Обезцветител за лице и тяло "Lycia"

  • 6 948
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 906
Интересува ме някой ползвал ли е такива продукти и какъв е ефекта?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 782
Ама какво по-точно обезцветява?  Crazy

# 2
  • Мнения: 27
дам, аз съм ги ползвала и съм много доволна   Hug  смесваш 2те кремчета и после мажеш на желаното място. седиш 10 минутки и си готова  Flutter после ти се налага да повториш след около 10 дена пък може и повечко  Peace

# 3
  • Мнения: 6 618
Какво обезцветява кажете нещо по-подробно.

# 4
  • Мнения: 1 906
За колко пъти е достатъчна една опаковка?

Ама какво по-точно обезцветява?  Crazy
косъмчета  Confused

# 5
  • Мнения: 2 414
Преди време го ползвах и бях много доволна. Peace
Но сега не мога да го намеря в София. #Cussing out

# 6
  • Мнения: 1 906
Преди време го ползвах и бях много доволна. Peace
Но сега не мога да го намеря в София. #Cussing out
Аз не съм от София и ми е още по-трудно  #Cussing out
Обаче си намерих един сайт, от който може да се поръча. Не съм го ползвала и се чудех има ли смисъл да поръчвам  newsm78 .

# 7
  • Мнения: 27
ами те са 8 пакетчета по 2 кремчета, които се смесват ... значи към 8 пъти би трябвало да ти стигне  Simple Smile е то зависи и от мястото, което мислиш да изрусяваш де .. ; ) Мелиса , аз мойто си го взех от една аптека на Витошка, можеш там да провериш  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 906
ами те са 8 пакетчета по 2 кремчета, които се смесват ... значи към 8 пъти би трябвало да ти стигне  Simple Smile е то зависи и от мястото, което мислиш да изрусяваш де .. ; ) Мелиса , аз мойто си го взех от една аптека на Витошка, можеш там да провериш  Flutter
Можете ли да ми кажете ориентировъчни цени  Rolling Eyes ?

# 9
  • Мнения: 27
към 7-8 лева беше  Flutter

# 10
  • Мнения: 2 414
ами те са 8 пакетчета по 2 кремчета, които се смесват ... значи към 8 пъти би трябвало да ти стигне  Simple Smile е то зависи и от мястото, което мислиш да изрусяваш де .. ; ) Мелиса , аз мойто си го взех от една аптека на Витошка, можеш там да провериш  Flutter
Кога си го взе?
и от коя аптека(ако може да кажеш до кой магазин е близко  Praynig)?
 Hug

# 11
  • Мнения: 1 243
Това чудо руси ли ги прави косъмчетата? Щото то и руси не си е работа  Crazy За над горната устна стават, така ли?

# 12
  • Мнения: 35 968
снимка на това чудесо на козметиката може ли някой да пусне, моля  Praynig

# 13
  • Мнения: 1 243
Ето тук май го има това..."нещо", не е скъпо, но няма картинка!
http://www.kassta.com/index.php?page=shop.product_details&fl … mart&Itemid=8

Пуснете малко повече инфо де, как точно обезцветява косъмчетата, руси ли ги прави, невидими ли  ooooh!

# 14
  • Мнения: 202
Като блондор само че за лице и тяло води се обезцветител, но една приятелка има магазин и каза че не го зареждат защото от топлото му се подували пликчетата на оксиданта и се пукат, а и клиентите като го видели такъв надут и не го купуват. Имало някъкв такъв проблем при него иначе ги исветлявал космите абе с две думи блондор за косми Peace

# 15
  • Мнения: 27
Кога си го взе?
и от коя аптека(ако може да кажеш до кой магазин е близко  Praynig)?
 Hug

взех си го преди 1-2 седмици от една аптека, която е съвсем близо до 2рата спирка на трамваите на витошка, някак си  между Sprider и Terranova  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 906
...
Пуснете малко повече инфо де, как точно обезцветява косъмчетата, руси ли ги прави, невидими ли  ooooh!
И аз бих искала малко повече инфо  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 27
стават руси. малко  е гадно като си на светлината защото едва ли не светят  Crazy ноо ако самите косъмчета, които искаш да изрусиш са късички, въобще не би трябвало да се вижда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт