Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 423
  • 1 406
  •   1
Отговори
# 705
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Здравейте,имам нужда от помощ!Синът ми е почти на 5,ще му купуваме колело,не е карал до сега,висок е 113 и 22 кг-въпросът ми е колко цола трябва да е,аз си мислех за 16,но незнам,мъжът ми казва 20-мисля,че ще му е голямо.Ако може някой с повече опит да помага!Благодаря!

18 или 20. Най-добре е да отидете с него и да го качите на колелото, защото моделите на различните марки са много различни и може 20-ка на една марка да е ОК, а 18-ка на друга да му е голямо дори - просто рамките им са различни.

# 706
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
Здравейте,имам нужда от помощ!Синът ми е почти на 5,ще му купуваме колело,не е карал до сега,висок е 113 и 22 кг-въпросът ми е колко цола трябва да е,аз си мислех за 16,но незнам,мъжът ми казва 20-мисля,че ще му е голямо.Ако може някой с повече опит да помага!Благодаря!
Пробвате или просто изчакайте следващото пролет/лято и му вземете 20. Синът ми беше на 4,5, около 115см/ няма 20кг и му взехме лятото 20 цола на Драг Скаут. Пробвахме и няколко др. български модела, но единствено то му беше добре на височината на чатала.
Не е карал в смисъл може или не може да кара без помощни? И това трябва да се прецени.

# 707
  • Мнения: 1 572
Дъщеря ми е 108см, 16кг. Взехме  20'' на Драг и е удобно, стига с крака земята при най-ниска позиция на седалката. Моделът е с ниска рамка, добре измислен.

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Здравейте,имам нужда от помощ!Синът ми е почти на 5,ще му купуваме колело,не е карал до сега,висок е 113 и 22 кг-въпросът ми е колко цола трябва да е,аз си мислех за 16,но незнам,мъжът ми казва 20-мисля,че ще му е голямо.Ако може някой с повече опит да помага!Благодаря!
Пробвате или просто изчакайте следващото пролет/лято и му вземете 20. Синът ми беше на 4,5, около 115см/ няма 20кг и му взехме лятото 20 цола на Драг Скаут. Пробвахме и няколко др. български модела, но единствено то му беше добре на височината на чатала.
Не е карал в смисъл може или не може да кара без помощни? И това трябва да се прецени.
Изобщо не е карал никакво колело-само веднъж го качихме на едно голямо и от тогава иска!

# 709
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Здравейте,имам нужда от помощ!Синът ми е почти на 5,ще му купуваме колело,не е карал до сега,висок е 113 и 22 кг-въпросът ми е колко цола трябва да е,аз си мислех за 16,но незнам,мъжът ми казва 20-мисля,че ще му е голямо.Ако може някой с повече опит да помага!Благодаря!
Пробвате или просто изчакайте следващото пролет/лято и му вземете 20. Синът ми беше на 4,5, около 115см/ няма 20кг и му взехме лятото 20 цола на Драг Скаут. Пробвахме и няколко др. български модела, но единствено то му беше добре на височината на чатала.
Не е карал в смисъл може или не може да кара без помощни? И това трябва да се прецени.
Изобщо не е карал никакво колело-само веднъж го качихме на едно голямо и от тогава иска!
Мисля, че повечето от 20-ките нямат помощни колела.

# 710
  • Мнения: 1 572
Помощните за Драг 20'' си ги купихме допълнително за  8-10лв по спомен. Монтира ги продавача.

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Мерси за помощта,купихме 20 цола и допълнително взехме помощни гуми!

# 712
  • Мнения: 0
@ bifana

Къде в София има най-много изложени Dyno колела. Интересува ни модел 14'' или 16'' за момче.

# 713
  • Мнения: 20
Помагайте, спешно търся мнение за велосипеди
/bikesport.bg/bg/products/149-sprint-verso-20_rdquo_-дамски_#pv_BK11BG0682
 или
bikesport.bg/bg/products/1458-велосипед-sprint-starlet-20_quot_-детски_

Някой купувал ли е на Спринт-мнение за тях. Здрави ли са? Лесно ли се карат и т.н.? Много моля за някакво мнение!
Сега видях и още един модел, ако нещо знете и за него искам да разбера нещичко:
http://www.dragbicycles.com/?menu=product&id=197

Дъщеря ми е на 6 год. - 117 см, 20 кг.
Ще ми се да вземем 20 '', имаме 16'', но е много тежко и сега искаме да вземем ново колело!

# 714
  • Мнения: 5 320
И аз с въпрос. Колко тежи  Drag Prima 20 и Dino WINX 20?

# 715
  • Мнения: 22
и аз тук, че трябва в следващите седмици да избера колело за 3г.....и се чудя къде има най-голямо разнообразие, за да разгледам на живо. newsm12

# 716
  • София
  • Мнения: 93
и аз се интересувам....

# 717
  • Мнения: 4 615
Какво ако цоловете са по-малко от предвидените за възрастта? На мен 20 ми изглеждат твърде много за моето хлапе.

# 718
  • Мнения: 15 379
Какво ако цоловете са по-малко от предвидените за възрастта? На мен 20 ми изглеждат твърде много за моето хлапе.

Гледа се височината на рамката, а не толкова цолажа на гумите.
Вземете 18 цола, мисля, че ще е ок.

# 719
  • Мнения: 270
Момичета,
Kъде на живо в София мога да разгледам велосипедите без педали на Puky?
Синът ми сега е на 2, но реално ще започне да кара колелото от пролетта, когато ще е на 2 и половина, та се чудя кой размер да му поръчам- LR M или LR1?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт