Търся стол за хранене от дърво - помагайте! :)

  • 3 857
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 444
Утре ще има и снимки,щом искате  Peace

# 31
  • Мнения: 7 605
Всъщност ТСМ( Tchibo) преди време не купиха ли точно Нивеа( Beiersdorf AG)?!!

КАКВО?  Shocked Не, никаква връzка няма между тях  Naughty
Информацията е сигурна Tchibo Holding AG притежава малко над 50% от акциите на Beiersdorf AG  Wink.

 Embarassed Права си, иzвинявай, аz наистина се иzненадах, про4етох го сега в сайта йм.

# 32
  • Мнения: 6 444
Да оспамя малко темата,но Тatjana този надпис под аватара ти от темата за количките ли е провокиран?  Rolling Eyes Laughing
 

# 33
  • София
  • Мнения: 44 318
Да оспамя малко темата,но Тatjana този надпис под аватара ти от темата за количките ли е провокиран?  Rolling Eyes Laughing
 
100%, което мен лично много ме развесели Wink

# 34
  • Мнения: 7 605
 Mr. Green  мдаааа....  Wink

# 35
  • Мнения: 6 444
100%, което мен лично много ме развесели Wink
И мен  Mr. Green  hahaha

# 36
  • Мнения: 78
Анири, аз имах същите изисквания като тебе, доста рових и в крайна сметка се 'жертвах' за Stokke  http://www.stokkeusa.com/tripptrapp.htm
Като прецених че ще гоползваме поне 5 години а и целодневно ще ми е пред очите реших че си заслужава. За сега съм много доволна.

# 37
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Уха, първоначално никой не ми отговори в темата няколко дни, после се занесох в провинцията за известно време и като се завърнах - яко сте я разцъкали. Laughing

В крайна сметка си поръчах стол от Preissturz (от Австрия) Mr. Green - оказа се, че ще ми излезе далеч по-изгодно с все солидната доставка - цък. /Изкуших се да си поръчам още няколко неща, разбира се, но пак съм на голяяяма далавера и семейният бюджет не успя да се сбогува с финансите за цял един Stokk./

GrOzNoTo^_^PaTe, пусни снимчици на твоя стол - пак ще ми е любопитно да го видя (след цялото това търсене...)

# 38
  • Мнения: 1 650
Всъщност ТСМ( Tchibo) преди време не купиха ли точно Нивеа( Beiersdorf AG)?!!

КАКВО?  Shocked Не, никаква връzка няма между тях  Naughty
Информацията е сигурна Tchibo Holding AG притежава малко над 50% от акциите на Beiersdorf AG  Wink.
Гигант като ТСМ (Tchibo) няма проблем да ангажира компании да произведе това онова за тях. Ние сме попадали дори на маси и кухненски аксесоари на Guzzini в Tchibo.
87-88 година консорциум предвождан от Tchibo AG купува близо 70% Beiersdorf AG
минлата година Tchibo пък продадоха марката цигари "Davidoff" на Imperial Tabaco за 800 млн. евро.
Всъщност кафето Давидов е марка на Tchibo, a Imperial Tabaco винаги са произвеждали Davidoff цигарите, но досега са плащали Royalty на Tchibo, че им ползват марката. Tchibo държат и акции в някой от компаниите за електроуреди, но не помня кои бяха

# 39
  • Мнения: 7 605
Всъщност ТСМ( Tchibo) преди време не купиха ли точно Нивеа( Beiersdorf AG)?!!

КАКВО?  Shocked Не, никаква връzка няма между тях  Naughty
Информацията е сигурна Tchibo Holding AG притежава малко над 50% от акциите на Beiersdorf AG  Wink.
Гигант като ТСМ (Tchibo) няма проблем да ангажира компании да произведе това онова за тях. Ние сме попадали дори на маси и кухненски аксесоари на Guzzini в Tchibo.
87-88 година консорциум предвождан от Tchibo AG купува близо 70% Beiersdorf AG
минлата година Tchibo пък продадоха марката цигари "Davidoff" на Imperial Tabaco за 800 млн. евро.
Всъщност кафето Давидов е марка на Tchibo, a Imperial Tabaco винаги са произвеждали Davidoff цигарите, но досега са плащали Royalty на Tchibo, че им ползват марката. Tchibo държат и акции в някой от компаниите за електроуреди, но не помня кои бяха

1974 – Another successful leg to stand on: Tchibo acquires a minority share­holding in Beiersdorf AG, thus laying the foundation for a future-proof diver­si­fi­cation policy.
1980 - Tchibo acquires a majority share­holding in the Reemtsma Cigaret­ten­fab­riken GmbH.
2001 – On the up and up: The Tchibo Group increases its share­holding in Beiersdorf AG to roughly 30 percent.
2002 - Tchibo Holding AG sells the Reemtsma Cigaret­ten­fab­riken GmbH to the Imperial Tobacco Group PLC.
2003 – Tchibo Holding AG buys additional shares in Beiersdorf AG, increasing its stake to 49.9%.
2004    Tchibo Holding AG increases its share­holding in Beiersdorf AG to 50.46 percent.
от
http://company.tchibo.de/corweb/servlet/content/76874/Lnderstart … n.html?hist=87842

виж и http://www.maxingvest.com/index.php?id=3&language=2

# 40
  • Мнения: 1 650
съгласих се ...
помня че имаше такава исторя
първото купуване обаче не го правят сами ми с некакви други немски и австрийски фирми

# 41
  • Мнения: 6 444
Eто я и нашата нова придобивка  Grinning

# 42
  • Мнения: 706
 днеc v Хипо гледах на Хаук,модел като Cтоке-то на много прилична цена.

# 43
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
GrOzNoTo^_^PaTe, страхотен е столът - точно такъв търсех! Peace Ако не бях поръчала вече онзи от Австрия, щях и аз да взема такъв!

# 44
  • Мнения: 6 444
Анири,благодаря ти,защото ти ме запали да си взема такова дървено столче.  Hug Прекрасно е и ни върши страхотна работа,пада се точно на височината на масата и на Алекс му е много интересно.

Общи условия

Активация на акаунт