Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 099
  • 685
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 990
Като говорим за изчезващи продукти, какво стана със спрея за изсушаване на лак, една клиентка ме пита, и аз не знам какво да и кажа  Rolling Eyes

# 571
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Като говорим за изчезващи продукти, какво стана със спрея за изсушаване на лак, една клиентка ме пита, и аз не знам какво да и кажа  Rolling Eyes
Какво да стане - нали се сещаш!! #Cussing out #2gunfire #2gunfire Спряха го!
Тъгувам си за него и чакам от половин година да го видя в нетни и разни други приложения! А между другото купувам разни буклеци от пазара на безбожни цени .. тез от ейвън ми иде да ги  #2gunfire

# 572
  • Мнения: 1 259
Като стана дума за маски, защо изчезна тази:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4696622
йогурт, папая и киви

Тази маска беше много хубава, а косата ми ухаеше дълго време на вкусни плодове,ама и мен ме е яд като започнат да спират  продукти, от които все още се проявява интерес! #Cussing out

# 573
  • София
  • Мнения: 4 051
Странното е, че за нея нямаше камбанка. Просто вече я няма в каталозите newsm78

# 574
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Днес си взех кашона или по-точно подобието на кашон. По-ужасно изглеждаща пратка не съм виждала. Явно проблемът не беше в Спиди, защото дори липсвах в бланката за пратките, които са приели за раздаване. Момичето беше отделило моята поръчка настрани и ме включи допълнително в списъка на предадените кашони от Ейвън. Изводът - колкото ви  е по-натъпкан кашонът, толкова по-добре. Ако имате малко продукти вътре, рискувате да получите хармоника, защото тежестта на останалите кашони просто смазва вашата опаковка.
Поне нищо не се беше изгубило от поръчката, въпреки че кашонът беше скъсан доста кофти. Момичето от Спиди държеше да го доразопаковам пред нея и да си проверя нещата за липси. Добре поне, че в това отношение нямаше проблем.
Нямам търпение да си вчеша миглите. Пуснах си на втора дата от бланката за топ новата спирала и  за мен. Утре ще пърхам със сресани супершок мигли  Peace
Момичета - бяхте споменали за проблем с разменени кутии Спа - маска за коса и крем за тяло. Това за новите опаковки ли се отнася или проблемът е още от старите? Не съм имала скоро поръчани такива продукти и ми се иска да знам за кои се отнася - старата или новата серия.

# 575
  • Провинция
  • Мнения: 313
Дано не пърхаш,като мен!Аз получих революционна четка без спирала вътре.Сега чакам да ми я сменят.

# 576
  • Мнения: 181
Веси, съжалявам за кашона ти. Моят го донесоха преди малко,без забележки. Първата ми работа беше да си намажа миглите, супер е новата спирала. Довечера следва дупето с тройната терапия.

# 577
  • София
  • Мнения: 1 914
А аз се чудя новият антицелулитен дали ще е по- добър от старият на Anew, пак с лазерната терапия. Аз засега се мажа със стария, но ми стига точно за 3 седмици. А новият е още по- малко, 150 мл  Rolling Eyes.

# 578
  • Мнения: 8 476
Аз днес получих два разкъсани кашона, добре че всичко беше вътре.
Така се ядосах на момчето,което побърза да изчезне, да съм си го проверявала.
Да,ама ако липсваше нещо и го установя след това???
Спиди много започват да ме изнервят, ще подам оплакване вече. В пратката имах 2 парфюма на Синтия и един Лакроа, има си хас да бяха взели някой, да плащам после маса пари.

# 579
  • Мнения: 1 259
Спидито и да не вземат нещо, проблемът е как да дадеш на клиента парфюм със смачкана кутия ! Интересна спирала си получила "позаслабнало русо пухче " Grinning

# 580
  • София
  • Мнения: 4 051
Дано не пърхаш,като мен!Аз получих революционна четка без спирала вътре.Сега чакам да ми я сменят.
#Crazy Е, това вече надмина всичко!

# 581
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дано не пърхаш,като мен!Аз получих революционна четка без спирала вътре.Сега чакам да ми я сменят.
#Crazy Е, това вече надмина всичко!

Да не чакаш да ти я напълнят, че ще имаш да чакаш.... hahaha
Шегувам се, много тъпо и неприятно!
Confused

# 582
  • Мнения: 8 476
Спидито и да не вземат нещо, проблемът е как да дадеш на клиента парфюм със смачкана кутия ! Интересна спирала си получила "позаслабнало русо пухче " Grinning
За щастие нямам смачкани неща, но наистина изтръпвам, като видя скъсан кашон или нахвърляни продукти.

# 583
  • Мнения: 1 259
Моя като го отворих малко беше смачкана кутийката на перлите, а пяната на solutions леко беше порекла!

# 584
  • София
  • Мнения: 1 914
При мен имаше един разтечен гел за бръснене. Добре, че не беше омазал нещо. Всеки път се ядосвам като видя как са ги натъпкали, но май така наистина е по- добре. Ако е по- празен кашона, не само ще се смачква, но и продуктите ще се търкалят.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт