Осми март наближава, през АПРИЛ ще стана горда мама!!!

  • 15 175
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!! ТОВА ВЕЧЕ И МОЯ ПРАЗНИК  newsm51

да си призная станах в ужаааасно настроение.... Sick  но като ви попрочетох ми се възвърна борбения дух и надеждата към по-добро   bouquet

asja , много хубавинка - искам и аз - колко ви струва количката? да ви кажа аз тука в Търново май не съм виждала по магазините такива модели /марка  newsm78
вчера и аз си взех болничния за майчинство - и вече като ме питат:...и ти сега какво ?" и аз казвам :"Ами , в майчинство съм ! "  Laughing   - не съм предполагала че ще го кажа някога и че ще се гордея така  newsm08

Абе я да ви питам аз вас - мен от началото на бременността до ден днешен док не ме е прегледал НИТО ВЕДНЪЖ вагинално - ни преглед , ни секрети   newsm78 - мисля че това не е нормално !! А и не трябваше ли вчера като ми издаде майчинския болничен да ми даде и картона, където ми са всички изследвания и описания  newsm78

хайде днес да получите много целувки и цветя ...и подаръци разбира се   bouquet   bouquet   bouquet

# 241
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ОБИЧАНИ И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ Simple Smile

arodoet2 и на мен ми е за първи път като бъдеща мама и също нещо още не мога да се почувствам като истинска майка, ама има няма след месец смятам че ще нещата ще си дойдат на мястото Simple Smile
asja честита количка, много е хубава Simple Smile

Аз отивам на разходка и да купя цветенце за мама Simple Smile

Желая ви прекрасен и усмихнат ден Simple Smile

# 242
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА И МНОГО НАСТРОЕНИЕ!
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Лурдес, за магнезия вече са ти отговорили. Ако мислиш да раждаш нормално се спира малко по-рано. Но ако си секцио някои доктори даже настоявата да се пие до 1-2 преди датата на секциото.

Milenni, не думай, че аз каквато съм си дребничка как ще го родя такова голямо бебе. Абе важното е да е живо и здраво, пък все ще се справим някакси.

Vanyivan, при Димитров бях вчера. За първи път ходих при него, но ми направи добро впечетление. Един такъв младичък, с чувство за хумор, точно като този доктор който ми следи бременността, много успокояващо ми действа.

tanzen на мен левкоцитите са ми на горната граница. А такова СУЕ не си открих в изследванията.

asja, Честита количка! Много е хубава, и според си е много подходяща за момиче. Междудругото почти всички нови модели на Маг Ингланд са с флорални мотиви.

Хайде аз ви оставям, че ще се приготвям за път. Ще ходим при кумовете да празнуваме 8 март и да си искаме прошка. Но изобщо не съм подготвена. Ние като младо семейство сега за първи път ще ходим при тях. Някой знае ли какво точно се носи?  newsm78

# 243
  • Мнения: 410
честит 8-ми март на всички! ние излизаме на последни покупки.ще пиша после Heart Eyes

# 244
  • варна
  • Мнения: 147
Честит празник! Бъдете винаги щастливи,желани и обичани съпруги и майки!   newsm51  bigdance2
На тези,които не могат още да се почувстват като истински майки ще кажа само,че има време и това да стане.А когато малките ви слънчица ви кажат"Мила мамо,честит празник" за първи път,ще се почувствате невероятно щастливи и ще се разплачете като мен днес Simple Smile
Много положителни емоции и весело празнуване!

# 245
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Добро утро мили мамчета!

Честит 8 март! С пожелание да бъдем винаги здрави, безкрайно щастливи, винаги усмихнати, красиви и много обичани!

 newsm51

# 246
  • Мнения: 354

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ!

Благодаря ви за отговорите относно утайката. моята гинеколожка досега не ми е казвала нищо за завишените стойности, но в петък джипито ги гледаше в интернет и предположи, че са ми ги объркали... Joy иначе сега стойностите са 45, предния път са били 38, преди това 20 и няколко. Доколкото знам се правят 3 пъти, последния в 9я, така че  затова не всички имат такива изследвания може би.

ася, честита количка, сега ще шпионирам за нея из парковете.

Аз да ви се похваля, сутринта свекито и свекъра се появиха с едно огромно цвете в саксия да ми честитят празника и да ми благодарят, че ще им родя първородния внук. Много ме зарадваха  Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 370
Честит празник на всички Вас бъдещи мами!Бъдете винаги красиви,щастливии много обичани!

# 248
  • Мнения: 319
                         
 
                   Честит празник!!!

Аз още не мога да осъзная,че в този ден празнувам и аз........все съм свикнала да подарявам цвете на майка ми,а сега...очаквам същото от мъжа ми днес Mr. Green

tanzen какъв жест и какви хубави думи от страна на свекърите ти Heart Eyes На мен щеше да ми стане мнооооого приятно!

asja честита количка!Много е подходяща за нашите пролетни бебоци с тези цветя Peace

# 249
  • Мнения: 42
Честит 8-ми Март, мили момичета!
Бъдете много обичани и желани!

# 250
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ МОМИЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ДА СА МНОГО ОБИЧАНИ МАЙКИ И СЪПРУГИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ЖЕНИ!   bouquet

Ася честита количка, много е хубава - не виждам защо цвета те притеснява - нашата количка си е червена, а чакаме момченце и това въобще не ме тревожи. Тъкмо като облечеш момичешките дрешки на твоята принцеска тя ще изпъква на фона на тъмносинчта количка  Simple Smile

И аз така си представям моя малчуган - светлосини панталонки с бяла блузка - в червената количка, ще се виждаме от далече  Laughing

# 251
  • Мнения: 134
Честит 8-ми март !!! Бъдете много желани и обичани ,щастливи и горди ,че сте родени ЖЕНИ !!!
Специални поздрави към всички МАЙКИ   bouquet

Весел празник ви желая ,незабравими мигове с любимите хора!!! Hug
Ася честита количка много е хубава  Peace

# 252
  • Мнения: 4 312
.....Кажете, моля ви, как и откъде се взима ПИК за НОИ. Мерси Hug

....

Как да разбера колко ми е СУЕ? Какви са латинските буквички?

ПИК за НОИ се взима от НОИ на Стамболийски, мисля че беше 106 кабинет. Подаваш молба и ти дават, като показваш личната карта.

СУЕ си е СУЕ или РУЕ някой път го пишат, няма други букви. Не винаги в пълна кръвна картина го пускат, та може би за това не можеш да го видиш.


asja, честита ви количка! Много е свежа с тези цветя, съвсем пролетно-женска си е! Дави е здрава и да ви служи вярно.

Честит осми март, момичета! Нека скоро се разтапяме от любовта и на нашите мили дечица!
Миналата година мъжът ми ме изненада много приятно. Беше заминал в командировка в друг град десет дни, преди осми март и аз бях много тъжна. Обаче някак си беше организирал и точно на празника ми донесоха цветя в офиса Heart Eyes.
Днес още не ме е изненадал Sunglasses

# 253
  • Мнения: 23
 newsm51 ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СЛАДКИ МАМИ! ДА СТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНООООООООООГО ОБИЧАНИ!!!  newsm51

Момичета, за болничните - благодаря ви много за разясненията! Hug
Въпреки всичко обаче на мен ми е пълна каша в главата.  ooooh! Ще гледам да отида и аз до НОИ да си взема този ПИК, че без него въобще не виждам как ще се оправя. Според мен колкото и да го смятаме няма да е това, което реално ще ни превеждат. Единственото на което се надявам е сумата която ще получавам през следващите 9 мес. да бъде поне близка до заплатата ми досега, за да се чувствам като хората, а не второ качество човек, щото съм малко докачлива на тая тема - обичам да съм финансово независима!  smile3503

didimora - за срещата в София, наистина няма да мога да дойда. Първоначално мислех да си ползвам обедната почивка тогава и да дойда защото бачкам наблизо, но следващата седмица идва една от заместничките ми и трябва да се обучаваме, а точно в този ден имам и много важна среща по обяд, така че за мое голямо съжаление ще пропусна пак  Weary
Остава ми единствено да се надявам, че пак ще успеем да се спретнем да се видим преди да родим или поне да се видим с момичетата от квартала  smile3521

лорелай - за зъболекаря, и аз ходих 3,4 пъти през бременността. Не само, че не е притеснително, но дори е препоръчително да отидеш поне веднъж профилактично на зъболекар, докато си бременна!  Peace

за имената - Момичета, като си говорим за имена, искам да ви питам, Александър има ли си имен ден и кога е?   newsm78

# 254
  • Русе
  • Мнения: 154
Здраевйте пак  Hug !!!

Аз току що прострях и последната пералня с бебешки дрешки и сега ще чака да изсъхнат,че да почвам да ги гладя.

Днес незнам защо ми е много тъпо и направо имам чувството,че ще изперкам  Crazy .Хем ми се правят много неща,хем ме мързи дори да гледам.Седя пред компа и още повече ме хваща секлета  Crazy

Вижте докато си търсех нещо да чета из нета на какво попаднах: http://semeistvo.rozali.com/bebe/p93.html   newsm78 .Това много ме замисли.Мислите ли ,че може да е вярно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт