Спамо- чат темичка (14- 20.04`08)- АЙДЕ НА КУПОООООН...

  • 52 906
  • 5 863
  •   1
Отговори
# 5 790
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
...Тогава да ми направиш и на мен  Laughing
Па ти не яде ли, мари? ooooh!
 

Как бе , ядах затова искам още  Laughing

# 5 791
  • Мнения: 626
А бе нещо пак сте се оплели,а hahaha
Па и невинни хора забъркахте Mr. Green Joy

# 5 792
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А бе нещо пак сте се оплели,а hahaha
Па и невинни хора забъркахте Mr. Green Joy

 Sick
Мииии имах пак поле на изява  Joy

# 5 793
  • Мнения: 354
Лека нощ и от мен!!!
Много сте готини всички  Hug Heart Eyes

# 5 794
  • Мнения: 5 393

Лейдиии- Heart Eyes Hug

Ейййй, ше ме вкарате в беля бе, хора Laughing

Лека нощ на всички лягащи си Heart Eyes

# 5 795
  • София
  • Мнения: 819
Нуко, много мерсаж за дрешляците, потника ми е любим вече, тоя ингилизкия Blush Heart Eyes

Аре, маймуни, лека ви нощ, че утре и аз съм пак на работа, повишена съм в трета група Mr. Green

# 5 796
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Лека на лягащите  Hug
Аз ще по зачакам кака ви Руска
да ме просветли за тортата  Whistling

# 5 797
  • Мнения: 5 393


Аре, маймуни, лека ви нощ, че утре и аз съм пак на работа, повишена съм в трета група Mr. Green

Грам фнимание не ми обърнА тая вечер Crossing Arms

# 5 798
  • Мнения: 626
Нуко, много мерсаж за дрешляците, потника ми е любим вече, тоя ингилизкия Blush Heart Eyes

Аре, маймуни, лека ви нощ, че утре и аз съм пак на работа, повишена съм в трета група Mr. Green

 Hug Heart Eyes Hug
Ееееййй как бързо растат децата бе Crazy Wink
Аре лека и доходна Crazy Joy

# 5 799
  • Мнения: 17 546
Хайде, дами и господа, отивам да положа морно тяло, че се скърших от танци снощи, а и цял ден се трудих да имате топла вода... До скоро ви!  newsm49

# 5 800
# 5 801
  • София
  • Мнения: 819


Аре, маймуни, лека ви нощ, че утре и аз съм пак на работа, повишена съм в трета група Mr. Green

Грам фнимание не ми обърнА тая вечер Crossing Arms

Снощи малко ли ти беше, ма Mr. Green Hug Hug Hug А как се разхълцах като оставихме Варели и Малина, уджас, тва се случва веднъж на 3 години буквално и ми действа ужасяващо адски зле на нервите, щех да умра. Ма па си немахте късмет, оцелях Mr. Green

# 5 802
  • София
  • Мнения: 819

ГОВЕДОООООООООООО, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕНИК, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО РАБОТЛИВ И МНОГО ПОСЛУШЕН!!!
   bouquet  bouquet  bouquet

# 5 803
  • Мнения: 2 491
Накой да иска да ме смени, че не мога да се навеждам ooooh!

КО ПРАИ ЦЕЛА НОЩ БРЕ - ДА НЕ ТЕ ПОВРЕДИХА  Whistling
Уф, цела нощ пия и играя, не съм се спирала, моят говед също, а в 4 часа тръгнахме от София и пропътувахме 300 км, тоя човек как издържа да кара не зная Rolling Eyes
И полицаи ни спираха, точно след р-т Градина, след като си тръгвахме в 4 часа моля ти се, викам си тия чакат да завардят някоя купонджийка от Градина Whistling
Отивам да оправя масата и ще се върна да ви пожелая лека нощ, че направо не издържам. Ама кат гледам и вие окапахте,  дано поне Руска издържи, за да пусне нова тема Whistling

# 5 804

Общи условия

Активация на акаунт