Има ли мами от Банкя?

  • 5 829
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 376
Софи, честит рожден ден на патерица !
Не е късно да се запишеш, въпреки, че като ви гледам темичката, вече много бебета имате. Аз родих точно на термин, невероятно, но факт.
Голям студ у нас. Бъърррр 

# 76
  • Мнения: 363
днес се разходихме малко на кафенце за час, че студ и повече не посмях!

Лидия, това, дето си го предложила
Аз предлагам да си направим общ профил с име - Bankq, или както решите и от него да се правят темите!
важи, аз нямам нищо против!

Бритт, като каза студ, как се обличате, с какво се завивате? оффффффффф,  ooooh! кога ще го уцеля това дете? чак като проговори ли?  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 2 376
при нас с обличането е драма.
Аз слагам боди, жилетка, тънки ритънки и панталонче и чорапки и спи през деня в спално чувалче (преди беше памучно). Вечер и пробутвам едно вълнено одеало вместо чувала. А пък баща и я влачи гола по стълбите след баня при температура сигурно около 14 градуса. Като цяло или я претопляме или я охлаждаме.

# 78
  • Мнения: 363
обличам й боди и гащеризонче или ританки и жилетка и я завивам с одеалце, в/у което слагам лека пелена, щото иначе се отвива маймуната! пробвах със спално чувалче,, ма запалих детето от жега, та го оставих уж за по-големите студове, ма ще видим. а нощем... ми тя не спи нощем!  Joy купонът почва по това време, та до сутринта  Rolling Eyes

кво стана с нашта срещааааааааааааааааааа
мн сте несериозни ей
аз съм със синя коса, лесно ще ме познаете  Joy

# 79
  • Мнения: 2 376
аз не знам дали спи. Нощем е на самообслужване. единствено се събуждам да и помогна като измрънка, че не може да докопа манджата

# 80
  • Мнения: 363
как така не знаеш дали спи

# 81
  • Мнения: 2 376
Ами аз спя. Като изплаче, се гушкаме на един матрак на пода и тя яде аз спя. Като се събудя, ако спи си я връщам в кревата. Ако ме е събудила тя, че е гладна и не може да се справи сама и помагам и пак заспивам. Въпреки протестите на мъжа ми аз съм щастлива, защото в началото едвам гледах от недоспиване и няколко пъти щях да пребия и себе си и детето.

# 82
# 83
  • Мнения: 363
оффффффффффффф
три часа нямахме ток, видяхме се в чудо. дете гладно, насира се два пъти, чистим я с кърпички, а е подсечена и беше истински ад. Sad
тъкмо дойде тока и напълнихме ваничката да я къпем, айде пак спря тока  ooooh! ooooh! ooooh!
та й михме само дупето

# 84
  • Мнения: 3 576
Да, снощи много спираше тока ....  поне 3-4 пъти.

# 85
  • Мнения: 363
то май само от кръговото насам /посока излизане от Банкя/ нямаше ток! а кво е гадно ти да нямаш ток, а да гледаш завода за водата как свети  ooooh! ooooh! ooooh!

# 86
  • Мнения: 3 576
Май беше навсякъде, защото около нас беше пълна тъмница, дори на улицата нямаше осветление.
Бях сама с детето и си умрях от страх, напоследък доста филми на ужасите гледам и това ми дойде в повече  Confused

# 87
  • Мнения: 2 376
При нас за пръв път да не спре, много зле е с тока тук.. и със снега и леда по улиците зимата.

Момичета искам да ви питам. Кое такси е най-изгодно да взема от Банкя? Ако се обадя на 2121 за колко време ще дойдат и изпбщо идват ли?
Тези таксита които спират на кръговото редовни ли са?
Много ви благодаря предварително за отговорите.

# 88
  • Мнения: 363
идват таксита, що да не идват. ама включват брояча след околовръстното и ти идва на 5-6лв. въобще много е избирателно кога Банкя е София и кога не е!  #Crazy #Crazy #Crazy
доколкото знам обаче на територията на Банкя от точка до точка е 2лв.

ние снощи не можахме да я изкъпем, щото нямаше ток. и цяла нощ, и цял ден това дете е безкрайно неспокойно. може и да не е от това, знам ли!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes факт е обаче, че не е спала като хората, има-няма 4-5 часа. а ме су спи на детето, та знае ли се?

а да ви питам за погачата, че спорим. на 40 дни става на 01.10. и понеже е през седмицата, смятах да се прави погача след това. но вече от няколко места чувам, че се правело  преди това!  ooooh! а според http://www.bg-mamma.com/site/content/view/155/60/  на "40 ден настъпи се отива на църква, където се чете така наречената “чиста” (“очистителна”) молитва. Едва след това може да се направи първото, голямо събиране в чест на бебето – “Погачата”."

# 89
  • Мнения: 2 376
Да, водят децата на молитва. Аз исках да я кръщаваме сега, ама не можахме да се организираме. А тая работа с погачата въобще не съм се замисляла и не знам какво се прави  newsm78

Вярно е много избирателно.

Общи условия

Активация на акаунт