Ние сме отбор "Дюканки" - слабички като фиданки! - 84 тема

  • 37 063
  • 973
  •   1
Отговори
# 870
  • Провинция
  • Мнения: 313
Благодаря на всички за пожеланията,по случай рождения ми ден!Трябва да дам отчет,но ще го оставя за някой друг път,защото сега ме гонят оттук.Утре за съжаление съм на работа,но ще се запиша по-късно.

# 871
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето ме и мен в края на деня!
Задържам вече 4-ти ден! Днес ми е последен ПЗ! Току що ометох едно гювече с едно дърто кравешко вътре, дъвках дъвках, забоЛЕха ме зъбите пуууу е гати телешкото. За последен път ще ми е да хапвам телешко!
Фоли, Славе, утре правя един месец и така се надявах, ама не ще да пада туй пусто 12-то кило!!  #2gunfire Чакай да го застрелям, може да падне!
Честито на празнуващите днес, на свалилите, на месечинките и старт на палуващите Whistling Mr. Green
Оттеглям се за сега да зяпам телеведение!
Софиянки, от сега ви завиждам за срещата! Hug
Да ви се фръцна викам с новия аватар... гоня си целите и се подплатявам от сега

# 872
  • Мнения: 1 890
Леле Катеее, какъв нов аватар самоооо. Е,   такава да станеш ти пожелавам и каквато си хубавица. Hug Hug babydust7  love001

# 873
  • Мнения: 209
Здравейте, мили момичета и момчета /ако има все още такива/
Не съм имала никакво време дори да влезна да ви чета, за което мноооооооого съжалявам. Толкова много работа имам тези дни, даже и за ядене нямам време. През последните два дни не съм яла почти нищо, знам, че не трябва така, ама фирмата сме в едни преговори с клиенти и не мога да ям пред тях или пък да излезна, за да хапна.
Виждам, че сте изписали повече от 20 страници и сега се връщам да ви чета....
Големи  Hug   Hug   Hug  и   Kiss     Kiss    Kiss

# 874
  • софия
  • Мнения: 3 425
Кате Джин,чуствай се поздравена тогава за утре. HugКато гледам Фоли пусна вълшебната пръчица в действие Joy ,значи утре  килото проклето си е отишло. PraynigА туй дупе дет си го лъснала ми е мечта недостижима!
Ихааааа,и мен ме изтряскаха с хубавата пръчица!Кеф,кеф!!Благодаря вълшебнице!

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 20:14 от slave

# 875
  • Мнения: 1 890
Сончее, да вземеш да хапнеш, чее, знаеш  с кво слабеем тук. Hug
Славе, пожелавам ти го babydust7 Hug

Хубава предпразнична вечер на всички. Готови ли сте за купона.

# 876
  • Мнения: 141
foli, почвай го, идем! afwitch

# 877
  • Мнения: 1 890
Насти, заредила съм се, къфто искате, такъв пращам, Вещи де е hahaha hahaha

# 878
  • Мнения: 1 408
foli, туй е мойта голяма ЛИбоФ, бе! Heart Eyes Hug От първия път уцели!  Grinning  Без друго за повечето е много дърт, само за нервозни лелки става Laughing  Зимам го!
Пухче, а кога ще почерпиш? Wink 

А перличка що я няма на купона? На банкет ще трябва да е Thinking

# 879
  • Пловдив
  • Мнения: 844
Дружки дюканки,   bouquet
какво ви е мнението за консумацията на черен или червен хайвер, че за празника утре съм замислила един пай с трици гарниран с извара ичерен хайвер. Режимна храна ли е? Щото Големият брат е писал, че всички морски дарове минават за режимни, ама не виждам нито една рецепта с черен или червен хайвер.  chef

Хайде някоя от по-опитните и по-напредналите да ми каже мнението си, а аз после ще ви показвам снимки на пая   Grinning

Много приятни емоции и  изненади през утрешният ден от страна на благоверните, децата, любоФниците и кантарчетата! Peace

# 880
  • Мнения: 141
foli, туй е мойта голяма ЛИбоФ, бе! Heart Eyes Hug От първия път уцели!  Grinning  Без друго за повечето е много дърт, само за нервозни лелки става Laughing  Зимам го!
Сори, ама и аз като отявлена некрофилка съм се наредила! Joy

# 881
  • софия
  • Мнения: 3 425
Фолииии, Hug пусни още нещо дърто,че Боби го отнесе Фенси Hug,като куцо пиле домат!!! newsm03 То и аз си падам по Убави дъртачета.И мАжо си го взех по-дъртичък с 8 години и не сгреших. Mr. Green
Пък ако ще утре синя да си ходя на празника от на Вещи тиганЯ.

# 882
  • Мнения: 1 408
Бе той Боби носи на много, ще си го поделим Hug
Ама като се включи и перлата, не знам... Joy 
А сега изчезвам, преди да е дошла Вещи  hahaha
 newsm52
 Hug

# 883
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
ТоС ни гу аресвам на външнуст затуй с  чиста съвест тиганЯ вядя.

       

# 884
  • софия
  • Мнения: 3 425
Вещиииии,туй последното дето го лупаш с тиганЯ Бобито ли е?Щот преброих Фоли,Фенси,Насти и моя милост(познах се предпоследната от ляво) ,но има един кривоочко повече. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт