Лятото дойде и СИЛИСТРенки мечтаят вече да са на море!

  • 15 643
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 152
Привет от Силистра,

Тук е голяма жега, но аз обичам топлото време. Аз почивам, майка и татко  се занимават и се радват на внучката.Бягат след нея, люлеят я на люлката, след обяд ще пълним и басейна. Много е спокойно и хубаво тук.

А аз искам да попитам мамите от Силистра да ми кажат някои козметик, че ми се иска да се поглезя малко. Аз знам само една козметичка , срещу поликлиниката, но не съм доволна от нея. Ако можете да ми препоръчате някоя, ще съм ви благодарна.

Хубав ден и много разходки

# 196
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте!
Много жега, много топло
Как издържате на тая жега момичета, а децата?
Иван целия е обринат от горещото и не ще да яде... Sad
Qnush, мила аз последно ходих на едно студио, като тръгнеш от кафе Олимп надолу по ул. Добрич, зад Отец Паисий, дали ме разбра  Thinking
Дано да е по-хладно утре   bouquet

# 197
  • Мнения: 4 554
Здравейте, момичета!
Хайде да ви почерпя скромно-скромно, че и моят малчо порасва днес!  Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 616
Ани жив и здрав да ти е малкия рожденик Макси .Много да те радва и да те слуша по малко nbirthday
Боже кога мина една година чакай ме и мене утре идвам при теб в родилното Mr. Green

# 199
  • Мнения: 229
[i]Честит първи рожден ден на Макси! Безгрижно детство ,много усмивки и безброй сбъднати мечти![/i] Tada

# 200
  • Мнения: 4 554
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШКО! Хриси, да ти е живо и здраво момчето и много да го слушаш!  Mr. Green
Божеее, като си спомня как не оставяше майка си да си почива в родилното  Joy, кога мина това време, лелееееееее...... ooooh!  Hug

# 201
  • Мнения: 616
Ани благодаря
И аз незнам кога мина времето и много ми е кривоооооооооо Cry
Хайде почерка за нашия рожден ден  party023 Misc Baby Bottle Wine Glass

# 202
  • Мнения: 152
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАКСИ И САШКО. ГОЛЕМИ ЮНАЦИ ДА ПОРАСНАТ, ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ.

Ние се разходихме днес в Дунавската, но само половин час, не можах да стоя повече на тази жега. Много е красиво и спокойно всичко, Ники все се спускаше към парапета към реката. Иначе събра един куп листа от дърветата.

# 203
  • Мнения: 640
Честити Първи Рождени Дни на двамата малки мъже!Да растат безгрижни и щастливи!!!  newsm59

# 204
  • Мнения: 50
Да са живи и здрави рождениците!Нека бъдат щастливи и да правят много бели! Wink newsm59 nbirthday  party023
Пишете какво става в Силистра.

# 205
  • Мнения: 4 554
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЯНИ (QNUSH)! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И ПОСЛУШНИ БЕБЕТА!  Hug

# 206
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Мале то тука имало много поводи за празнуване  Shocked. Ани, Хриси да са ви много, много здравички дечицата и ужасно послушни. Бъдете поздравени и вие, че без вас нямаше да ги има тия сладки дечица   bouquet  bouquet  bouquet.
Честит Рожден ден и на QNUSH, много късмет и само хубави неща да ти се случват   bouquet
Гледам пак сте ме хвалили за тия тортички мойте, а аз да се цепя пак и да не се насладя на похвалите  bowuu bowuu bowuu Joy. Шегувам се разбира е, но наистина много ми е приятно и ме радва когато трудът ми се оценява толкова добре. Това е голяма награда за  мен и страшно много ви благодаря  Hug. В тоя ред да ви покажа каква смешна торта правих за една моя близка, която е стоматоложка, но реши да се пенсионира вече макар и доста по-рано . Исках да я зарадвам и естествено с торта, то незнам с какво друго на тоя етап  Mr. Green. Ето я и нея:

Ей тука има и други снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=78463&photo=123.
Само да кажа, че това в поличката на стоматоложката е зъбче, че ме базикнаха вече на едно друго място какво било .... та да се застраховам де  Grinning.
Гледах някой питаше за добър козметик в Сс, ами и аз това исках да питам  Joy, моля ви кажете имате ли си фаворит в това отношение, че искам много да отида при добра козметичка да ми прави процедури на лицето .... не знам какво ще ми прави ама нещо там да ме разкрасяват искам да кажа  Joy. Не ми се смейте моля, ама съм много зян в това отношение и това не е добре, а искам да се погрижа малко за себе си, че времето си лееетиииии. И още нещо малко съм предубедена към козметички дето категорично отказват да ползват българска козметика и масла и такива неща, та имайте и това предвид. Дано някой се включи с предложение, че наистина от доста време търся и все още не съм нацелила десетката. Айде оставям ви, че много изписах май. И мацки ... всеки ден от 9:30 до към 11 :00 сядаме с децата на барчето до Мимег, ако някой иска може да се присъедини  Wink. Чаооо и лека вечер   bouquet

# 207
  • Мнения: 152
Ани, Корнишонка, благодаря за поздравленията. Одъртях с още една годинка, но е много хубаво. Да ви почерпя



Корнишонка- каква торта напарви за моя рожден ден  Wink. Да те похваля, че наистина приготвях много хуабви торти. Вземи отвори някоя сладкарница в нашия роден град.

Ние с мъжо летим за германско утре. Никита я оставих при майка ми и вече толкова много ми липсва.
Хубава вечер, излзиаме на кръчме.

# 208
  • България
  • Мнения: 181
Привет и от нас! Ние се завърнахме от Софето - бяхме на гости на свекитата една седмица и сега най - сетне сме на наша земя.
ЧРД (с голямо закаснение) на Макси и Сашко. Много щастливо детство, да радвате и да слушкате мама и тати!
Корнишонка тортата пак е прекрасна #Crazy пак ни скри шапките.
На Януш и в тази темичка ЧРД - много обичана мама да бъде.
От много ходене Коко е  с температура и малко разтройство и сега се лекуваме и в Сф и тук го водих на педиатър - от топлото било. В събота го водихме на Рилския манастир - там бе толкова приятно хладно, а като слязохме доло - ужас топло- може и от там да е понастинал. не ми се беше разболявал от миналия ноември. Като кача снимки ще ви ги пусна.
Хора как издържате в тази жега ...???

# 209
  • Мнения: 4 554
На климатик, на климатик, иначе не издържаме.  Wink Вече свикнах да ми мирише на изпотено.  Sick
Лелелееее, Корнишонка, страшна торта!  #Crazy Честно, труфно ми е да повярвам, че "непрофесионалист" в домашни условия може да сътвори таквоз нещо. Браво!   bouquet
СЛАД-КАР-НИ-ЦА! СЛАД-КАР-НИ-ЦА! СЛАД-КАР-НИЦА!  newsm18

Общи условия

Активация на акаунт