Червени обувки

  • 6 899
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 880
Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?

# 1
  • София
  • Мнения: 164
Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?


Здравей!
Аз си купих подобни точно преди Нова година. Само подметката им е с различен цвят иначе формата и височината са същите.

# 2
  • Мнения: 880
А ще споделиш ли откъде ги взе?

# 3
  • Мнения: 1 541
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 164
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Взех ги от "Пепина" на бул. "Черни връх" до "Хемус". Сори за забавянето!

# 5
  • Мнения: 880
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green

Е,каза момичето..мерси много,ще ида да видя:)
А ти пък се радвай,че си висока..само пази главата да не я отнесе нещо Laughing

# 6
  • Мнения: 4
Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Grinning

# 7
  • Мнения: 880
Миналата седмица ходих до Карло Фабиани.Аз обикновено там си харесвам обувки,но сега нямаше каквото търся.Пак ще минавам де,може да получат.Мерси Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Grinning
Тая седмица си взех от там обувки и имаше такива модели каквито искаш.

# 9
  • Мнения: 234
Аз си взех червени обувки от Miss sixty цамо че преди нова година. Може да провериш дали са им останали. Цената също е много добра , защото сега са на намаление.

# 10
  • Мнения: 369
Каква е цената на тези обувчици? Thinking

# 11
  • Мнения: 1 312
Страхотни обувчици дано си ги намериш

# 12
  • DE
  • Мнения: 967


Тези ги имам. Изглеждат много по-добре на живо. И са на изключително ниска цена!

# 13
# 14
# 15
# 16
  • Мнения: 27 524

Пак са на Ла Редут. Струват 44 евро. Браво за цената от 13  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 7 839
Аз си харесах тези червени сандали.  Heart Eyes

# 18
  • DE
  • Мнения: 967

Пак са на Ла Редут. Струват 44 евро. Браво за цената от 13  Simple Smile
Блонди, и в момента са 13 евро!!!

# 19
  • Мнения: 526

Моите са подобни, само че разтоянието м/у пръстите и петата не са затворени. И не салачени.
Много са ми удобни. Цял ден карам с тях.  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди, и в момента са 13 евро!!!

Супер. Аз гледам белгийския сайт, затова има разминаване  Hug

# 21
  • Мнения: 880


 Много са сладурски,но аз вече си купих.Не точно като тези,които бях показала,но пак ми харесват.Сега издирвам нещо в жълто. Wink

# 22
  • DE
  • Мнения: 967


 Много са сладурски,но аз вече си купих.Не точно като тези,които бях показала,но пак ми харесват.Сега издирвам нещо в жълто. Wink
Успех!

# 23
  • Мнения: 1 081


 Много са сладурски,но аз вече си купих.Не точно като тези,които бях показала,но пак ми харесват.Сега издирвам нещо в жълто. Wink
Успех!




Тези продават ли се някъде по магазините, или само он-лайн мога да си ги поръчам ???
Много ми харесаха  Peace

# 24
  • Мнения: 27 524
Тези продават ли се някъде по магазините, или само он-лайн мога да си ги поръчам ???

Не се продават, с поръчка само може (засега).

# 25
  • Мнения: 1 081
Тези продават ли се някъде по магазините, или само он-лайн мога да си ги поръчам ???

Не се продават, с поръчка само може (засега).


  bouquet  Мерси!

А с размерите как стои въпроса?

# 26
  • DE
  • Мнения: 967
Тези продават ли се някъде по магазините, или само он-лайн мога да си ги поръчам ???

Не се продават, с поръчка само може (засега).


  bouquet  Мерси!

А с размерите как стои въпроса?
Различно. Специално тези са мааалко по-големи.
Аз нося 38, поръчах си 38 и са ми леко големи, но общо взето са ок!

# 27
  • Мнения: 1 081
 Hug
Благодаря отново!

# 28
  • Мнения: 148
Аз си харесах тези червени сандали.  Heart Eyes



Супер са! Ама как се балансира на този ток? Изглежда ми убийствено висок. Завиждам на всички , които могат да носят такива обувки! 

# 29
  • Мнения: 1 312
Иля сандалките са страхотни,точно мой стил са.Би ли ми казала дали са от сайт или не.  bouquet

# 30
  • София
  • Мнения: 7 839
Иля сандалките са страхотни,точно мой стил са.Би ли ми казала дали са от сайт или не.  bouquet

От сайта Victoria Secret.  Peace

# 31
  • Мнения: 526
Момичета, помощ!  Grinning Как разбирате кой е вашия номер?  newsm78 Аз нося между 39 и 40. Как да го отгатна? newsm78  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 312
Благодаря ти Иля

# 33
  • Мнения: 148
Момичета, помощ!  Grinning Как разбирате кой е вашия номер?  newsm78 Аз нося между 39 и 40. Как да го отгатна? newsm78  bouquet

Виж тук   http://www.esport.bg/rw/pages/19-tablica-s-razmeri/   или  http://www.onlineconversion.com/clothing_shoes_womens.htm

                   
 cm                  23        23,6       24,3      25      25,6       26,3
 Pointures         36     37        38           39        40        41

# 34
  • Мнения: 25
Момичета какви са тия цени 13 евро бре?!  #Crazy Шокирана съм, обувките ми изглеждат скъпи и хубави, как така толкова евтини? Може ли да споделите сайта от където ги купувате?  Embarassed Доставката до Бг безплатна ли е?

# 35
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета какви са тия цени 13 евро бре?!  #Crazy Шокирана съм, обувките ми изглеждат скъпи и хубави, как така толкова евтини? Може ли да споделите сайта от където ги купувате?  Embarassed Доставката до Бг безплатна ли е?
Купуваме ги от www.laredoute.fr
Доставката е 5 евро.  Сайтът е на френски.

# 36
  • Мнения: 369
Как се поръчва от този сайт?
Не мога да намеря обувките?Моля Ви помогнете? newsm45 newsm17 newsm17 newsm17

# 37
  • Мнения: 25
Благодаря Мимоза.  Hug Има си и английски. Сега ще поразгледам.

# 38
  • DE
  • Мнения: 967
За всички заинтересувани има тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274342.0
Влезте вътре и четете първо, преди да задавате въпроси в темата! Peace

# 39
  • Мнения: 649
Много са сладки тези обувки!!! Аз пък каква червена чанта съм си хареса и с тез обувки ще е трепач.

# 40
  • Мнения: 6
Обувките са трепач!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз си харесах тези червени сандали.  Heart Eyes


Мале,Иля,как се ходи на това?
Много хубави,ама високи,бе... ooooh!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Чудя се тези обувки с какво да ги сачетая, освен с дънки Embarassed  Моля ви се, да ми дадете идеи Praynig :

# 43
  • Мнения: 743
Ето и тук да си покажа червените бързоходки от вчера: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/63/15572_038.JPG

# 44
  • София
  • Мнения: 1 825
didika, много са шик!

http://www.laredoute.fr/vente-les-sandales-verni-bicolore.aspx?p … e&pagesize=16

Аз пък си поръчах тези в червено /на малката снимка отдолу/. Само не си спомням каква им е била цената преди 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт