АПРИЛ е вече наполовина, бебчета чакаме още мнозина!!!

  • 15 150
  • 289
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 534
Vanyivan , и аз като теб искам да родя преди Великден ,ама май няма да е защото нямам никакви признаци .Айде днес след прегледа да кажеш какво е положението при теб  Simple Smile

# 151
  • Мнения: X
здравейте, аз съм малко......даже МНОГО притеснена-сутринта ходих на записа на тоновете и сестрата която ги прави нещо си мрънкаше там под носът, постоянно ме караше да си побутвам корема, че бебето уж спяло ала-бала и аз я питах има ли нещо-а тя-Не! И като тръгнах да ставам извика д-р Яков (управителя на болницата) да ми погледне записа, че моя лекар не е на смяна и той каза, че хич не бил хубав и след 2 часа пак да ида......за капак като се прибирах сега се спънах по стълбите и паднах....ама не по корем! Ох място не мога да си намеря, сега се изкъпах, отивам да си суша косата и пак към болницата....дано всичко е наред!
 П:С: Честито на новите мами!!!!

# 152
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
  Честито на всички Родили мами !!!! smile3525

 Не ви изброявам, защото със сигурност ще пропусна някоя Hug.

 При мен нищо ново. Поставям рекорд за най-дълго стоене без тапа- от 29.03. Имам контракций почти постоянно. Понякога стават регулярни за няколко часа и решавам, че е време да събирам багажа, но после намаляват.Чудя се дали е нормално, да почват и да спират така, но си трая и чакам.
 
  При нас се радваме на хубаво време поне за сега и сме по цял ден на вън.

  Краситка и Емма успех fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

 doly_dog честито ЕГН ! Flowers Rose

 Поздрави на всички и успех на всички тръгнали към подилното днес  bouquet.

 

# 153
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Емма, стискам палци всичко да е наред!  Hug  Peace  Peace  Peace

# 154
  • варна
  • Мнения: 147
Емма,всичко ще е наред!Стискаме палци скоро вестителката ти да ни съобщи хубавата новина!
didalex,има ли вариант да не е било тапата?Защо не отидеш на лекар?

# 155
  • София
  • Мнения: 262
Емма надявам се всичко при теб да ОК. Стискам палци на втория преглед днес тоновете на бебчо да са добри и тези дни да се гушнете

# 156
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.честито на новите обебили се мами!!!!!!!ние сме добре,кротички и послушни-дано се задържим така. Praynigутре сутринта сме на преглед да видим колко е надала малката мома.до после мами и дано има още щъркелови новини!

# 157
  • Мнения: 534
Емма дано всичко е наред и днес да е щастливия ти ден да си видиш бебчето  Simple Smile Grinning

didalex  щом контракции те са регулярни скоро ще излиза бебчето ,бъди в очакване всеки ден ,а и гледам иамш само 5 дена до термина така че успех и на теб

# 158
  • Мнения: 45
Здравейте майчета! Вмъквам  се при вас за мъничко да кажа че продавам ето това ,ако някой има нужда http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=214236&cat=500

# 159
  • Мнения: 319
Емма не се притеснявай Hug Дано днес е твоят ден!!!


Ей сега говорих с Ясмина Grinning Праща поздрави на всички и отправя покана към варненките........до събота ще е в окръжна,търси си компания Mr. Green aleks_love,isane,tedi_ipза вас става въпрос момичета Wink Още веднъж каза колко е доволна от целия персонал на Окръжна Peace Малката Невена през цялото време е при нея,хранят се вече.....


# 160
  • Мнения: 105
Привет Simple Smile
Аз имам проблем и вече започнах да се шашкам, моля мамите който са родили секцио да ми дадът съвет ако могат  Praynig Вас боли ли ви операцията? Меун от едната страна само, странното е че вкъщи като съм не ме боли и си се движа нормално, но два пъти излизах на вън и след 10 най-много 20 мин. немога да ходя и започва да ме боли страшно!!! Много се притеснявам да не е нещо сериозно, някоя от вас има подобен проблем?
В събота имам изпит и най-вероятно няма да отида защото ме е страх да не взема нещо да си направя, че сега не ми се лежи по болници отново и не искам да си оставям бебчо, ама съм голямо шубе .........

Аз също съм секцио и днес сутринта забеязах, че от едната страна около шева месото е като насъбрано. Като че ли е хванато набрано и така е шито. От длугата страна го няма. Това го забелязах още в болницата, но ми направи впечатление, че днес се е увеличило. Вчера за първи път ми се набжи да изляза  и да повървя. Беше си 5мин. преход на бърз ход, но усетих само умора. Ти у вас как си с движенията и почивките. Не знам дали знаеш, но си спестявай навеждания и протягания. Моя колежка се е престарала и и се е отворила операцията/малко/ и после е била на легло. прави си и упражненията, които са ти казали в болницата

# 161
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
 

didalex,има ли вариант да не е било тапата?Защо не отидеш на лекар?
  tedi_ip ами уж няма вариант да не е Тапа, защото тогава ходих до болницата и това беше тяхно заключение, а и след това имах един видеозон и на него плацентата си беше О.к. Да си призная и аз си го мислих, но все се надявам, че те повече разбират от мен. Embarassed

 Контракцийте онзи ден ми започнаха на всеки час и стигнаха до 7мин. , но после намаляха и почти спряха, а вчера бяха цял ден на 1ч. или на 30мин. Днес нямам, но костите отдолу много ме боят и едва се тътря. Дали да не ида пак да обиколя магазините newsm78, може и да помогне.
 
  Момичета не се притеснявайте за настроенията , за плача и т.н... това са нормални неща след раждането Heart Eyes..

 Благодаря за отговорите  Blush

# 162
  • София
  • Мнения: 749
здравейте, аз съм малко......даже МНОГО притеснена-сутринта ходих на записа на тоновете и сестрата която ги прави нещо си мрънкаше там под носът, постоянно ме караше да си побутвам корема, че бебето уж спяло ала-бала и аз я питах има ли нещо-а тя-Не! И като тръгнах да ставам извика д-р Яков (управителя на болницата) да ми погледне записа, че моя лекар не е на смяна и той каза, че хич не бил хубав и след 2 часа пак да ида......за капак като се прибирах сега се спънах по стълбите и паднах....ама не по корем! Ох място не мога да си намеря, сега се изкъпах, отивам да си суша косата и пак към болницата....дано всичко е наред!
 П:С: Честито на новите мами!!!!

Емма, не се шашкай излишно! Аз 3 пъти ходих на запис на тонове, като и ТРИТЕ пъти тоновете ми не бяха хубави - първия път над горна граница ("бебето нещо е притеснено, може да се е било пооплело в пъпната връв", втория и третия "бебето спяло...да покажа записа на АГ-то си". Това в кавичките са цитати на думите на лекарите. Аз, разбира се, се психясах, ходих на доплер, на 3Д и...накрая спрях да ходя на запис на тонове Simple Smile Просто ми действаше много зле на психиката...
А по време на самото раждане (нали си вързана за апарата през цялото време), апарата изобщо не ми отчиташе контракциите. Мен ме свива и боли (точно когато "качвах" разкритието за епидурална"), апарата - нищо. Местиха ми, местиха ми коланите...накрая доктора ме питаше мен, а не гледаше записа.
Не го мисли...най-много да предизвикат срещата ти със Самуил Simple Smile
Стискам палци и съм сигурна, че всичко ще е наред  newsm10

# 163
  • София
  • Мнения: 289
rosidt75 Благодаря ти за бързия отговор Simple Smile
Ами вкъщи нямам никакви проблеми, движа си се нормално и си правя всичко както преди, е спестявам си разбира се да вдигам тежко или някакви по-сериозни физически упражнения, но съм добре. Само навън като ходя ми става така и затова се притеснявам  Sad Пък то ако съм така май скоро няма да излезем на разходка с бебо Cry Confused Незнам какво да правя, все се надявам да отшуми и си мисля, че е нормално, ама  .............

# 164
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте мами  Hug

Първо да честитя на всички родили мами! Да са ви здрави и щастливи малките съкровища!

На мамите 2 в1 кураж още малко - почти не остана до финала за ГОЛЯМАТА среща. Един малък съвет, ако ми позволите, ще ви дам - почивайте си повече сега накрая, не се преуморявайте и пазете силичките си за бебчо. Аз съм вече с такива торбички под очите, че мога да си ги сложа зад ушите. Нашия зайко е решил, че през нощта не се спи и вече ни натренира с татито да живеем с по два-три часа нощен сън /три е в добрите вечери/.
Към родилите мами - плачат ли бебчовците като им сменяте пампито /може да се е коментирало вече, ама вече нищо не мога да запомня  ooooh!/- Хриси се скъсва от рев, напоследък и със крокодилски сълзи. До сега няма случай в който да не е ревал, аз съм вече ей така  Shocked
А за следродилната депресия - и мен не ме подмина съвсем. Рева отвреме навреме на татито, ама и това ще отмине, само да можем да излизаме на вън, малко свят да видя вече  Peace

Засега толкова от нас, после пак ще се "видим"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт