Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 660
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
На мен мацката ми харесва. Какво й е?

Много добър ПР трик бих казала.

# 31
  • Мнения: 526
Не мога да ви разбера newsm78 За това момиче казвате, че пълничка, по-едричка и т.н. А какво ще кажете за жена с наднормено тегло! Не усещате ли как поставяте всички в една класация на килограмите. Не усещате ли, че за вас 90-60-90 са станали ръководство в живота. Това, че тя изглежда нормално за вас е наднормено!  newsm78
Модната индустрия съвсем е промила мозъците на хората относно стандарта са външен вид. Силно се съмнявам, че всички, които пуснаха пост и наричат момичето "пълничка", са по-слаби от нея  Laughing За Ивана можете да кажете, че е закръглена, пълничка и т.н.
 Peace

# 32
  • Мнения: 765
Много сладка жена. Симпатична, има излъчване. Никога не бих я нарекла красавица, обаче.

# 33
  • Мнения: 249
защо пък трябва да е слаба Thinking решението си е изцяло на фирмата,щом си я харесват.... на мен ми е много симпатично момичето,по-добре стои от някой чирус Laughing

# 34
  • Мнения: 1 432
Какво говорите бе ,жени???Пълни4ка била и то доста  #Crazy. Полудяхте ли ,какъв размер 38?Аз 20 години нося 42-44 и се мисял за слаба ,и не само се мисля. Слаба и красива съм ,не скелет с големи бомби/ най 4есто изкуствени  Stop/.........Ужас на къде върви света ,4е и отделни каталози за ''дебели'' жени ,кото всъщност са нормални  ooooh! ooooh! ooooh!
Нищо ли4но към никой ,ама се поразгневих  Peace

# 35
  • Мнения: 2 897
Силно се съмнявам, че всички, които пуснаха пост и наричат момичето "пълничка", са по-слаби от нея  Laughing

Не е задължително да сме по-слаби,за да имаме мнение.В крайна сметка,не прочетох до тук никой да налага своето.

# 36
  • София
  • Мнения: 819
Не мога да преценя Thinking Но и да е по-закръглена,какво от това?

Според мен прилича на ЧОВЕК, а не на рекламно лице на Аушвиц, нито на ДЗО "Родопа" Peace

# 37
  • Мнения: 4 447
Не мога да преценя Thinking Но и да е по-закръглена,какво от това?

Според мен прилича на ЧОВЕК, а не на рекламно лице на Аушвиц, нито на ДЗО "Родопа" Peace

Именно. Съвсем нормална си е. Пък и жени като нея, като видят рекламата ще си кажат: "Я, тия предлагат дрехи и за мен". Влизат и купуват. Сеш' ли се?

# 38
  • София
  • Мнения: 819
Освен това според мен, жените-модели трябва да са с хармонични пропорции, а не като дъски за гладене.

# 39
  • Мнения: 4 447
Освен това според мен, жените-модели трябва да са с хармонични пропорции, а не като дъски за гладене.

...дъски за гладене от към съдържанието в черепната кутия  Whistling

# 40
  • Мнения: 2 897
Освен това според мен, жените-модели трябва да са с хармонични пропорции, а не като дъски за гладене.

Именно Peace Да имат здрави,стегнати и красиво оформени тела.Било то по-слаби или не,168-сантиметрови или 180...Да си само слаба и висока жена не изчерпва всичко Wink

# 41
  • Мнения: 526
Силно се съмнявам, че всички, които пуснаха пост и наричат момичето "пълничка", са по-слаби от нея  Laughing

Не е задължително да сме по-слаби,за да имаме мнение.В крайна сметка,не прочетох до тук никой да налага своето.

Не говоря за личното мнение, а за стандартите, които се налагат.

# 42
  • Мнения: 2 897
Стандартите не са това,което бяха,т.е на самоходните закачалки.И не е личното ми мнение Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 165
За Ивана можете да кажете, че е закръглена, пълничка и т.н.
 Peace
Ивана не ме интресува, не ми е мерило за красота.
Модната индустрия съвсем е промила мозъците на хората относно стандарта са външен вид. Силно се съмнявам, че всички, които пуснаха пост и наричат момичето "пълничка", са по-слаби от нея 
Малко са жените ,които не се стремят към слаба и изящна фигура и към добър външен вид като цяло.

# 44
  • Мнения: 1 165
Стандартите не са това,което бяха,т.е на самоходните закачалки.И не е личното ми мнение Simple Smile
Незнам, аз лично предпочитам да бъда 53 кг., отколкото 59/ каквото е теглото ми в момента/ при ръст 168 см.

Общи условия

Активация на акаунт