Мъжът ми иска нещо от което съм страшно объркана

  • 24 499
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 newsm78 Аз не мога да разбера, защо ако един мъж умира да си вее патката в чужд двор трябва да настоява жена му  също да участва.....Когато човек е верен на принципите си, няма какво толкова да му мисли...ако ти харесва казваш ДА, ако не НЕ...То голямо умуване да му уйдисаш ли на акъла или не....Ако това не е нещо възприето от двама ви като сексуални партьори, то аз лично го приемам като оправдание да прави секс с други жени без да изитва после вина.....Една мотика и да отива да работи...."Които си няма работа,за глупости мисли"

# 31
  • Мнения: 2 448
днес е четвъртък, не петък ...  newsm78
Ти пък Labrador, жената е объркана и притеснена, защо я караш да чака. Laughing

# 32
  • Мнения: 674
В западна Европа и аз съм чувала че тези суинг клубове са доста разпространени.
Иначе по-темата аз не бих се съгласила но ти все пак си решаваш сама. Та той утре мъжът ти може да поиска да го направите ти и 10 мъже пак ли ще се съгласиш??
Абе хора като ви е гот правете 3-4-5-6-7-8-100 каквото ви е приятно... Grinning Grinning Laughing

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
newsm78 Аз не мога да разбера, защо ако един мъж умира да си вее патката в чужд двор трябва да настоява жена му  също да участва.....
Ей с това съм много съгласна   smile3521 а като си представя, че има жени които мислят че е голям проблем мъжете им да си блъскат ч........кии и на всичкото отдолу го правили тайно, без да ги уведомят за това тяхно действие  newsm09 Ауууу нямам думи за такива мъжища  #Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 44 354
гледала ли си sex and breakfest точно на тази тематика е филмчето....
аз не мога да си представяда ми е кеф докато гледам как до мен мъжът ми ч--а някоя др, нито пък той би ме преотстъпил така лесно....

# 35
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Една мотика и да отива да работи....
и мокри дърва за в печката Laughing

щом си способна да го направиш веднъж, дваж, значи можеш и повече. Simple Smile


# 36
  • Мнения: 1 505
А пък аз си мисля,че мажа ти иска да ти изневери,но да не се чувства гузен след това ти предлага това нещо.И ако ти се съгласиш един вид се съгласяваш на изневярата.Но от тук следва,че той вече няма интерес сексуален към теб(както ти сама написа,че последните 3 год. нещата не вървят).Не знам.

# 37
# 38
  • Мнения: 5 940
Не мога да си представя подобно нещо, в което аз и съпругът ми сме участници. Смятам, че ако го направите, ще сложите началото на бавно и мъчително разпадане на връзката.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 074
Божеее, май поредната пързалка  Joy Joy Joy
Гнас  Peace

# 40
  • Мнения: 216
Божеее, май поредната пързалка  Joy Joy Joy
Гнас  Peace
И аз така мисля Peace

# 41
  • Мнения: 592
 smile3508 smile3533- и аз мисля така. Не е тук мястото за запознанства, но щом модератора го допуска... Пък ако е истина- щом и двамата го искат, да ходят, после мацето пак да пише, след като си е изпила хапчетата....

# 42
  • Мнения: 25

аз не мога да си представяда ми е кеф докато гледам как до мен мъжът ми ч--а някоя др, нито пък той би ме преотстъпил така лесно....

newsm09 нямам думи
абе, нехигиенично ми се струва на първо четене. не стигам до там да мисля дали е пързалка или не. просто гледам и се чудя какви проблеми имат хората Rolling Eyes а после само си гледам...
#Crazy луди ли са smile3555 smile3527
 smile3528
Не мога да си представя подобно нещо, в което аз и съпругът ми сме участници. Смятам, че ако го направите, ще сложите началото на бавно и мъчително разпадане на връзката.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 354
mamamamamama -  не разбрах за какво нямаш думи....в смисъл ти се кефиш на такива инициативи ли? Евала...има хора по-консерви от теб...къв ти е проблема...такова чекнене не е всеки...

# 44
  • София
  • Мнения: 39 118
Опаа, я чакайте.
Къде има суинг клуб в България? Май няма.
Да кажем че мъжа и успее все пак да уговори някоя двойка да се видят с тях.
И да кажем че те се окажат достатъчно отворени.
Ама мацката ще се спече.
Ами ако мъжа от другата двойка хич не и хареса?
Ами ако не може да се напие толкова, че да се включи в купона?

Загубена работа си е това, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт