AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 290
  • 434
  •   1
Отговори
# 345
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Мерси за бързия отговор.   bouquet Аз вкъщи си правя от време на време маски с хума. Предполагам, че ефектът ще е сходен, само дето няма да мацам в купички, а директно ще нанасям от тубичката. Значи да поръчвам смело.

# 346
  • Мнения: 19
Момичета , често си взимам продукти на Avon, но скоро попаднах на тази страница - http://www.cosmeticsdatabase.com/index.php?nothanks=1 , според която марката е една от тези с най-опасни продукти. Замислям се какво си слагаме по лицата:( и отговора никак не ми харесва.

# 347
  • Мнения: 36 174
Мерси за бързия отговор.   bouquet Аз вкъщи си правя от време на време маски с хума. Предполагам, че ефектът ще е сходен, само дето няма да мацам в купички, а директно ще нанасям от тубичката. Значи да поръчвам смело.

планет спа маската е силна от домашна маска с хума

# 348
  • Мнения: 1 259
А на мен много ми харесва тоя молив!

# 349
  • Мнения: 14 515
Момичета , често си взимам продукти на Avon, но скоро попаднах на тази страница - http://www.cosmeticsdatabase.com/index.php?nothanks=1 , според която марката е една от тези с най-опасни продукти. Замислям се какво си слагаме по лицата:( и отговора никак не ми харесва.

това, което излиза за ейвън във въпросния сайт нищо не е  Peace
пусни да ти търси ести лаудер - там е направо страшно Mr. Green

а относно маската и аз да потвърдя, че е страхотна, за мен това е един от най-добрите продукти от спа сериите. мисля, че няма да е подходяща само ако кожата е много суха, иначе не изсушава толкова много, още повече, че идва лятото когато кожата отделя повече себум и тази маска би била много полезна

# 350
  • Мнения: 81
Да споделя и аз за маската. Аз съм със суха кажа , но след използване на маската (обикновено вечер) използвам нощния  крем и кожата ми става много мека.

# 351
  • Мнения: 21
Здравейте, искам да Ви запитам има ли някой, който е ползвал тази боя за правене на кичури в последната книжка към последните страници беше някъде... Струва ли си, или да не си я поръчвам?
 newsm78

# 352
  • Мнения: 1 259
Здравейте, искам да Ви запитам има ли някой, който е ползвал тази боя за правене на кичури в последната книжка към последните страници беше някъде... Струва ли си, или да не си я поръчвам?
 newsm78

Ами тя е нова, на мен ми я поръчаха, но когато ми споделят дали има добър ефект ще пиша, че много хора се интересуват!

# 353
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,да ви попитам,като получавате продуктите-кремове,червила,парфюми с целофан ли са или поне запечатани ли са по някакъв начин?

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
При различните продукти е различно-има и с целофан и без, запечатани с фолио и не...Мисля обаче, че всички червила и спирали са запечатани. Какво конкретно те интересува?

# 355
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Крема Аньов Алтернатив-дневния,гела за очи от Ретро серията,червило на Аньов,парфюма Инкандесенсе(ако правилно ги пиша на български)....

# 356
  • София
  • Мнения: 5 832
Дневният крем Аню Алтернатив и ретроактивният гел за очи нямат фолио, защото са с помпички.
Червилото е запечатано, парфюма не е.

# 357
  • Мнения: 221
Имам няколко въпросчета,ще се радвам да споделите мнение:
1.Отзиви за новата спирала?
2.Кутията за грим "красиви очи" стр.47 /к.5/ заслужава ли си парите?
3.Гланцовете за устни от 2,20 само блясък ли придават или и цвят?
4.Може ли някой да ми покаже цвета на червилото "закачлива целувка" Cafe или поне да споделите какъв е цвета по-точно?
5.К-та от стр.99 намаляващ окосмяването струва ли си?

# 358
  • Мнения: 1 259
Някой използвал ли е омекотителя за кожички! Даите мнение, а и как се ползва? newsm78

# 359
  • София
  • Мнения: 3 581
Имам няколко въпросчета,ще се радвам да споделите мнение:
1.Отзиви за новата спирала?
2.Кутията за грим "красиви очи" стр.47 /к.5/ заслужава ли си парите?
3.Гланцовете за устни от 2,20 само блясък ли придават или и цвят?
4.Може ли някой да ми покаже цвета на червилото "закачлива целувка" Cafe или поне да споделите какъв е цвета по-точно?
5.К-та от стр.99 намаляващ окосмяването струва ли си?

Само по 5-та точка - голяма простотия е този комплект - нищо не намалява, гела за бръснене е много зле а лосиона не е нищо по-различно от другите

Общи условия

Активация на акаунт