужда жената да започне да търси странични доходи. Ти не си човекът, който я съди. Тя не каза здрава ли е или не. Може да е ходила повече от 6 год в университет и да има повече тапии от теб, но ... живота й да е труден. Епитетите ти са грозни и не отиват на самочувствито ти на много умна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
В момента гледам предаването  по точно Курдов и неговия случай в с.Йоаким Груево и да ви кажа честно съм възмутена с какви простотии се занимават....Докато има ГЛУПАЦИ ще има и тарикати.Тези малоумни хора  не се научиха че с шиене на копчета и лежане по цял ден пари не се правят ама пусто нали все кьоравото да ударят.Тази която дадоха за пример изглеждаше здрава права жена тръгнала  надомна работа да търси и аз искам така без образование без да излизам от вкъщи пари да правя,но не съм толкова проста за да повярвам че това е възможно,затова съм учила в университет 6 години затова ставам и ходя на работа всеки божи ден.Този мързел и тъпотия направо ме отчайват.Това не е държава това е сган от кретени търсещи лесния начин и  вечно духащи супата....И после другите са им виновни.
За тези които не са го гледали ставаше на въпрос за  оферта за надомна работа която естествено се оказала измама....

Не си права! Точен си беше репортажа. Никой няма право да мами други хора, без значение те лежат ли, пърдят ли и т.н. Изманиците са си измамници и точка!!!

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз го гледах. Не може такива нагли лъжци да останат безнаказани.

# 8
  • Мнения: 130
Аз не мога да разбера друго защо има такива хора до глупост наивни.Тези схеми не са от вчера,говори се от години по медиите че 90% са измама.А това с трудния живот го знаем....малко са расли в дворци всеки има трудности по пътя....не е оправдание за мързела.Който търси  нормална допълнителна работа я намира.РАБОТА ИМА ЗА ВСИЧКИ ама не е лесна...Може да чисти някой офис или вход но поне парите и ще са сигурни,нали?Ама там има физическо натоварване не е като да лежиш с иглата и конеца в къщи и да чакаш 2-3 минимални работни заплати.Няма измамници има наивници.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз не мога да разбера друго защо има такива хора до глупост наивни.Тези схеми не са от вчера,говори се от години по медиите че 90% са измама.А това с трудния живот го знаем....малко са расли в дворци всеки има трудности по пътя....не е оправдание за мързела.Който търси  нормална допълнителна работа я намира.РАБОТА ИМА ЗА ВСИЧКИ ама не е лесна...Може да чисти някой офис или вход но поне парите и ще са сигурни,нали?Ама там има физическо натоварване не е като да лежиш с иглата и конеца в къщи и да чакаш 2-3 минимални работни заплати.Няма измамници има наивници.

Напротив!
Тези цигани си седят и си лежат, а парите сами отиват при тях  Mr. Green
Това не е ли мързел? Те защо не изкарват прехраната си с труд - ами щото са измамници!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Аз не мога да разбера друго защо има такива хора до глупост наивни.Тези схеми не са от вчера,говори се от години по медиите че 90% са измама.А това с трудния живот го знаем....малко са расли в дворци всеки има трудности по пътя....не е оправдание за мързела.Който търси  нормална допълнителна работа я намира.РАБОТА ИМА ЗА ВСИЧКИ ама не е лесна...Може да чисти някой офис или вход но поне парите и ще са сигурни,нали?Ама там има физическо натоварване не е като да лежиш с иглата и конеца в къщи и да чакаш 2-3 минимални работни заплати.Няма измамници има наивници.
А може да не може да чисти офис  newsm78. Ако е инвалид .... единствената й възможност е точно надомната работа.

# 11
  • на село
  • Мнения: 1 028
В момента гледам предаването  по точно Курдов и неговия случай в с.Йоаким Груево и да ви кажа честно съм възмутена с какви простотии се занимават....Докато има ГЛУПАЦИ ще има и тарикати.Тези малоумни хора  не се научиха че с шиене на копчета и лежане по цял ден пари не се правят ама пусто нали все кьоравото да ударят.Тази която дадоха за пример изглеждаше здрава права жена тръгнала  надомна работа да търси и аз искам така без образование без да излизам от вкъщи пари да правя,но не съм толкова проста за да повярвам че това е възможно,затова съм учила в университет 6 години затова ставам и ходя на работа всеки божи ден.Този мързел и тъпотия направо ме отчайват.Това не е държава това е сган от кретени търсещи лесния начин и  вечно духащи супата....И после другите са им виновни.
За тези които не са го гледали ставаше на въпрос за  оферта за надомна работа която естествено се оказала измама....

Не мисля че е редно да се дават подобни квалификации за хора, с чието положение не си запозната. След като се е спряла на варианта за надобна работа, е възможно да няма друга алтернатива. Камо ли да се произнасяш за това дали някой е тъп или умен, или да го наричаш кретен, без да го познаваш....

# 12
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Лошото  е че още преди 2год. 2006год са излъчили репортажа с циганката от Господари на ефира, като също са уведомили прокуратурата а те не са взели никакви мерки.И така тези измамници си продължават и до днес да лъжат наивни хора.От Господари на ефира казаха, че ще следят случая.

# 13
  • Мнения: 9 865
И на мен ми омръзна от наивници. Вече не ги съжалявам, вече не знам дали си струва да го коментираме това. Но това, че НИКОЙ не е обърнал внимание на случая и измамите продължават, е не... това може да стане само у нас.

# 14
  • Мнения: 1 080
Mалеееееееееее, тая циганка надрусан ли беше  hahaha hahaha hahaha
Видяхте ли как се изтърси на снега с лопатата  Joy Joy Joy
Леле колко беше настървена  Laughing Laughing Laughing

# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
може и да си права, че има наивници доста, но това, че жената била права и здрава...
ти всъщност, познаваш ли я?
доста грубо се изказваш!

това не означава, че не съм съгласна с теб.

# 16
  • Мнения: 130
Да изключим жената като пример,но ако в случея тя е болна или възпрепятствана да работи нормална работа то други 10 измамени не са а просто си му търсят лесното и се прецакват и после другите са им криви....това имах навпредвид.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Според мен циганката е яла здрав бой от мъжо предния път,когато любезно се разговори с Курдов и се омота в лъжи и обяснения.Благоверният й като е разбрал,че се е обяснявала пред някой от телезвизията,а после и като я е гледал кой знае как й е съдрал кожицата после.И тя какво да прави освен да пази злоба и жлъч към оня гаден репортер дето така я е подвел да се изпусне.Затова го подгони сега с лопатата,щото сигурно със същата тая лопата й е било обяснено как пред камери не се говори.

# 18
  • Мнения: 2 356
  Жената е търсела ДОПЪЛНИТЕЛНА работа и може да е наивна, но не е мързелива. За разлика от нея циганката е мързелива, но не е наивна.
  И между другото, simon_el,  хубаво е преди да се говори да се слуша, а не да се ляля просто за да не се мълчи. И няма дума "навпредвид".
 

# 19
  • Мнения: 1 217
Ами "малоумниците",които от деца са принудени да работят за да се хранят,какво да правят? Не всички,които са имали желание да учат са учили все пак! И сега,понеже не са вишисти(не,че и измежду тях няма плиткоумни!) да ги пратим в концлагер ли,какво? Ако просят-защо не работели,ако искат работа-прости били,няма угодия! И да ти кажа,опитай ти 24часа да шиеш копчета,да видиш колко "мързеливо","лесно и приятно" е.Няма срамна работа,има комплексари,които ги е срам от работа!

# 20
  • Мнения: 653
Според мен циганката е яла здрав бой от мъжо предния път,когато любезно се разговори с Курдов и се омота в лъжи и обяснения.Благоверният й като е разбрал,че се е обяснявала пред някой от телезвизията,а после и като я е гледал кой знае как й е съдрал кожицата после.И тя какво да прави освен да пази злоба и жлъч към оня гаден репортер дето така я е подвел да се изпусне.Затова го подгони сега с лопатата,щото сигурно със същата тая лопата й е било обяснено как пред камери не се говори.
точно и на мен ми дойде това на ум
такава ярост имаше в очите й, като видя Курдов, явно си спомни ...



# 21
  • Мнения: 317
Циганката беше направо освирепяла от ярост. И аз имах чувството, че всеки момент ще го фрасне с лопатата. Ама и как се изтърси накрая Joy
За женицата дето се е излъгала мисля, че едва ли е мързелива и разни подобни. За наивна - да, но не се знае какво й е на главата и какво я е накарало да търси допълнителни доходи.

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Излъганата жена буташе към пощата бебешка количка, така че явно е по майчинство и фактът, че не МЪРЗЕЛУВА, й прави чест. Много е грозно да се сипят грозни епитети на чужд гръб, без да се знае нищо (и аз не знам). Отделно, че репортажа не беше за излъганата жена, а за мързеливата и нагла циганка и за властите ни, които толкова време не са си мръднали пръстите.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 22:03 от Гита Ог

# 23
  • Мнения: 2 356
  Гита, не буташе количка newsm78

# 24
  • Мнения: 653
факт е, че има хора, които се хващат на такива обяви
лошото е, че държавата бездейства, когато дори и информацията и 'снесе на готово' и пак нищо...
и докато бездейства, ще има хора, които ще бъдат лъгани и мамени, нали, а други ще печелят по този начин
..
аз самата като ученичка гледах тези обяви и исках да работя нещо, не от мързел, а между ученето да си докарвам някой лев и да облекчавам родителите си

# 25
  • Мнения: 1 217
Тц,тц,тц,какво нахалство!!!! Да нямаш висше,а да претендираш за работа!!! Laughing Hug Hug

# 26
  • Мнения: 690
Добре де, ще се задействат ли властите и ще приберат ли на топло измамниците?
 Или пак МВР, ще е "не чух, не видях, не разбрах". Joy Mr. Green

# 27
  • Мнения: 130
  Жената е търсела ДОПЪЛНИТЕЛНА работа и може да е наивна, но не е мързелива. За разлика от нея циганката е мързелива, но не е наивна.
  И между другото, simon_el,  хубаво е преди да се говори да се слуша, а не да се ляля просто за да не се мълчи. И няма дума "навпредвид".
 

Аз да ти кажа и дума "ляля" не съм чувала,но нищо  умна си   Outta Joint  имаш право да се изказваш..... Joy  Ако се чустваш лично засегната нещо това е друга работа,не всички можем да гледаме от ниско нещата от живота.

# 28
  • Мнения: 2 356
  Скучно ми е да се заяждам с теб. Чао.

# 29
  • Мнения: 1 217
simon_el,според мен ти си тази,която гледа от ниско,иначе нямаше да се изказваш така високопарно за хора,които нямат висше,но не чакат наготово,а търсят начини да оцелеят.Това,че имаш висше не те прави нещо повече от тях.Както е казал Бетовен:Аз незнам други признаци за превъзходство,освен добротата!".Много от тях,ако са имали възможност да учат,сигурно и по 2висши щяха да изкарат,това,че си имала възможност да учиш,не ти дава право да ги обиждаш!!! Пази боже,сляпо да прогледа!И между другото,Хапка е умна,да.Доста от времето си е посветила на това да помага на "малоумници",които няма на кой да се опрат,докато ти се давиш в плюнки Sick Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 12:49 от тюнтюрюмюнтюрю

# 30
  • Мнения: 130
Интересно ми е какво ще рече според теб да имаш възможност да учиш? Темата беше за наивниците не за вишистите .Понякога ви съжелявам как скачате да се защитавате когато ви засегне някой (явно го приемате лично)  Laughing .От друга чергичка сте явно по изискана искам да кажа.Гответе си манджите и помагайте на себеподобните.....и не забравяйте да цитирате Бетовен.  Peace Чао и от мен!

# 31
  • на село
  • Мнения: 1 028
Спри се бе жена! Не усети ли че достатъчно глупусти изприказва! Сама започна вече да се излагаш!

# 32
  • Мнения: 1 217
Интересно ми е какво ще рече според теб да имаш възможност да учиш? Темата беше за наивниците не за вишистите .Понякога ви съжелявам как скачате да се защитавате когато ви засегне някой (явно го приемате лично)  Laughing .От друга чергичка сте явно по изискана искам да кажа.Гответе си манджите и помагайте на себеподобните.....и не забравяйте да цитирате Бетовен.  Peace Чао и от мен!

Tя симончето си е такава,а уж другите са и смешни,пък вече втора страница ни весели Mr. Green Да имаш възможност да учиш,както вече казах ,значи да не ти се налага да работиш от дете за насъщния,драга,явно повечко обяснения са ти нужни Mr. Green И няма как да се чувствам лично засегната със завършеното си висше веднага след гимназията Laughing Но аз викам да спрем вече с обясненията,убий глупака с мълчание Laughing Laughing Laughing Добре,че има и готвещи като нас,за да има повръщащи от простотия като теб после Laughing Забравих да кажа,че преди "когато" обикновено се слага запетайка Mr. Green И се казва"съжалявам",не съжЕлявам,един "малоумник" -наивен и без висше ме светна Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 09:24 от тюнтюрюмюнтюрю

# 33
  • Мнения: 2 356
  Симона, пишеш ужасно неграмотно. Нали не си мързелива, хвани един учебник, вместо да пишеш глупости.  

Общи условия

Активация на акаунт