РУСЕнска тема

  • 9 375
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 633
Поздравления за всички дами, организирали това зрелище наречено Пролетен благотворителен карнавал!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Браво! Постигнахте целта си - децата се забавляваха искрено докато даряваха! Дано сте постигнали и тавана на финансовата цел!
И аз бях там, и аз се забавлявах...  Laughing

# 256
  • Мнения: 758
Поздравления за вси4ки мами организаторки на бала Sillveto ,Iva_7, sonka i mama Deb, и на Магито на Гошко майка му (че не знам как ти е ника Марго  Embarassed) и на всички останали организатори разбира се Simple Smile . Беше много хубаво, догодина пак чакаме покана   bouquet

Маргото е EASpirit, ама аз също съм Магито на Гошко майка му Simple Smile

# 257
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден на Ива Николова!!!   bouquet Heart Eyes
Здраве, късмет, парички и пролетно настроение!!!!!  Peace

# 258
  • Мнения: 946
Ивче/Лора77/   bouquet Да не се повтарям
Благодаря от свое име на доволните мами  bowuu Беше и ще бъде удоволствие за мен да работя с тези дами  Hug
Бебе ами ние откарахме 1м без болести само с Есбиритокса,инъче ниц,сега съм го спряла и съм на тръни.Пък ни е много слаб имунитета,незнам и аз докога.

# 259
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
благодарим на всички ви за съпричастността към идеята на вчерашния карнавал, беше наистина голямо забавление за децата, а още повече, че така помагат и на други деца, които имат нужда   bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • Мнения: 470
Благодаря ви за пожеланията и наистина се радвам за всички на които им е харесал нашият карнавал Hug

# 261
  • Мнения: 845
Момичета, имам една молба към вас. Трябва ми 11 брой на поредицата Атлас-светът във вашите ръце. Ако някой го види да ми го запази и да ми каже, че синът ми е болен вече, че го няма този брой. Обикалях из квартала, но никъде го няма Sad Много ще съм ви признателна, ако можете да ми помогнете   bouquet

# 262
  • Мнения: 51
Ети 31, можеш да се обадиш в редакцията за брой, който ти липсва и те ти го пращат .Така ми беше отговорено за брой 8, който пък сме пропуснали.още не съм се обаждала.

# 263
  • Мнения: 845
felicity-вчера видях 8 брой на репа пред пазара на товарна гара. Дано съм ти била полезна Hug

# 264
  • Мнения: 51
Ети, супер си!  bouquetмерси

# 265
  • Мнения: 442
chibi! Grinning наборе!!!  Hug
да си жива и здрава!
newsm59       newsm59        newsm59

# 266
# 267
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ЧРД  chibi и kabzimalka !!!

# 268
  • Мнения: 14 133
Благодаря, момичета!!!!   bouquet Heart Eyes  party023  bigdance2
kabzimalka, ти си втората русенска сладурана, родена на моята дата, която познавам!!! Heart Eyes
Честит рожден ден!!!!  bouquet  Heart Eyes

# 269
  • Русе
  • Мнения: 1 193
chibi ,Честит Рожден ден!Много здраве,щастие,късмет и любов ти желая!  party023 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт