Покажете си пролетно- летните обувки - 2 част

  • 33 859
  • 426
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 332
харесват ли ви тези ...................чудя им се още
Оле, изобщо недей да им се чудиш. Страшни са  Peace

# 226
  • Мнения: 880
харесват ли ви тези ...................чудя им се още
Оле, изобщо недей да им се чудиш. Страшни са  Peace

Много са хубави. Peace
Благодаря за идеите  bouquet Ще проверя в Бенетон,в Сисли и Манго също не съм ходила скоро.Иначе не държа непременно да са жълти,но предпочитам по-свежи цветове,не черно или кафяво.

# 227
  • София
  • Мнения: 3 818
Цитат на: nameika[/quote
В кой сайт им се чудиш?Кажи, за да се почудя и аз  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 1 952
Ebay.
По въпроса, не ми харесват, но аз мразя платформите независимо от модела, марката, цвета и тн.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 12:04 от The same myself

# 229
  • Мнения: 1 282
От Свищов ли си?

Исках да си купя същите , но нямаха моя номер. Simple Smile

# 230
  • Мнения: X
nameika, нещо грубички ми се виждат, ама и аз мразя по принцип такива платформи. Имам чувството, че деформират оптически крака, нещо не съм им фен.

# 231
  • Мнения: 1 224
Обувка на платформа някак си не ми се вижда .. нежно  Peace Вероятно за това и не ми харесва  Grinning

# 232
  • Мнения: 3 459
nameika, хич не им се чуди, за лятото са повече от перфектни  Wink

# 233
  • Мнения: 91
Страхотни нещица, момичета,наистина страхотни   bouquet
Аз онзи ден си взех нови цепичета,пак  Grinning обаче ми стискат ужасно,нямам идея защо(крачето ми е малко,а и обувките а отворени,не са тесни ?  Confused когато ги пробвах в магазина,бяха перфектни,а сега направо ми спират оросяването  Thinking Дайте някакъв съвет за отпускане,естественна кожа са ! ето ги:

http://images25.snimka.bg/005508766.jpg

# 234
  • Мнения: 2 149
намеика и на мен много ми харесаха.А това,че е платформа предполагам ги прави и по-удобни.И аз такъв модел мисля да си взема за лятото Heart Eyes

# 235
  • варна
  • Мнения: 564
Ех как ми се носят тези: http://imagehost.vendio.com/a/25523141/aview/1205431442010_yellow1.JPG  Heart Eyes
Но никъде не виждам сандали на такава платформа.Ако случайно мернете,моля споделете. LaughingСамо в Shoe aquarium имаше нещо подобно,но не ме изкефиха.

Страхотни са  Peace
И аз не бих отказала едни такива.
И аз и аз  Laughing
Още одеве им хвърлих очо  Mr. Green
точно днес гледах такива,имаше ги в различен цвят,а коркът си беше корк отдолу,бяха италиански/поне така ми казаха/и са на цена 48 лв.Но ги видях във варна. Naughty

# 236
  • варна
  • Мнения: 564
Хайде и аз да покажа малко от моите http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233706
Голяма слабост са ми обувките и с невероятна наслада следя темата Grinning
Ха-Ха,имам първите сребристи,миналото лято към края ми ги пратиха от Гърция,ама не ми харесаха тогава.Това лято обаче ще си ги нося с кеф Laughing

# 237
  • Мнения: 234
Ето го моите нови. Като за офиса, пък и са много удобни Simple Smile:

Jeny_J,обувките ти са трепач  Crazy. Аз отдавна си търся нещо подобно, обаче все не намирам  Crossing Arms

# 238
  • Мнения: 282
Ето го моите нови. Като за офиса, пък и са много удобни Simple Smile:

Jeny_J,обувките ти са трепач  Crazy. Аз отдавна си търся нещо подобно, обаче все не намирам  Crossing Arms

и на мен много ми харесват, ей такива харесвам страшно много  Peace

# 239
  • Мнения: 2 152
Също не харесвам обувки на платформа и не мога да дам обективно мнение

vansisi, обувките ти са страхотни,снимката обаче е много кофти
Снимани така под този ъгъл краката ти изглеждат огромни и много бели Confused,сигурна съм,че не са такива
Колкото до отпускане,имай малко търпение,всяка обувка от естествена кожа се отпуска Hug

Jeny_J,мнго ми харесват и на мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт