Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 4

  • 52 964
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 791
Олеее, идеите преливат  Flutter  Браво, момичета  Hug

# 16
  • Мнения: 18
 : smile3503 Запис и от мен.Ще следя темата с интерес

# 17
  • Мнения: 2 645
Моля ви дайте идеи за декорация с гипсокартон: кубове, рафтчета, етажерки и разни причудливи форми. Много ми се иска да си направим такива, само дето ме няма много по идейната част.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 692
Моля ви дайте идеи за декорация с гипсокартон: кубове, рафтчета, етажерки и разни причудливи форми. Много ми се иска да си направим такива, само дето ме няма много по идейната част.
Имам някъде различни снимки, ще се поровя и ще ти ги пусна  Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 2 645
Ей, страхотни са Simple Smile Благодаря ти много Simple Smile

Ние най накрая избрахме цветово кухнята : корпус пене (едно такова като пясъчно зебрано) и вратички крем (пак на едни линиики), плот сив и дръжки сиви. сега след като напрявят гипсокартоните другата седмица трябва да боядисваме.

# 21
  • Мнения: 7 091
Понеже няма отделна тема за домашните офиси, а пък питах и вас са идеи как да направя нашия, ако на някой му е интересно хвърлете един поглед как се получи:
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2008/04/new-home-office.html
Там има снимки преди и след, първо стените бяха бели, сега са 3 нюанса сиво, тъй като цялата подредба е Feng Shui съобразена, сложила съм на стената рисувани от мен китайски думи в/у коркова основа. Първоначалният замисъл беше друг ( за цветовете говоря), но тази година се оказа, че не мога да направя точно това, което искам.
Не сме купували почти нищо ново, само етажерката с кутиите за документи, дъската за триене отзад за бюрото и един " джоб" за документи за стена.
Надявам се да ви е интересно! Peace

# 22
  • Мнения: 928
Много добре се е получило, а диванчето с картините над него ми стои някак познато  Wink
П.П. бих хвърлила усилия единствено да прикрия кабелите  Peace

# 23
  • Мнения: 7 091
Така ли? Наистина ли си виждала някъде такова? Къде ако не е тайна? Ако можеш да пуснеш снимки ще е супер, на мен просто така ми хрумна, но ще ми е интересно да видя и други хора как са направили.
А иначе за кабелите, тях още не сме ги опаковали, защото нямаше време снощи, има още неща за слагане ( цветя, други калъфки възглавници), но аз общата идея исках да предам.  Peace

# 24
  • Мнения: 928
За съжаление не си спомням къде съм го гледала   Hug 
Дано не съм те обидила  Peace 

# 25
  • Мнения: 7 091
Неее, няма такова нещо Simple Smile Просто ми стана интересно, защото аз го направих с подръчни материали, но не си мисля, че съм открила топлата вода Simple Smile Просто трябваше да са 9 квадрата, майка ми ми прави Feng Shui "прогноза" за жилището и аз специално си подбирах йероглифите в зависимост от това, както и цветовете на стаята и т.н, но щеше да ми бъде интересно да видя подобни неща, които и друг е правил  Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 026
Някой лепил ли е тапет върху дърво?Държи ли,или се отлепва?Има ли някаква тънкост?

# 27
  • Мнения: 791
Като бях малка майка ми беше облепила шкафовете в коридора с тапети по съвсем познатия ни начин  Peace  Все пак те са дървени, няма мърдане, даже трудно се свалят  Laughing

# 28
  • Мнения: 77
Идейки за дома
http://www.ikea.com/es/es/catalog/categories/rooms/living_room/

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 16:16 от sweety

# 29
  • Мнения: 588
Моля дайте ми идеи за мебели спестяващи място, и въобще всякакви пинизи за пестене на място.
В една правоъгълна стая, около 27-8м2, трябва да събера кухня/дневна/хол/работен кът за компютър Sad

Също така искам да попитам, коя фирма може да ми направи Wall Bed, легло/диван тук по поръчка или къде продават такива готови?

Благодаря голямо предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт