Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 894
  • 606
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 810
A каква е задачата за Нора, че изпуснах? Да се потресвам малко и аз... Mr. Green

Междувпрочем гледам повторенията по тв7 по време на "Това го знае всяко хлапе"  Peace

А относно избора на песни...сигурни ли сте че айдълите миналата година не са били съветване и насочвани задкулисно? Не съм съвсем убедена, че са имали пълна свобода. Убедена съм само, че не беше показано.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 840
Нора ще пее с Марияна Попова.
Тя сама по себе си е много популярна, хеле пък след великолепната шесторка, където пя с Тити Папазов.
За Нора не можеше да се намери нещо по-добро и по-подходящо.

# 482
  • Мнения: 2 185
Никой ли няма да сподели кой какво ще пее и каква е задачата...че си тъна в неведение  Sad

# 483
  • София
  • Мнения: 1 176
Ивайло ли ще пее със Силвия Кацарова?
Според мен Мария получи неподходяща песен.

# 484
  • Мнения: 46
От сайта на МА:

"Деница ще пее Шоколад - хита на група Остава, заедно с вокалиста им Свилен Ноев.

Ясен ще влезе в ролята на Миро от дуета му с попфолк певицата Анелия Завинаги.

Тома ще се пробва с едно от златните рокпарчета на Щурците - Две следи, но заедно с Дичо, който е записвал кавърверсията с бившата си група Д-2.

Нора и Мариана Попова ще направят дамски дует с англоезичната Let Me Cry - песента, с която страната ни се представи на Евровизия 2006.

Шанел ще изпълни рефрена "Мой стих, в теб открих..." заедно с певицата Нели Рангелова.

Ивайло ще пее партията на Васил Найденов в съвместната му песен със Силвия Кацарова Огън от любов.

За Ана е хитът Ще те жадувам на група Сигнал, който актрисата ще изпълни с фронтмена им Данчо Караджов.

Денислав ще е новата дуетна половинка на Галя от Каризма в тяхната Минаваш през мен.

За Мария, която ден по-рано беше застрашена от елиминиране, остана половинката от дует Шик Краси Гюлмезов, известен композитор и аранжор. Песента се нарича Където няма студ."

Песента, която се падна на Шанел миналата година я пя Невена- невероятно!!! http://vbox7.com/play:e6747abe

# 485
  • София
  • Мнения: 431
Нора поне ще се навика с тази песен. Много е благодатна за крещене на припева.

# 486
# 487
  • Мнения: 2 185
AGrudova благодаря за списъка с песните   bouquet

# 488
  • София
  • Мнения: 2 840
Нора поне ще се навика с тази песен. Много е благодатна за крещене на припева.

Да, ама и Марияна понякога обича да натиска и да извива глас, та...ще видим Mr. Green

# 489
# 490
# 491
# 492
  • Мнения: 3 423
Не е справедливо да се бутне Мария в този дует Шик(та тя ,както и да се представи няма да има шанс)
Много грозен жест от страна на Дони и отново демонстриране на лични симпатии и антипатии.

# 493
  • София
  • Мнения: 431

Това момиченце е просто невероятно! Heart Eyes

# 494
  • Мнения: 491
Слушам изпълнението на Невена от миналогодишният МА на "Мой стих...". Разликата в озвучаването и оркестъра със сегашният МА е фрапираща!!! Sick Сега звучи като селска вечеринка... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт