Пловдивчанки не се чудете, в новата тема бързо се разпишете (Пловдив-15)

  • 13 821
  • 290
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 116
Ама и аз ако не влезна още някой друг ден и ще пропусна срещата. Добре, че Силвето ме информира своевременно. Лично на мен повече ми допада Сентрал Парк като предложение. Пък и няма да съм с бебка, че е късничко 17ч за мъника да е навън. А и ресторанта може някоя биричка да врътнем  Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 3 216
Деси ,сьвет от мен-не купувай памперси от аптеки-най-евтини са в Метро и Кауфланд.

# 167
  • Мнения: 1 380
Мами от Кичука, аз съм мама на едно сладко момченце, живеем близо до Сл.лъчи и до парка до у-ще Д.Талев.... ще се радвам да се запознаем и разхождаме заедно.

# 168
  • Мнения: 1 477
Деси ,сьвет от мен-не купувай памперси от аптеки-най-евтини са в Метро и Кауфланд.
Да!И ние взимаме от Кауфланд памперсите.Вчера обаче бях свидетел на една случка и надали ще се върна там.Както си пазаруваме със съпруга ми , видяхме на щанда със замразени храни кацнали 2-3 врабчета : кълват по продуктите  Shocked.Направо полудях като се сетих колко пъти сме пазарували от този магазин.Веднага потърсих човек от персонала(с надеждата че това е единичен случай и ще се вземат мерки).Отговорът беше да не се притеснявам.Това били само малки врабченца.И ако желая нещо от щанда, просто да взема от долния ред.Сега съжалявам, че не снимах въпросната гледка да проверя дали и от ХЕИ(или РИОКОЗ беше  newsm78)мислят така.... #Crazy

# 169
  • Мнения: 955
Ами ние вече сме ги взели тези,но за по-нататъшна употреба ще си взимаме на едро.
Ами аз имам 24бр.,таткото ще ми донесе още като видя че привършват.Все пак нали и на него работа трябва да му се намира.
Иначе благодаря за инфото.Сега съм по-спокойна,като имам информация от мами с опит минали по този път.
  bouquet
Ами в Кауфланд наистина малко хигиената не е на ниво.Аз оттам не пазарувам за ядене.

# 170
  • Мнения: X
Моми4ета, ДБМ правим Благотворителен мартенски базар
Масата е на пощата, ве4е действа, ние ще се вклю4им като продава4и на 28 и 29
Мартениците са от мами от форума и деца от домовете
Ще ни подкрепите, нали  Simple Smile

ЗАПОВЯДАЙТЕ Hug
mom4i ,къде е точно масата,че то пред пощата са поне 100,аз втори ден се оглеждам,ама не видях ни надпис ,ни позната мама.....пък искам от там да си купя.

# 171
  • Мнения: 1 006
Ехе, то за хигиена ако си говорим, аз и от Била и Сани не съм доволна, че доста неща ми се набиват в окото..........не знам вече откъде да купувам, при положение, че в големите месо и млекопреработватели една голяма част от работещите са от ромската махала, което само по себе си предполага опасност от зарази......

 PeaceИмам приятели роми, не обобщавам всички под този знаменател...., но все пак

# 172
  • Мнения: 577
desi.a ,кога ти е термина? preggo newsm32

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и аз гласувах за Сентрал парк,че наистина тук ще ми е по удобно,но в крайна сметка където решите,но ние в този до линиите много се събираме и винаги сме били много доволни Simple Smile
Деси аз раждах във 2 градска и там си взимаха памперса от нас преди да ги сменят,но наистина е по добре да имаш повечко,тоест да могат да ти ги носят,от сега ти желая много леко раждане и после те чакаме Simple Smile
А за хигиената по магазините да не говорим,направо и аз се чудя от къде да пазарим,в нашия квартал е просто кошшмар,а иначе и ние пазарим но главно от Метро и Била,за Кауфланд рядко ходим,а и там памперсите не са по ефтини от Метро.
Мом4и и аз искам да си купя от вас утре ще излизам,дано напишеш къде е по точно  масата Simple Smile
Весела вечер Simple Smile

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Гласувах защото едното предложение ми е точно под носа, но и на друго място да е сбирката ще дойдем.
Роси, преди седмица в Кауфланд видях птица /не врабче/, беше се заплела в едни мрежи - ни жива ни умряла. Ква е тая фирмена политика ...  newsm78

# 175
  • Мнения: 29
Здравейте,мамчета.
Аз раждах във ВМИ на пещерско шосе и сега ми предстои отново,пак там.Вземи си първоначално 30бройки памперси,а после  може да ти донесат още.Аз носих около 40,но ми останаха 2-3бройки.Вземи си също и мокри кърпички.Леко раждане,Деси

# 176
  • Мнения: 1 477
Гласувах защото едното предложение ми е точно под носа, но и на друго място да е сбирката ще дойдем.
Роси, преди седмица в Кауфланд видях птица /не врабче/, беше се заплела в едни мрежи - ни жива ни умряла. Ква е тая фирмена политика ...  newsm78
Поли много ме е яд, че не снимах гледката ,за да я пратя на Господари на ефира.Ние от там главно памперси взимаме ,но хората храна си пазаруват (която по стечение на обстоятелствата е нагризана от врабчета или други пернати).Стана ми неприятно главно, защото от персонала даже не се направиха на загрижени.Не ми се мисли какви зарази могат да пренесат тези животинки. ooooh!

# 177
  • Мнения: 955
desi.a ,кога ти е термина? preggo newsm32
на 15-03-08г.Но ще съм планово секцио 10-11.03
Ами приготвила съм вече багажа,и мокри кърпи и памперси,каквото не достига ще ми го носят.
Благодаря ви момичета.
Днес пак ще си направя една разходка,пък и до ЖК трябва да ходя,а вече едва се тътря.
Весел и слънчев ден на всички.

# 178
  • Мнения: 802
Здравейте, аз от доста време не съм писала
НО ще ми е приятно и аз да съм на срещата .

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Люба, масата е до входа на пощата, но този срещу  лунапарка 
Има много хубави мартеници, изработени от мами от форума !!!!!!!
Има табели мартенски благотворителен базар Peace

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 18:53 от donika.t

Общи условия

Активация на акаунт